९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

लन्डन । उपन्यासकार सलमान रुस्दीको हत्या आरोपितका बाबुले कसैसँग बोल्न अस्वीकार गरिरहेका छन् । आरोपितका बुबाले दक्षिणी लेबनानमा आफ्नो घरमा आफूलाई थुनेर राखेका उक्त सहरका मेयर अली तेहफेले आइतबार जानकारी दिए । 

न्यूयोर्क राज्यमा शुक्रबार भएको आक्रमणका संदिग्ध न्यु जर्सीका २४ वर्षीय हादी मटर भएको प्रहरीले जनाएको छ । उनले अपराध स्वीकार गरेका छैनन् । मटरको परिवार दक्षिणी लेबनानी सहर यारोका हुन् । उनका अभिभावक अमेरिका बसाइँ सरेको र मटरलाई त्यहाँ जन्म दिने र हुर्काएको बताए । धेरै नै वर्षअघि उनका बाबु भने लेबनानमा नै फर्किएका थिए । 

‘मटरका बुबा अहिले लेबनानमा छन् । उनी भित्रबाट ढोका लगाएर बसेका छन् । कसैलाई कुनै पनि प्रकारको बयान दिन अस्वीकार गरेका छन्’, मेयर तेहफेले भने,  ‘हामीले उनीसँग धेरै प्रयास ग¥यौँ । हामीले मानिसहरू पठायौं, ढोका ढक ढक गर्यौँ । तर, उनी बोल्न मानेनन् ।’
 

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रुपन्देही स्रष्टाकोश : साहित्यकार,कलाकारको विवरण समावेश १३९ पालिकामा लामखुट्टेको लार्भा नष्ट गर्ने अभियान १० बुँदे सहमति भएपछि डा. केसीले तोडे अनशन लुम्बिनीमा पर्यटकीय क्षेत्र सुधारका लागि व्यवसायीले दिए नगरपालिकालाई अल्टिमेटम ‘मनिषा कोइरालाले फोटो खिच्न दिने भएपछि मख्ख परेँ’ आर्थिक वृद्धिदर र जनताको हित विपरित गठबन्धन सरकार : पूर्व अर्थमन्त्री पौडेल चारपाला सामुदायिक वनमा गठबन्धनलाई पराजित गरी एमालेको प्यानलनै विजयी कपिलबस्तुमा बस र ट्रक ठोक्किए : एकको मृत्यु, ३१ जना घाइते भरुवा बन्दुकसहित कपिलवस्तुका २७ वर्षीय प्रेम पक्राउ दशैं आयो, खाद्य डिपो केन्द्रमा चामल आएन देशभर ७४ कोरोना संक्रमित थपिए, थप एकको मृत्यु एमाले देवदह अध्यक्ष चापागाईंद्वारा पार्टी परित्याग, स्वतन्त्र उम्मेदवारीको घोषणा  बुटवलको विकास माेडलका बारेमा कार्यपत्र प्रस्तुत तथा अन्तरक्रिया यसपालिको विपद् : पहिरो, आगलागी र चट्याङबाट बढी मानवीय क्षति बालबिकास र विद्यालयका कर्मचारीको तलब बढायो धुर्कोटले लिलाम नहुँदा भन्सारमा थन्किए करोडौंका गाडी पुमसे च्याम्पियनशिपमा रुपन्देहीकी रियाशा र दिपिकालाई कास्य संघीयतापछि नयाँ आर्थिक केन्द्र बन्न थालेका छन्ः वर्षमान पुन गुल्मी अर्खाबाङ्ग-रुपन्देही सम्पर्क समाजले वनवाटिकामा स्टल निर्माण गर्ने सत्यमोहन जोशीको आजिवन रेखदेख सरकारले गर्छ: खाँण