९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

पाल्पा । पाल्पाको दम्कडा माध्यमिक विद्यालयमा बहुउपयोगी शैक्षिक सामग्राी वितरण र दृश्टिविहिन विद्यार्थीहरुलाई भोजन कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।पाल्पाको तानसेन नगरपालिकामा रहेको दम्कडा माध्यमिक विद्यालयमा बहुउपयोगी शैक्षिक सामग्राी वितरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।

Advertisement

मेचि महाकाली बुहारी संयुक्त आवाज संस्थाको आयोजनामा यार्डली सोहिहुल नेपाली परिवारद्धारा उपलव्ध गराइएको बहुउपयोगी शैक्षिक सामाग्री दम्पकडा नमुना माध्यमिक विद्यालयका ३० जना विद्यार्थीहरुलाइ वितरण गरेको हो ।कार्यक्रममा बोल्दै तानसेन नगरपालिका वडा नम्बर ९ का वडाध्यक्ष तथा विद्यालय व्यवस्थापन समितीका अध्यक्ष राजेश कुमार अर्यालले दम्कडा माध्यमिक विद्यालयबाट नै अन्तराष्ट्रिय स्तरको शिक्षा दिनको लागि यो कार्यक्रममले एउटा इटाको काम गरेको बताए ।

आगामी दिनमा पनि विभिन्न सस्थाहरुको सहयोग र सहकार्य भयो भने गुण्स्तरीय शिक्षा प्रदान हुने विश्वास व्यक्त गरे ।मेचि महाकाली बुहारी संयुक्त आवाजको अध्यक्ष शान्ता सोमाइको अध्यक्षता, विद्यालयका प्रधानाध्यापक मोहन प्रसाद सापकोटा, विद्यालय शिक्षक अभिभावक संघका अध्यक्ष बालकृष्ण तिमिल्निाको आतथ्यतामा सम्पन्न कार्यक्रममा २ लाख पाँच हजार बराबरको शैक्षिक सामाग्री वितरण गरिएको थियो । चालिस जनाको उपस्थितीमा सम्पन्न कार्यक्रममा ब्रेल नोट , टेकरी ,ब्रोल डिस्प्ले शैक्षिक सामाग्री यार्डली सोहिहुल नेपाली परिवार संस्थाका प्रमुख प्रेमलाल घिमिरेले हस्तान्तरण गरे ।

त्यस्तै, नारायण युवा क्लव तानसेनले दम्कडा माध्यमिक विद्यालयमा अध्ययनरत दृश्टिविहिन विद्यार्थीहरुलाई भोजन कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ। आफ्नो २५ औँ स्थापना दिवसको अवसरमा क्लवले दृश्टिविहिन विद्यार्थीहरुलाई भोजन गराएको हो । संस्थाका अध्यक्ष किशोर बद्रचार्यको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रममा, नारायण युवा क्लवका संस्थापक अध्यक्ष एव्म नेपाली कांग्रेस पाल्पाका अध्यक्ष हिमालदत्त श्रेष्ठको प्रमुख आतिथ्यता तानसेन नगरपालिका वडा नम्बर ९ का वडाध्यक्ष तथा विद्यालय व्यवस्थापन समितीका अध्यक्ष राजेश कुमार अर्याल, विद्यालयका प्रधानाध्यापक मोहन प्रसाद सापकोटा, विद्यालय शिक्षक अभिभावक संघका अध्यक्ष बालकृष्ण तिमिल्निाको लगाएको उपस्थितीमा सम्पन्न भएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अरिङ्गाल पोल्ने क्रममा एकको मृत्यु, पाँच जना घाइते आचारसंहिता लागू गर्ने तयारीमा निर्वाचन आयोग, दलहरूसँग छलफल गर्दै दसैंका लागि दार्चुलामा खाद्यान्न पठाइने लुम्बिनी, कर्णाली र सुदूरपश्चिममा भारी वर्षाको सम्भावना पत्रकारको न्यूनतम मासिक पारिश्रिमक ४० हजार सिफारिस गर्न माग नेपाल भ्रमण दशक मनाउने सरकारको निर्णय रुपन्देही स्रष्टाकोश : साहित्यकार,कलाकारको विवरण समावेश १३९ पालिकामा लामखुट्टेको लार्भा नष्ट गर्ने अभियान १० बुँदे सहमति भएपछि डा. केसीले तोडे अनशन लुम्बिनीमा पर्यटकीय क्षेत्र सुधारका लागि व्यवसायीले दिए नगरपालिकालाई अल्टिमेटम ‘मनिषा कोइरालाले फोटो खिच्न दिने भएपछि मख्ख परेँ’ आर्थिक वृद्धिदर र जनताको हित विपरित गठबन्धन सरकार : पूर्व अर्थमन्त्री पौडेल चारपाला सामुदायिक वनमा गठबन्धनलाई पराजित गरी एमालेको प्यानलनै विजयी कपिलबस्तुमा बस र ट्रक ठोक्किए : एकको मृत्यु, ३१ जना घाइते भरुवा बन्दुकसहित कपिलवस्तुका २७ वर्षीय प्रेम पक्राउ दशैं आयो, खाद्य डिपो केन्द्रमा चामल आएन देशभर ७४ कोरोना संक्रमित थपिए, थप एकको मृत्यु एमाले देवदह अध्यक्ष चापागाईंद्वारा पार्टी परित्याग, स्वतन्त्र उम्मेदवारीको घोषणा  बुटवलको विकास माेडलका बारेमा कार्यपत्र प्रस्तुत तथा अन्तरक्रिया यसपालिको विपद् : पहिरो, आगलागी र चट्याङबाट बढी मानवीय क्षति