८ आश्विन २०७९, शनिबार

Sep 24, 2022


बुटवल । कान्ति मा वि मा शैक्षिकसत्र २०७९ का लागि कक्षा ११ मा भर्ना भएका नवआगन्तुक विद्यार्थीहरुलाई स्वागत तथा अभिमुखिकरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । शिक्षा विकास समन्वय ईकाई रुपन्देहीका प्रमुख दिपेन्द्र ढकाल विद्यार्थीहरुलाई स्वागत गर्दै कान्ति मावि देशकै उत्कृष्ट विद्यालय रहेको र यसमा पढ्न पाउनु सौभाग्य रहेको बताए ।

विद्यालयमा तालिम प्राप्त दक्ष शिक्षकहरु रहेकोले विद्यालयको शैक्षिक उपलब्धिमा गुणस्तरीयता रहेको बताए । विद्यार्थीहरुले शैक्षिक उपलब्धि प्राप्ति गर्नका लागि लगनशीलता र धैर्यता, मिहिनेत आवश्यक रहेकोले यसमा सजक हुन अनुरोध समेत गरे । कार्यक्रममा उत्प्रेरक प्रशिक्षक अमृता अनमोलले विद्यार्थीहरुलाई उत्प्रेरणामुलक प्रशिक्षण दिइन् । सो अवसरमा उनले विद्यार्थीहरुलाई जीवन सफल र असल बनाउनका लागि निरन्तर अध्ययनमा लाग्न सुझाव दिइन् । विद्यालयका प्राचार्य गोविन्द ज्ञवालीले विद्यालयमा अहिले २५ जिल्लाका ५ हजार ५ सय बढी विद्यार्थीले अध्ययन गरिरहेको र अबका दिनमा डिजिटल माध्यमबाट पठनपाठन सञ्चालन गर्ने योजना रहेको बताए । विद्यालयले पठनपाठनका साथै सबै प्रकारका अतिरिक्त क्रियाकलाप सञ्चालनलाई प्राथमिकता दिएको बताए ।

कार्यक्रम विद्यालय व्यवस्थापन समिति अध्यक्ष हेमानन्द शर्माको अध्यक्षता, बुटवल उपमहानगरपालिका वडा नम्बर ४ का अध्यक्ष नागेश्वर पौडेलको विशिष्ट आतिथ्यता, शिक्षक हुमराज भुसालको सहजीकरण र खेल शिक्षक महेश खनालको सञ्चालनमा सम्पन्न भएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

१० बुँदे सहमति भएपछि डा. केसीले तोडे अनशन लुम्बिनीमा पर्यटकीय क्षेत्र सुधारका लागि व्यवसायीले दिए नगरपालिकालाई अल्टिमेटम ‘मनिषा कोइरालाले फोटो खिच्न दिने भएपछि मख्ख परेँ’ आर्थिक वृद्धिदर र जनताको हित विपरित गठबन्धन सरकार : पूर्व अर्थमन्त्री पौडेल चारपाला सामुदायिक वनमा गठबन्धनलाई पराजित गरी एमालेको प्यानलनै विजयी कपिलबस्तुमा बस र ट्रक ठोक्किए : एकको मृत्यु, ३१ जना घाइते भरुवा बन्दुकसहित कपिलवस्तुका २७ वर्षीय प्रेम पक्राउ दशैं आयो, खाद्य डिपो केन्द्रमा चामल आएन देशभर ७४ कोरोना संक्रमित थपिए, थप एकको मृत्यु एमाले देवदह अध्यक्ष चापागाईंद्वारा पार्टी परित्याग, स्वतन्त्र उम्मेदवारीको घोषणा  बुटवलको विकास माेडलका बारेमा कार्यपत्र प्रस्तुत तथा अन्तरक्रिया यसपालिको विपद् : पहिरो, आगलागी र चट्याङबाट बढी मानवीय क्षति बालबिकास र विद्यालयका कर्मचारीको तलब बढायो धुर्कोटले लिलाम नहुँदा भन्सारमा थन्किए करोडौंका गाडी पुमसे च्याम्पियनशिपमा रुपन्देहीकी रियाशा र दिपिकालाई कास्य संघीयतापछि नयाँ आर्थिक केन्द्र बन्न थालेका छन्ः वर्षमान पुन गुल्मी अर्खाबाङ्ग-रुपन्देही सम्पर्क समाजले वनवाटिकामा स्टल निर्माण गर्ने सत्यमोहन जोशीको आजिवन रेखदेख सरकारले गर्छ: खाँण ग्रामीण सडक : बर्खामा बन्द, हिउँदमा खुला यती एअरलाइन्सले सार्वजनिक गर्‍यो चाडपर्व लक्षित योजना