८ आश्विन २०७९, शनिबार

Sep 24, 2022

बुटवल । रुपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिकास्थित राममणि बहुमुखी क्याम्पसका शिक्षकमाथि यौन  दुर्व्यवहारको आरोप लागेको छ । विज्ञान विषय पढाउने शिक्षक केशव ढुंगानाले क्याम्पसका छात्रामाथि दुर्व्यवहार गरेको आरोप लागेको हो ।

Advertisement

घटना सार्वजनिक भएसँगै सम्बन्धित शिक्षकलाई निलम्बन गर्नेगरी छानबिनको प्रक्रिया अगाडी बढाइएको क्यापसका प्रिन्सिपल तारा पराजुलीले ग्लोबल आवाजलाई बताए । घटना विवरण बारे थप खुलाउन नचाहेका उनले छानबिनपछि मात्रै सबै कुरा बाहिर ल्याउने बताए । पेटको समस्या भएपछि सोमबार छात्रालाई डेरामा छाड्न गएका ढुंगानाले आफूलाई उचालेर चुम्बन गरेको पीडित छात्राले आफ्ना साथीहरुलाई बताएकी छन् ।

अगुवा विद्यार्थीहरुले सो घटना प्रिन्सिपल ताराप्रसाद पराजुलीलाई जानकारी गराए पनि यस घटनालाई क्याम्पसभित्र गुपचुप राख्न खोजिएको आरोप छ ।  प्रिन्सिपल पराजुलीले सो घटना प्रहरीमा जानकारी नगराउन भन्दै छात्राका अभिभावकलाई रोक्न खोजेको बताइएको छ । सोमबार दिउँसो २ बजेको सो घटनाबारे हालसम्म  कुनै उजुरी तथा सूचना प्राप्त नभएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीले बताएको छ ।

उता आराेपित ढुंगानाले भने आफूनै पीडित बनेको बताउँदै आफूमाथि आरोप मात्रै लगाएको बताएका छन् । उनले भने ‘आफ्नो विद्यार्थीलाई सहयोग गर्दा उल्टै आरोप लाग्यो, मेरो आचरण बारे अन्य विद्यार्थीसँग पनि बुझ्न सक्नुहुन्छ । ममाथि षड्यन्त्र गरिँदै छ, विद्यार्थीले लगाएको आरोपको भरमा अतिरञ्जित गरी बढाइँदै छ ।’

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रुपन्देही स्रष्टाकोश : साहित्यकार,कलाकारको विवरण समावेश १३९ पालिकामा लामखुट्टेको लार्भा नष्ट गर्ने अभियान १० बुँदे सहमति भएपछि डा. केसीले तोडे अनशन लुम्बिनीमा पर्यटकीय क्षेत्र सुधारका लागि व्यवसायीले दिए नगरपालिकालाई अल्टिमेटम ‘मनिषा कोइरालाले फोटो खिच्न दिने भएपछि मख्ख परेँ’ आर्थिक वृद्धिदर र जनताको हित विपरित गठबन्धन सरकार : पूर्व अर्थमन्त्री पौडेल चारपाला सामुदायिक वनमा गठबन्धनलाई पराजित गरी एमालेको प्यानलनै विजयी कपिलबस्तुमा बस र ट्रक ठोक्किए : एकको मृत्यु, ३१ जना घाइते भरुवा बन्दुकसहित कपिलवस्तुका २७ वर्षीय प्रेम पक्राउ दशैं आयो, खाद्य डिपो केन्द्रमा चामल आएन देशभर ७४ कोरोना संक्रमित थपिए, थप एकको मृत्यु एमाले देवदह अध्यक्ष चापागाईंद्वारा पार्टी परित्याग, स्वतन्त्र उम्मेदवारीको घोषणा  बुटवलको विकास माेडलका बारेमा कार्यपत्र प्रस्तुत तथा अन्तरक्रिया यसपालिको विपद् : पहिरो, आगलागी र चट्याङबाट बढी मानवीय क्षति बालबिकास र विद्यालयका कर्मचारीको तलब बढायो धुर्कोटले लिलाम नहुँदा भन्सारमा थन्किए करोडौंका गाडी पुमसे च्याम्पियनशिपमा रुपन्देहीकी रियाशा र दिपिकालाई कास्य संघीयतापछि नयाँ आर्थिक केन्द्र बन्न थालेका छन्ः वर्षमान पुन गुल्मी अर्खाबाङ्ग-रुपन्देही सम्पर्क समाजले वनवाटिकामा स्टल निर्माण गर्ने सत्यमोहन जोशीको आजिवन रेखदेख सरकारले गर्छ: खाँण