९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

गुल्मी । आगमी भदौ ३ र ४ गते काठमाण्डौंमा हुन गइरहेको वाईसियल नेपालको राष्ट्रिय सम्मेलनका लागि गुल्मीबाट प्रतिनिधी छनौट गरिएको छ।

Advertisement

शनिबार नेकपा माओवादी केन्द्र गुल्मी तम्घासको पार्टी कार्यालयमा बसेको वाईसियल नेपाल जिल्ला कमिटीको बैठकले वाइसियल गुल्मीको तर्फबाट पाँच सदस्यीय प्रतिनिधी मण्डल छनौट गरेको हो ।

पाँच सदस्यीय प्रतिनिधि मण्डलमा वाइसियल नेपालका केन्द्रिय सदस्य नारायण चन्द्र , अध्यक्ष अशोक श्रेष्ठ , नवनिर्वाचित सचिव अर्जु भण्डारी, सदस्यहरु रञ्जु सुनार र रवि कँडेल राष्ट्रिय सम्मेनमा जाने भएका हुन् ।

आजकै बैठकले गुल्मी जिल्ला कमिटीको सचिवमा धुर्कोटका अर्जुन भण्डारी चयन गरेको हो । यस अघि प्रदेश कमिटीको बैठकले वाईसियल नेपाल ग्ुल्मी जिल्लाको अध्यक्षमा रिडीका अशोक श्रेष्ठलाई चयन गरेको थियो । अध्यक्ष श्रेष्ठका अनुसार हाललाई अध्यक्ष र सचिव रहने गरि ५१ सदस्यीय जिल्ला कमिटि गठन गरिएको हो । जिल्ला कमिटी बैठकलाई नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष बुद्धि जिसीले सम्बोधन थिए ।

उनले वाइसियल नेपाल आगमी मंसिर ४ गते हुन गइरहेको संघ र प्रदेशको निर्वाचन केन्द्रित हुनु पर्ने भन्दै त्यसको तयारीमा जुट्न निर्देशन दिएका थिए । कार्यक्रमा अर्का नेता अशोक थापा (मुक्ति) ले पनि वाईसिलय कार्यकर्ताहरुलाई प्रशिक्षण मुलक मन्तब्य दिएका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पत्रकारको न्यूनतम मासिक पारिश्रिमक ४० हजार सिफारिस गर्न माग नेपाल भ्रमण दशक मनाउने सरकारको निर्णय रुपन्देही स्रष्टाकोश : साहित्यकार,कलाकारको विवरण समावेश १३९ पालिकामा लामखुट्टेको लार्भा नष्ट गर्ने अभियान १० बुँदे सहमति भएपछि डा. केसीले तोडे अनशन लुम्बिनीमा पर्यटकीय क्षेत्र सुधारका लागि व्यवसायीले दिए नगरपालिकालाई अल्टिमेटम ‘मनिषा कोइरालाले फोटो खिच्न दिने भएपछि मख्ख परेँ’ आर्थिक वृद्धिदर र जनताको हित विपरित गठबन्धन सरकार : पूर्व अर्थमन्त्री पौडेल चारपाला सामुदायिक वनमा गठबन्धनलाई पराजित गरी एमालेको प्यानलनै विजयी कपिलबस्तुमा बस र ट्रक ठोक्किए : एकको मृत्यु, ३१ जना घाइते भरुवा बन्दुकसहित कपिलवस्तुका २७ वर्षीय प्रेम पक्राउ दशैं आयो, खाद्य डिपो केन्द्रमा चामल आएन देशभर ७४ कोरोना संक्रमित थपिए, थप एकको मृत्यु एमाले देवदह अध्यक्ष चापागाईंद्वारा पार्टी परित्याग, स्वतन्त्र उम्मेदवारीको घोषणा  बुटवलको विकास माेडलका बारेमा कार्यपत्र प्रस्तुत तथा अन्तरक्रिया यसपालिको विपद् : पहिरो, आगलागी र चट्याङबाट बढी मानवीय क्षति बालबिकास र विद्यालयका कर्मचारीको तलब बढायो धुर्कोटले लिलाम नहुँदा भन्सारमा थन्किए करोडौंका गाडी पुमसे च्याम्पियनशिपमा रुपन्देहीकी रियाशा र दिपिकालाई कास्य संघीयतापछि नयाँ आर्थिक केन्द्र बन्न थालेका छन्ः वर्षमान पुन