८ आश्विन २०७९, शनिबार

Sep 24, 2022

बुटवल । रुपन्देहीको तिलोत्तमा मोटरसाइक र स्कुटर एक आपसमा ठक्कर खाँदा २ जना घाइते भएका छन् । बिहीबार दिउँसो भैरहवाबाटबुटवलतर्फ आइरहेको लु ८४ प ७७४५ नम्बरको मोटरसाइकल र पश्च्मिबाट पूर्वतर्फ जान लागेको लु ६३ प ६४९९ नम्बरको स्कुटर तिलोत्तमा नगरपालिका–१५ स्थित पथरडाँडा चोकमा ठक्कर खाएका थिए ।

दुर्घटनाबाट मोटरसाइकलका चालक बुटवल उपमहानगरपालिका–७ का ४५ वर्षीय प्रेम थापा र स्कुटरका चालक सिद्धार्थनगर नगरपालिका–९ का स्रमाट श्रेष्ठ घाइते भएको लुम्बिनी प्रदेश ट्राफिक प्रहरी कार्यालय बुटवलले जनाएको छ । घाइते मध्ये मोटरसाइकलका चालक थापाको अवस्था गम्भीर रहेको छ । घाइते दुबै जनाको तिलोत्तमा स्थित क्रिमशन अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

चारपाला सामुदायिक वनमा गठबन्धनलाई पराजित गरी एमालेको प्यानलनै विजयी कपिलबस्तुमा बस र ट्रक ठोक्किए : एकको मृत्यु, ३१ जना घाइते भरुवा बन्दुकसहित कपिलवस्तुका २७ वर्षीय प्रेम पक्राउ दशैं आयो, खाद्य डिपो केन्द्रमा चामल आएन देशभर ७४ कोरोना संक्रमित थपिए, थप एकको मृत्यु एमाले देवदह अध्यक्ष चापागाईंद्वारा पार्टी परित्याग, स्वतन्त्र उम्मेदवारीको घोषणा  बुटवलको विकास माेडलका बारेमा कार्यपत्र प्रस्तुत तथा अन्तरक्रिया यसपालिको विपद् : पहिरो, आगलागी र चट्याङबाट बढी मानवीय क्षति बालबिकास र विद्यालयका कर्मचारीको तलब बढायो धुर्कोटले लिलाम नहुँदा भन्सारमा थन्किए करोडौंका गाडी पुमसे च्याम्पियनशिपमा रुपन्देहीकी रियाशा र दिपिकालाई कास्य संघीयतापछि नयाँ आर्थिक केन्द्र बन्न थालेका छन्ः वर्षमान पुन गुल्मी अर्खाबाङ्ग-रुपन्देही सम्पर्क समाजले वनवाटिकामा स्टल निर्माण गर्ने सत्यमोहन जोशीको आजिवन रेखदेख सरकारले गर्छ: खाँण ग्रामीण सडक : बर्खामा बन्द, हिउँदमा खुला यती एअरलाइन्सले सार्वजनिक गर्‍यो चाडपर्व लक्षित योजना मोटरसाइकल जुध्दा दुवै चालकको मृत्यु, एक जना घाइते भजनीका चार हजार बाढी पीडित घर फर्के पनि तीन हजार बढी अझैँ विस्थापित सिरियामा डुंगा दुर्घटना, ७७ बढी आप्रवासीको मृत्यु सिट बाँडफाँटको लागि गठबन्धन दलबीच छलफल हुँदै