९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

गुल्मी । गुल्मी घर जापानमा विभिन्न पेशा–व्यवसाय गरेर बस्ने दाजु–भाई दिदी–बहिनीहरु आवद्ध संस्था गुल्मेलीसमाज जापानद्वारा गहृजिल्ला गुल्मीका विभिन्न संघ–संस्थालाई आर्थिक सहयोग गरिएको छ ।

Advertisement

शनिबार बिहान नेपाल अपडेट यूट्यूब च्यानलका सञ्चालक मोहन बस्नेतमार्फत गुल्मेली सेवा समाज जापानले नेपाल पत्रकार महासंघ गुल्मीको संस्थागत विकासका लागि एक लाख रुपैयाँ नगद सहयोग हस्तान्तरण गरेको हो ।

त्यस्तै गुल्मी अस्पताल र आशा अपाङ्ग केन्द्रलाई पनि एक एक लाख रुपैयाँ नगद सहयोग हस्तान्तरण गरिएको छ । सहयोग रकम ग्रहण गर्दै नेपाल पत्रकार महासंघ गुल्मीका अध्यक्ष टोपलाल अर्याल, गुल्मी अस्पतालका निमित्त मेसु डाक्टर उत्तम पाच्या र आशा अपाङ्ग केन्द्रका अध्यक्ष जनार्दन घिमिरे तथा पदाधिकारीहरुले सहयोगी संस्था गुल्मेली सेवा समाज जापानलाई धन्यवाद दिएका थिए ।

बिदेशमा रहेरपनि स्वदेशको सामाजिक विकास र मानविय उद्धार कार्यमा अनवरत सक्रिय रहुँदै आएको गुल्मेलीसमाज जापानलाई यहाँको राजनैतिक दल, नागरिक समाज र सरकारी निकायले समेत सराहना गर्दै आएको छ । समाजका अध्यक्ष महेन्द्र कुमार अधिकारीले केहि समय अघि उक्त सहयोग गर्ने घोषणा गरे अनुरुप आफूमार्फत उक्त सहयोग रकम पठाएको पत्रकार मोहन बस्नेतले बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रुपन्देही स्रष्टाकोश : साहित्यकार,कलाकारको विवरण समावेश १३९ पालिकामा लामखुट्टेको लार्भा नष्ट गर्ने अभियान १० बुँदे सहमति भएपछि डा. केसीले तोडे अनशन लुम्बिनीमा पर्यटकीय क्षेत्र सुधारका लागि व्यवसायीले दिए नगरपालिकालाई अल्टिमेटम ‘मनिषा कोइरालाले फोटो खिच्न दिने भएपछि मख्ख परेँ’ आर्थिक वृद्धिदर र जनताको हित विपरित गठबन्धन सरकार : पूर्व अर्थमन्त्री पौडेल चारपाला सामुदायिक वनमा गठबन्धनलाई पराजित गरी एमालेको प्यानलनै विजयी कपिलबस्तुमा बस र ट्रक ठोक्किए : एकको मृत्यु, ३१ जना घाइते भरुवा बन्दुकसहित कपिलवस्तुका २७ वर्षीय प्रेम पक्राउ दशैं आयो, खाद्य डिपो केन्द्रमा चामल आएन देशभर ७४ कोरोना संक्रमित थपिए, थप एकको मृत्यु एमाले देवदह अध्यक्ष चापागाईंद्वारा पार्टी परित्याग, स्वतन्त्र उम्मेदवारीको घोषणा  बुटवलको विकास माेडलका बारेमा कार्यपत्र प्रस्तुत तथा अन्तरक्रिया यसपालिको विपद् : पहिरो, आगलागी र चट्याङबाट बढी मानवीय क्षति बालबिकास र विद्यालयका कर्मचारीको तलब बढायो धुर्कोटले लिलाम नहुँदा भन्सारमा थन्किए करोडौंका गाडी पुमसे च्याम्पियनशिपमा रुपन्देहीकी रियाशा र दिपिकालाई कास्य संघीयतापछि नयाँ आर्थिक केन्द्र बन्न थालेका छन्ः वर्षमान पुन गुल्मी अर्खाबाङ्ग-रुपन्देही सम्पर्क समाजले वनवाटिकामा स्टल निर्माण गर्ने सत्यमोहन जोशीको आजिवन रेखदेख सरकारले गर्छ: खाँण