२३ जेष्ठ २०८०, मंगलवार

Jun 6, 2023

फाइल तस्वीर

मंसिर १६,

Advertisement

काठमाडौँ । महिला हिंसा विरुद्धको अभियान चलिरहेकै बेला जिल्लाको साँफेबगर नगरपालिका ३ सिद्धेश्वरमा सोमबार एक युवती छाउपडी गोठमा मृत अवस्थामा फेला परेकी छन् । घरभन्दा करिब एकसय मिटर टाढा रहेको छाउपडी गोठमा २१ वर्षीया पार्वती बुढा रावत मृत अवस्थामा फेला परेकी हुन् ।

महिनावारी भएको चारदिनका दिन बेलुकी बजेतिर खाना खाएर सुत्न गएकी पार्वती बिहान करिब ७ बजेतिर नउठेपछि ढोका फोरेर हेर्दा मृत अवस्थामा फेला परेको मृतकका जेठाजु छत्र रावतले जानकारी दिए । “होचो र सानो कोठमा आगो बालेको देखियो, प्रारम्भिक रुपमा हेर्दा निसास्सिएरै मृत्यु भएको हुनसक्छ ।” घटनास्थल पुगेका इलाका प्रहरी कार्यालय साँफेबगरका इनिष्पेक्टर नरपती भट्टले भन्ने । मृत्युका बारेमा अनुसन्धान भइरहेको इलाका प्रहरी कार्यालय साँफेबगरका इनिष्पेक्टर नरपती भट्टले जानकारी दिए ।

सातफिट लामो र आठ फिट चौडाइ र छ फिट उचाइ रहेको घरमा मृत भेटिएको अछाम प्रहरीले जानकारी दिएको छ । १८ महिनाअघि बिहे भएको पार्वतीका श्रीमान रोजगारीको शिलशिलामा भारतमा रहेका छन् । अछाम जिल्लामा सन् २००७ यता मात्र १४ जना भन्दा बढीको मृत्यु छाउपडीकै कारण भएको छ ।- गोरखापत्र

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एमालेले ७० वर्षे उमेरहद हटाउने मधेस सरकारको नीति तथा कार्यक्रम सार्वजनीक खप्तड अब ‘खप्तड विकास कोष’मा परिणत हुनेछ : प्रधानमन्त्री लागूऔषधसहित धनगढीमा एक किशोरी पक्राउ नाबालिका दिदीबहिनीमाथि सामूहिक बलात्कारको प्रयास नवलपरासीमा श्रीमान-श्रीमतिको रहस्यमय मृत्यु पहिलोपटक क्यानाडामा गुञ्जिँदै प्रकाश सपुत प्रथम खप्तड अन्तर्राष्ट्रिय आध्यात्मिक सम्मेलन सुरु, खप्तडको समग्र विकासका लागि पहल गर्छु : प्रधानमन्त्री संसदमा मात्र होइन व्यवहारमा पनि बजेट पास हुनुपर्छ: केपी ओली संसदमा मात्र होइन व्यवहारमा पनि बजेट पास हुनुपर्छ : केपी ओली सेयर बजार २५.६६ अंकले बढ्यो संसदमा ओलीको प्रश्न- गाँजाको बिउ लिएर बसेको व्यापारी को हो ? करका दरमा व्यापारीको अनुहार देखिन्छ : केपी ओली स्थानीय तहका उपप्रमुख र रूपन्देहीका पत्रकार महिलाबीच अन्तरसंवाद बजेट निर्माणमा मेरो इमान्दारितामा एक इन्च पनि हल्लिएको छैन : अर्थमन्त्री डा. महत ‘अखण्ड भारत’ को नक्सामा नेपाली भूमि समावेश गरिएकोप्रति युवा संघ रुपन्देहीको ध्यानकर्षण रुपन्देहीमा सदस्यता शुद्धिकरण सच्याउन माग गर्दै प्रेस चौतारीले बुझायो ज्ञापनपत्र बजेटमा विचौलिया प्रवेश रोक्न ठूला भ्रष्टाचारीलाई मृत्युदण्ड दिने व्यवस्था गरौँ : प्रेम सुवाल सिंगटी हाइड्रो इनर्जी लिमिटेडकाे साधारणसभा आह्वान कांग्रेसले कोशी प्रदेशमा आफ्नै नेतृत्वमा सरकार बनाउन पहल गर्ने