२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022


बुटवल । लोक तथा दोहोरी गीतको क्षेत्रमा राष्ट्रिय स्तरमै चर्चा कमाउन सफल लोक गायक प्रचण्ड जिसीले यस वर्षको तीजमा ‘सुन पियारी’ सार्वजानिक गरेका छन् । जिसीको सुन पियारी बोलको तिज गीत यती बेला चर्चामा रहेको छ । गीतमा प्रचण्ड जिसी र मिना लामाको स्वर रहेको सुन पियारी बोलको गीतका लय सब्द भने गायक प्रचण्ड जिसीकै रहेका छन्।

गीतको म्यूजिक एरेन्ज भने विस्वास नेपालले गरेका छन् । गीतको म्यूजिक भिडियोमा अभिनय चन्द्र शर्मा र जुना गुरुङको रहेको छ भने म्यूजिक भिडियोको निर्देशन शंकर बिसीले गरेका छन् । गीत प्रचण्ड जिसीको आफ्नै यूट्यूव च्यानलमार्फत सार्वजनिक गरिएको छ ।

लामो समयदेखि सांगीतिक क्षेत्रमा रहेका जिसीका दर्जनौं तीज, दशैं तिहारतथा लोक दोहोरी गीतहरु छन् । ती मध्ये अधिकांश सफल तथा चर्चित रहेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपालमा एमबीबीएस अध्ययन गर्ने विदेशी विद्यार्थीको संख्या ६ गुणाले बढ्यो बुबाले जंगलमा छोडेकी १५ महिनाकी बच्चीको गयो ज्यान भारतीय पर्यटकमा कोरोना, नेपाल प्रवेश गर्न रोक नहरको बाध भत्किँदा दर्जनौँ घर डुबानमा, सयौं बिघा धानबाली नष्ट अपमानजनक शब्द राखी बनाइएका नागरिकता सच्याउन गृहमन्त्रालयको निर्देशन उपमेयरले ढुवानी नगर्दा चामल अभाव चौराहा-गोलपार्क सडकः भदौ मसान्तसम्म पिच गर्ने प्रतिबद्धता सरकारी मूल्याङ्कनमा कति छ दरबारमार्ग र न्यूरोडको जग्गाको भाऊ ? पार्टी बैठक सानेपामा मात्र गर्ने निर्णयबाट पछि हट्यो कांग्रेस, फेरि बालुवाटारमा बस्न थाले बैठक राष्ट्रियसभामा तीन प्रतिवेदन पेश थप ९३४ जनामा कोरोना, एकको मृत्यु फोहर व्यवस्थापन : सोचमा नै छ खोट बजेट भाषण अनुसार नै तलब वृद्धि हन्छ : अर्थमन्त्री शर्मा काँग्रेस नेताहरूकाे बैठकः सय सिट राखेर मात्र गठबन्धन गर्न सुझाव भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि…