२५ श्रावण २०७९, बुधबार

Aug 10, 2022

बुटवल । मानवसेवा आश्रम सहयोगार्थ युएईमा तिज बिशेष सांस्कृतिक कार्यक्रम आयोजना गरिएको छ । नेपाली नारीहरूको महानपर्व हरितालिका तिजको अवसर पारेर रूपन्देही सेवा समाज यूएईको आयोजनामा यहि श्रावण २२ गते (७ अगस्ट) मा युएईको बरदुबइमा कार्यक्रम आयोजना गरिएको हो ।

सामाजिक सेवाभाव सहित, बिदेशमा पनि नेपालि लोक संस्कृतिको प्रबर्द्धन एबं युएईमा कार्यरत नेपालिहरू बिच आपसि भातृत्व सहित अघि बढ्नका लागि कार्यक्रम आयोजना गरिएको समाजका अध्यक्ष टंक थापाले बताए । बरदुबइ स्थित होटल अस्टोरिया याक एण्ड यति एभरेस्ट क्लबमा आयोजना गरिएको सो कार्यक्रममा पछिल्लो समयमा लोक सांगेतिक क्षेत्रमा चर्चित लोक गायिका देबि घर्ती सहित हरि डुम्रे, प्रदिप पुन, रमेश पुलामि, अर्जुन न्यौपाने लगायत कलाकारहरूको प्रस्तुति संगै नेपाली पंचेबाजा र बिबिध सांस्कृतिक प्रस्तुति रहने अध्यक्ष थापाले जानकारी दिए ।

सो कार्यक्रम मार्फत संकलित सहयोग रकम नेपालमा रहेको मानव सेवा आश्रममा सहयोग गरिने उनले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कुसुन्डामा भाषा संरक्षणकै चिन्ता चीनमा देखियो जनाबरबाट मानिसमा सर्ने नयाँ भाइरस लुम्बिनीमा दुई स्थानसहित सबै प्रदेशबाट स्मार्ट लाइसेन्स छपाइको तयारी आज र भोलि देशका केही स्थानमा हुन सक्छ भारी वर्षा नितिश कुमारले बिहारमा आज पुनः मुख्यमन्त्रीको सपथ लिँदै नेपालले केन्यासंग टी २० र एकदिवसीय शृंखला खेल्ने मोटरसाइकल चोरी गर्ने गिरोहका ६ जना पक्राउ मतदाता नामावलीमा दाबी बिरोधका लागि भदौ १२ देखि १९ गतेसम्मको अवधि बिदेशको कमाइले गाउँमा जग्गा किनेर बेसार खेती लामो समयदेखि प्रयोगविहिन लुम्बिनीका विद्युतीय गाडी दशैं अघिनै सञ्चालनमा आउने प्रहरी प्रशासनकै आडमा तस्करी : दिनभरि भण्डारण, रातभरि ढुवानी चौराहा–गोलपार्क सडकः निर्माणमा देखिएका अड्चन हटाउने निर्णय लुम्बिनी साँस्कृतिकमा मिलेन विवाद : भद्रगोल कार्यालय, मर्कामा सेवाग्राही बुटवलमा जग्गा नापजाँचको काम शुरु सदभावको प्रतिक मोर्हरम पर्व, धुमधामका साथ मनाईयो थप १०९० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि रुपन्देहीमा लगातार ३ पटक जितेका विष्णु पौडेललाई यसपटक कति चूनौती ? डिभिजन वन अधिकृतसहित ७ जना विरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा, २० लाख ४८ हजार बिगो दाबी ठेकेदारले ९ करोड बुझे, सडक निर्माण अलपत्र फोहोर बोक्ने साधनको तोडफोड जघन्य अपराध : बालेन साह