९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

परासी । पश्चिम नवलपरासीको सदरमुकाम परासीमा ट्रकको ठक्करबाट १९ जना घाइते भएका छन् । घाइते मध्ये दुई जनाको अवस्था गम्भिर रहेको छ । भैरहवाबाट महेशपुरका लागि छुटेको लु १ ख ९५७७ नम्बरको बसलाई बाग्मती प्रदेश ०३–००१ क ०१८९ नम्बरको ट्रकले भुमहि भैरहवा हुलाकी सडक खण्डको रामग्राम ५ बालगोविन्द पेट्रोल पम्प अगाडि पछाडिबाट ठक्कर दिएको थियो ।

Advertisement

दुर्घटनामा बसमा सवार रामग्राम १६ तोनवा बस्ने वर्ष ३५ कि रामरती यादव र बर्दघाट १२ दबिला बस्ने वर्ष ३० कि बिनु शाहिको अवस्था गम्भिर रहेको छ । उनिहरुको थप उपचारका लागि भैरहवा पठाइएको प्रहरी उपरिक्षक ऋषिराम कंडेलले जानकारी दिए ।

दुर्घटनामा परी बर्दघाट ४ दिव्यनगरकी सुजाता कुँवर, सोही स्थानकी सर्मिला सापकोटा शर्मा, सरावल ४ ललितपुरका पुनम चमार, सरावल ५ दुबौलियाका विजय कुमार हरिजन, प्रतापपुर ७ सुर्यपुराका मनिसा चौधरी, सुस्ता ५ का आकाश पाल, सोही स्थानका गुन्जा कुमारी पाल, पाल्हिनन्दन २ कि प्रियङ्का यादव घाईते भएका छन् ।

त्यस्तै पूर्वी नवलपरासीको कावासोती १७ कि राजकुमारी थनेत, सोही स्थानका ज्योति थनेत, देवचुली १३ का सुनिता थनेत, कपिलबस्तुको शुद्धोदन गाउँपालिका ७ का शिवसागर यादव, कपिलबस्तु ११ का राम प्रसाद यादव, कपिलबस्तु ८ का दिपेन्द्र यादव पनि घाइते भएका छन् ।

भारतको महराजगंज नौतनवाका ४५ वर्षिय मनोज मदेसिया, सोही स्थानका वर्ष ३७ का अमित गुप्ता, महराजगंज निचलौलका वर्ष ५० का हदिश अन्सारी, सोही स्थानकी वर्ष ६ कि नाजिया खातुन घाईते भएका छन् ।

घाइते मध्ये दश जनाको अवस्था समान्य रहेको छ भने सात जनाको अवस्था मध्यम रहेको प्रहरीले जनाएको छ । घाईतेहरुको अहिले पृथ्वीचन्द्र अस्पताल परासीमा उपचार भइरहेको छ । ठक्कर दिने ट्रक र चालक प्रहरी नियन्त्रणमा रहेका छन् । बसले चोकबाट एक्कासि महेसपुरतर्फ मोड्न खोजेपछि ट्रकले ठक्कर दिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अरिङ्गाल पोल्ने क्रममा एकको मृत्यु, पाँच जना घाइते आचारसंहिता लागू गर्ने तयारीमा निर्वाचन आयोग, दलहरूसँग छलफल गर्दै दसैंका लागि दार्चुलामा खाद्यान्न पठाइने लुम्बिनी, कर्णाली र सुदूरपश्चिममा भारी वर्षाको सम्भावना पत्रकारको न्यूनतम मासिक पारिश्रिमक ४० हजार सिफारिस गर्न माग नेपाल भ्रमण दशक मनाउने सरकारको निर्णय रुपन्देही स्रष्टाकोश : साहित्यकार,कलाकारको विवरण समावेश १३९ पालिकामा लामखुट्टेको लार्भा नष्ट गर्ने अभियान १० बुँदे सहमति भएपछि डा. केसीले तोडे अनशन लुम्बिनीमा पर्यटकीय क्षेत्र सुधारका लागि व्यवसायीले दिए नगरपालिकालाई अल्टिमेटम ‘मनिषा कोइरालाले फोटो खिच्न दिने भएपछि मख्ख परेँ’ आर्थिक वृद्धिदर र जनताको हित विपरित गठबन्धन सरकार : पूर्व अर्थमन्त्री पौडेल चारपाला सामुदायिक वनमा गठबन्धनलाई पराजित गरी एमालेको प्यानलनै विजयी कपिलबस्तुमा बस र ट्रक ठोक्किए : एकको मृत्यु, ३१ जना घाइते भरुवा बन्दुकसहित कपिलवस्तुका २७ वर्षीय प्रेम पक्राउ दशैं आयो, खाद्य डिपो केन्द्रमा चामल आएन देशभर ७४ कोरोना संक्रमित थपिए, थप एकको मृत्यु एमाले देवदह अध्यक्ष चापागाईंद्वारा पार्टी परित्याग, स्वतन्त्र उम्मेदवारीको घोषणा  बुटवलको विकास माेडलका बारेमा कार्यपत्र प्रस्तुत तथा अन्तरक्रिया यसपालिको विपद् : पहिरो, आगलागी र चट्याङबाट बढी मानवीय क्षति