२५ श्रावण २०७९, बुधबार

Aug 10, 2022

बुटवल । बुटवल जेसिजले सप्ताहव्यापी रुपमा जेसिज सप्ताह मनाउने भएको छ। बटवल जेसिजले हरेक वर्ष वार्षिक कार्यक्रम अन्तर्गत मनाउने यस वर्षको सप्ताह शनिवारदेखि मनाउने बुटवलमा पत्रकार सम्मेलन गरि जानकारी गराईएको हो।

जेसिजका वर्ष २०२२ का अध्यक्ष चन्द्रमणी भुसालले सरकारले अगाडी सारेको दिगो विकास लक्ष्य कार्यक्रमलाई सघाउ पुग्ने गरि जेसिजले पनि युवाहरुको नेतृत्व क्षमता विकाससंगै हरेक वर्ष विभिन्न कार्यक्रम गर्दै आएको बताए। सप्ताहव्यापी कार्यक्रम अन्तर्गत खाद्यान्न वितरण, फलफुलका वृक्षरोपण, रक्तदान, दन्तशिवीर, आंखा जांच, साईबर क्राईम विरुद्ध सचेतनामुलक अन्तक्रिया लगायतका कार्यक्रम आयोजना गरिएको जेसिजका मिडिया संयोजक आविश्कार खनालले जानकारी दिए।

४९ वर्ष अगाडी स्थापना भएको बुटवल जेसिजले स्थापना कालदेखि नै युवा नेतृत्व विकास, रक्तदान, सरसफाई, स्वास्थ्य शिवीर, दैवीप्रकोप प्रभावितहरुलाई राहत, विपन्न बर्गका समुदायलाई खाद्यान्न सहयोग लगायतका कार्यक्रम गर्दै आएको छ। सो अवसरमा जेसिजका महासचिव मोहन न्यौपाने, कार्यक्रम संयोजक चन्द्रकान्त डुम्रे, कानुनी सल्लाहकार विनोद घिमिरे, कोषाध्यक्ष केशव श्रीस लगायतले जेसिज अभियानको बारेमा जानकारी दिएका थिए।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कुसुन्डामा भाषा संरक्षणकै चिन्ता चीनमा देखियो जनाबरबाट मानिसमा सर्ने नयाँ भाइरस लुम्बिनीमा दुई स्थानसहित सबै प्रदेशबाट स्मार्ट लाइसेन्स छपाइको तयारी आज र भोलि देशका केही स्थानमा हुन सक्छ भारी वर्षा नितिश कुमारले बिहारमा आज पुनः मुख्यमन्त्रीको सपथ लिँदै नेपालले केन्यासंग टी २० र एकदिवसीय शृंखला खेल्ने मोटरसाइकल चोरी गर्ने गिरोहका ६ जना पक्राउ मतदाता नामावलीमा दाबी बिरोधका लागि भदौ १२ देखि १९ गतेसम्मको अवधि बिदेशको कमाइले गाउँमा जग्गा किनेर बेसार खेती लामो समयदेखि प्रयोगविहिन लुम्बिनीका विद्युतीय गाडी दशैं अघिनै सञ्चालनमा आउने प्रहरी प्रशासनकै आडमा तस्करी : दिनभरि भण्डारण, रातभरि ढुवानी चौराहा–गोलपार्क सडकः निर्माणमा देखिएका अड्चन हटाउने निर्णय लुम्बिनी साँस्कृतिकमा मिलेन विवाद : भद्रगोल कार्यालय, मर्कामा सेवाग्राही बुटवलमा जग्गा नापजाँचको काम शुरु सदभावको प्रतिक मोर्हरम पर्व, धुमधामका साथ मनाईयो थप १०९० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि रुपन्देहीमा लगातार ३ पटक जितेका विष्णु पौडेललाई यसपटक कति चूनौती ? डिभिजन वन अधिकृतसहित ७ जना विरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा, २० लाख ४८ हजार बिगो दाबी ठेकेदारले ९ करोड बुझे, सडक निर्माण अलपत्र फोहोर बोक्ने साधनको तोडफोड जघन्य अपराध : बालेन साह