८ आश्विन २०७९, शनिबार

Sep 24, 2022

बुटवल । रोट्रयाक्ट क्लब अफ बुटबल रामापिथेकसको सातौ पदस्थापना तथा धन्यबाद ज्ञापन कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । कार्यक्रममा वर्ष २०२१,२२ का अध्यक्ष बिजय कार्कीले एक बर्षमा गरेका कामहरुको समिक्षा गदै वर्ष २०२२,२३ का अध्यक्ष बिष्णु घिमिरेलाई पद हस्तान्तरण गरेक हुन्।

Advertisement

कार्यक्रममा बोल्दै वर्ष २०२२,२३ का अध्यक्ष बिष्णु घिमिरेले आफूले विगतका राम्रा कामहरुलाई निरन्तरता दिदै केही पृथक र फरक खालका कार्यक्रमहरु सन्चालन गर्ने बताए । कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अतिथि नेपाल सरकारका पूर्ब उपप्रधान तथा सफल अर्थ मन्त्री बिष्णु पौडेलले रोटयाक्ट क्लबहरुले सामाजिक क्षेत्रमा खेलेको भुमिका निकै महत्वपूर्ण रहेको बताए ।

वर्ष २०२३ का अध्यक्षले सारेका छाना खाना र नाना अभियान निकै महत्वपूर्ण अभियान भएको बताए । रुपन्देही बिकास निमार्णको कामले अरु जिल्लाको तुनामा धेरै फडको मारेको बताए । कार्यक्रममा रोटरी क्लब बुटबल डाउनटाउनका अध्यक्ष भरत राना, रोटरी डिष्ट्रीक क्लब चियर राजेन्द्र ढकाल, रोटयाक्ट क्लब अफ बुटबल रामापिथेकसका सस्थापक अध्यक्ष सरोज पोखरेल,रोटयाक्ट डिष्टीक बाट प्रकास पराजुलीले मन्तब्य राखेका थिए ।

कार्यक्रममा क्लबका इलेक्ट अध्यक्ष निरज आचार्यको स्वागत मन्तब्य तथा सचिब पारास मरासिनि,सद्धिार्थ आचार्यको सन्चालन तथा बिजय कार्की र बिष्णु घिमिरेको अध्यक्षयतामा सम्पन्न भएको थियो । कार्यक्रममा क्लब नोमिन अध्यक्ष योगेन्द्र रायमाझिीले धन्याबाद मन्तब्य राखेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनीमा पर्यटकीय क्षेत्र सुधारका लागि व्यवसायीले दिए नगरपालिकालाई अल्टिमेटम ‘मनिषा कोइरालाले फोटो खिच्न दिने भएपछि मख्ख परेँ’ आर्थिक वृद्धिदर र जनताको हित विपरित गठबन्धन सरकार : पूर्व अर्थमन्त्री पौडेल चारपाला सामुदायिक वनमा गठबन्धनलाई पराजित गरी एमालेको प्यानलनै विजयी कपिलबस्तुमा बस र ट्रक ठोक्किए : एकको मृत्यु, ३१ जना घाइते भरुवा बन्दुकसहित कपिलवस्तुका २७ वर्षीय प्रेम पक्राउ दशैं आयो, खाद्य डिपो केन्द्रमा चामल आएन देशभर ७४ कोरोना संक्रमित थपिए, थप एकको मृत्यु एमाले देवदह अध्यक्ष चापागाईंद्वारा पार्टी परित्याग, स्वतन्त्र उम्मेदवारीको घोषणा  बुटवलको विकास माेडलका बारेमा कार्यपत्र प्रस्तुत तथा अन्तरक्रिया यसपालिको विपद् : पहिरो, आगलागी र चट्याङबाट बढी मानवीय क्षति बालबिकास र विद्यालयका कर्मचारीको तलब बढायो धुर्कोटले लिलाम नहुँदा भन्सारमा थन्किए करोडौंका गाडी पुमसे च्याम्पियनशिपमा रुपन्देहीकी रियाशा र दिपिकालाई कास्य संघीयतापछि नयाँ आर्थिक केन्द्र बन्न थालेका छन्ः वर्षमान पुन गुल्मी अर्खाबाङ्ग-रुपन्देही सम्पर्क समाजले वनवाटिकामा स्टल निर्माण गर्ने सत्यमोहन जोशीको आजिवन रेखदेख सरकारले गर्छ: खाँण ग्रामीण सडक : बर्खामा बन्द, हिउँदमा खुला यती एअरलाइन्सले सार्वजनिक गर्‍यो चाडपर्व लक्षित योजना मोटरसाइकल जुध्दा दुवै चालकको मृत्यु, एक जना घाइते