९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

बुटवल । करेण्ट हट एण्ड स्पाइसी लगाएत विभिन्न चाउचाउ र मसला उत्पादन गर्दै आएको रुपन्देहीको औद्योगिक समूह यशोदा ग्रुपले फिल्मी क्षेत्रमा पनि डेब्यू गरेको छ ।

Advertisement

समूहले यशोदा फिल्मसमार्फत नेपाली कथानक चलचित्र ‘फूलबारी’ मार्फत नेपाली सिने क्षेत्रमा उदाउँदैछ । समूहले बुधबार एक समारोहकाबीच चलचित्र ‘फूलबारी’ सार्वजनिक गरेको हो ।

यशोदा समूह्का अध्यक्ष कमल किशोर मालपानीको कथा र परिकल्पनामा रहेको चलचित्र फूलबारी सामाजिक र सत्य घटनामा आधारित रहेर निर्माण हुने छ। चलचित्र उपेन्द्र सुब्बाको लेखन, रामबाबु गुरुङको निर्देशन र मनिष ढकालको प्रोडक्सनमा निर्माण हुने छ।

बुधबार चलचित्र सार्वजनिक कार्यक्रममा बोल्दै उनले पारिवारिक,सामाजिक र सांस्कृतिक पक्षमा रहेर निर्माण हुने चलचित्रले धेरैको मन जित्ने दाबी गर्दै नेपाली कलाकारलाई प्रोत्सान गर्न संस्कृति संरक्षणका लागि केहि गर्ने उद्देश्यले चलचित्र निर्माण गर्न लागेको बताए ।

चलचित्रमा दयाह्याङ राई, विपिन कार्की , प्रियंका कार्की लगाएतका चर्चित तथा मुख्य कलाकारहरु रहेका छन् । भदौबाट छायांकन सुरु हुने यो चलचित्रको सुटिङ काठमाण्डौं र मनाङमा हुने छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

आचारसंहिता लागू गर्ने तयारीमा निर्वाचन आयोग, दलहरूसँग छलफल गर्दै दसैंका लागि दार्चुलामा खाद्यान्न पठाइने लुम्बिनी, कर्णाली र सुदूरपश्चिममा भारी वर्षाको सम्भावना पत्रकारको न्यूनतम मासिक पारिश्रिमक ४० हजार सिफारिस गर्न माग नेपाल भ्रमण दशक मनाउने सरकारको निर्णय रुपन्देही स्रष्टाकोश : साहित्यकार,कलाकारको विवरण समावेश १३९ पालिकामा लामखुट्टेको लार्भा नष्ट गर्ने अभियान १० बुँदे सहमति भएपछि डा. केसीले तोडे अनशन लुम्बिनीमा पर्यटकीय क्षेत्र सुधारका लागि व्यवसायीले दिए नगरपालिकालाई अल्टिमेटम ‘मनिषा कोइरालाले फोटो खिच्न दिने भएपछि मख्ख परेँ’ आर्थिक वृद्धिदर र जनताको हित विपरित गठबन्धन सरकार : पूर्व अर्थमन्त्री पौडेल चारपाला सामुदायिक वनमा गठबन्धनलाई पराजित गरी एमालेको प्यानलनै विजयी कपिलबस्तुमा बस र ट्रक ठोक्किए : एकको मृत्यु, ३१ जना घाइते भरुवा बन्दुकसहित कपिलवस्तुका २७ वर्षीय प्रेम पक्राउ दशैं आयो, खाद्य डिपो केन्द्रमा चामल आएन देशभर ७४ कोरोना संक्रमित थपिए, थप एकको मृत्यु एमाले देवदह अध्यक्ष चापागाईंद्वारा पार्टी परित्याग, स्वतन्त्र उम्मेदवारीको घोषणा  बुटवलको विकास माेडलका बारेमा कार्यपत्र प्रस्तुत तथा अन्तरक्रिया यसपालिको विपद् : पहिरो, आगलागी र चट्याङबाट बढी मानवीय क्षति बालबिकास र विद्यालयका कर्मचारीको तलब बढायो धुर्कोटले