८ आश्विन २०७९, शनिबार

Sep 24, 2022

बुटवल । आफ्नै श्रीमानको गोजीबाट एक हजार निकालेको निहुँमा रुपन्देहीमा एक महिलाले ज्यान गुमाउन पर्यो । रुपन्देहीको कञ्चन गाँउपालिकाकी ३१ वर्षीया सावित्री थापा क्षेत्रीको आफ्नै श्रीमानबाट हत्या भएको हो ।

Advertisement

उनका श्रीमान ३३ वर्षिय यमबहादुर थापाले गोजीबाट एक हजार निकालेको निहुँमा श्रीमतीलाई कुटपिट गरेर हत्या गरेको प्रहरीले जनाएको छ । श्रीमान र छोरासँग बसोबास गर्दै आएकी सावित्री आफ्नै सुत्ने कोठामा मृत अवस्थामा फेला परेकी थिइन्।

इप्रका सालझण्डीका प्रहरी निरीक्षक जगन्नाथ मरासिनीका अनुसार मृतकको टाउकोमा गहिरो चोट लागेको अवस्थामा मृत शरीर बुधबार बिहान फेला परेको थियो । उनका अनुसार कपालमा काठको टुक्राहरू र कोठामा रगतका छिटाहरू देखिएको र शरीरका विभिन्न भागमा निलडामहरूसमेत देखिएको थियो । 

थापाले राति उठेर पैसा गन्दा एक हजार कम भएपछि श्रीमतीलाई उठाई नसोधीकन पैसा लिएको भनी कुटपिट गरेका थिए । कुटपिट गर्ने क्रममा श्रीमतीको कपाल समाई खाटको खुट्टा र भित्तामा टाउको ठोक्याएर श्रीमतीको हत्या गरेको खुल्न आएको इप्रका सालझण्डीले जनाएको छ ।

सावित्रीको शवलाई पोस्टमार्टमको लागि लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल बुटवल पठाएको र उनका श्रीमान थापालाई ज्यानसम्बन्धी कसुरअन्तर्गत म्याद थप गरी थप गरी अनुसन्धान गरिरहेको प्रहरीको भनाइ छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनीमा पर्यटकीय क्षेत्र सुधारका लागि व्यवसायीले दिए नगरपालिकालाई अल्टिमेटम ‘मनिषा कोइरालाले फोटो खिच्न दिने भएपछि मख्ख परेँ’ आर्थिक वृद्धिदर र जनताको हित विपरित गठबन्धन सरकार : पूर्व अर्थमन्त्री पौडेल चारपाला सामुदायिक वनमा गठबन्धनलाई पराजित गरी एमालेको प्यानलनै विजयी कपिलबस्तुमा बस र ट्रक ठोक्किए : एकको मृत्यु, ३१ जना घाइते भरुवा बन्दुकसहित कपिलवस्तुका २७ वर्षीय प्रेम पक्राउ दशैं आयो, खाद्य डिपो केन्द्रमा चामल आएन देशभर ७४ कोरोना संक्रमित थपिए, थप एकको मृत्यु एमाले देवदह अध्यक्ष चापागाईंद्वारा पार्टी परित्याग, स्वतन्त्र उम्मेदवारीको घोषणा  बुटवलको विकास माेडलका बारेमा कार्यपत्र प्रस्तुत तथा अन्तरक्रिया यसपालिको विपद् : पहिरो, आगलागी र चट्याङबाट बढी मानवीय क्षति बालबिकास र विद्यालयका कर्मचारीको तलब बढायो धुर्कोटले लिलाम नहुँदा भन्सारमा थन्किए करोडौंका गाडी पुमसे च्याम्पियनशिपमा रुपन्देहीकी रियाशा र दिपिकालाई कास्य संघीयतापछि नयाँ आर्थिक केन्द्र बन्न थालेका छन्ः वर्षमान पुन गुल्मी अर्खाबाङ्ग-रुपन्देही सम्पर्क समाजले वनवाटिकामा स्टल निर्माण गर्ने सत्यमोहन जोशीको आजिवन रेखदेख सरकारले गर्छ: खाँण ग्रामीण सडक : बर्खामा बन्द, हिउँदमा खुला यती एअरलाइन्सले सार्वजनिक गर्‍यो चाडपर्व लक्षित योजना मोटरसाइकल जुध्दा दुवै चालकको मृत्यु, एक जना घाइते