८ आश्विन २०७९, शनिबार

Sep 24, 2022

तिलोत्तमा । जन्मदिनको अवसरमा हुने अनावश्यक खर्चलाई तिलोत्तमाका एक युवाले अनाथ आश्रममा सहयोग गरि जन्मदिन मनाएका छन् । तिलोत्तमा नगरपालिका १६ का युवा योगेश पराजुलीले आफ्नो जन्मदिनको अवसरमा तिनपा १५ स्थित अविनाश अनाथ आश्रममा रहेका बालबालिकाको निम्ति साँझको खाना खुवाउन सहयोग गरेका हुन् ।

Advertisement

जन्मदिनको अवसरमा साथीभाइ आफन्त जम्मा भई गरिने फजुल र अनावश्यक खर्च गर्ने प्रवृत्तिको अन्त्यका लागि आफूले यसरी अनाथ बालबालिकाको निम्ति सहयोग गरेको बताए।

साथै जन्मदिनकै अवसरमा तिनपा १५ स्थित कोटहीमाई मिसुजु सेकेण्डरी स्कुलको परिसरमा वृक्षारोपणसमेत गरेका छन् । बकाइनो , धुपी , टिक , जनक जस्ता चार प्रजातिका ८० बिरुवा रोपिएको जानकारी दिएका छन्।

यसरी आश्रमका बालबालिको लागि खाना खुवाउँदा र वृक्षारोपण गर्दा मन हर्षित भएको उनले बताए । जन्मदिन पर्ने अरूले पनि यसरी नै सामाजिक क्षेत्रतर्फ सहयोग गरि जन्मदिन मनाउन उनले आग्रह गरेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनीमा पर्यटकीय क्षेत्र सुधारका लागि व्यवसायीले दिए नगरपालिकालाई अल्टिमेटम ‘मनिषा कोइरालाले फोटो खिच्न दिने भएपछि मख्ख परेँ’ आर्थिक वृद्धिदर र जनताको हित विपरित गठबन्धन सरकार : पूर्व अर्थमन्त्री पौडेल चारपाला सामुदायिक वनमा गठबन्धनलाई पराजित गरी एमालेको प्यानलनै विजयी कपिलबस्तुमा बस र ट्रक ठोक्किए : एकको मृत्यु, ३१ जना घाइते भरुवा बन्दुकसहित कपिलवस्तुका २७ वर्षीय प्रेम पक्राउ दशैं आयो, खाद्य डिपो केन्द्रमा चामल आएन देशभर ७४ कोरोना संक्रमित थपिए, थप एकको मृत्यु एमाले देवदह अध्यक्ष चापागाईंद्वारा पार्टी परित्याग, स्वतन्त्र उम्मेदवारीको घोषणा  बुटवलको विकास माेडलका बारेमा कार्यपत्र प्रस्तुत तथा अन्तरक्रिया यसपालिको विपद् : पहिरो, आगलागी र चट्याङबाट बढी मानवीय क्षति बालबिकास र विद्यालयका कर्मचारीको तलब बढायो धुर्कोटले लिलाम नहुँदा भन्सारमा थन्किए करोडौंका गाडी पुमसे च्याम्पियनशिपमा रुपन्देहीकी रियाशा र दिपिकालाई कास्य संघीयतापछि नयाँ आर्थिक केन्द्र बन्न थालेका छन्ः वर्षमान पुन गुल्मी अर्खाबाङ्ग-रुपन्देही सम्पर्क समाजले वनवाटिकामा स्टल निर्माण गर्ने सत्यमोहन जोशीको आजिवन रेखदेख सरकारले गर्छ: खाँण ग्रामीण सडक : बर्खामा बन्द, हिउँदमा खुला यती एअरलाइन्सले सार्वजनिक गर्‍यो चाडपर्व लक्षित योजना मोटरसाइकल जुध्दा दुवै चालकको मृत्यु, एक जना घाइते