२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

भैरहवा । रुपन्देही प्रहरीले अवैध रेडबुल सहित २ जनालाई पक्राउ गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका सहायक प्रवक्ता बेद बहादुर पौडेलका अनुसार आईतबार साँझ करिब ७ बजे ओमसतिया गाउँपालिका वडा नम्बर २, पडसरीबाट अवैध रेडबुल र बदाम जुस बरामद गरेको हो ।

प्रहरीले पाएको गोप्य सूचनाको आधारमा बिशेष टोली खटिएको र उक्त टोलीले ग २ च ४६९७ नम्बर को गाडीमा लोड गरी भन्सार छलि चोरी पैठारी गरी ल्याउदै गरेको रेडवुल १ सय १२ कार्टुन ( ३ सय पिस ), बदाम जुस १ सय ५४ कार्टुन (१ हजार ८ सय ४८ पिस) र गाडी को अन्दाजी मूल्य १० लाख १५ हजार १ सय २० रुपैया बराबरको सामान स्थानीय मानिसको रोहवरमा बरामद गरेको पौडेलले बताए ।

प्रहरीले गाडीसंगै चालक कास्की जिल्ला पोखरा महानगरपालिका वडा नम्बर २३ बस्ने २७ बर्षिय दामोदर चापागाई र स्याङ्जा जिल्ला वलिङ नगरपालिका वडा नंम्बर १४ बस्ने २८ बर्षिय विशाल तिवारीलाई पक्राउ गरेको जनाएको छ । बरामद सामान, गाडी र मानिहरुलाई आवश्यक कारवाहीको लागी भन्सार कार्यालय वेलहिया रुपन्देहीमा पठाइएको सहायक सूचना अधिकारी पौडेलले जानकारी दिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपालमा एमबीबीएस अध्ययन गर्ने विदेशी विद्यार्थीको संख्या ६ गुणाले बढ्यो बुबाले जंगलमा छोडेकी १५ महिनाकी बच्चीको गयो ज्यान भारतीय पर्यटकमा कोरोना, नेपाल प्रवेश गर्न रोक नहरको बाध भत्किँदा दर्जनौँ घर डुबानमा, सयौं बिघा धानबाली नष्ट अपमानजनक शब्द राखी बनाइएका नागरिकता सच्याउन गृहमन्त्रालयको निर्देशन उपमेयरले ढुवानी नगर्दा चामल अभाव चौराहा-गोलपार्क सडकः भदौ मसान्तसम्म पिच गर्ने प्रतिबद्धता सरकारी मूल्याङ्कनमा कति छ दरबारमार्ग र न्यूरोडको जग्गाको भाऊ ? पार्टी बैठक सानेपामा मात्र गर्ने निर्णयबाट पछि हट्यो कांग्रेस, फेरि बालुवाटारमा बस्न थाले बैठक राष्ट्रियसभामा तीन प्रतिवेदन पेश थप ९३४ जनामा कोरोना, एकको मृत्यु फोहर व्यवस्थापन : सोचमा नै छ खोट बजेट भाषण अनुसार नै तलब वृद्धि हन्छ : अर्थमन्त्री शर्मा काँग्रेस नेताहरूकाे बैठकः सय सिट राखेर मात्र गठबन्धन गर्न सुझाव भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि…