४ जेष्ठ २०७९, बुधबार

May 18, 2022

मंसिर १२,
ग्लोबल आवाज

Advertisement

बुटवल । रुपन्देहीको बुटवल सुख्खानगर अवस्थित अक्सफोर्ड कलेजका विद्यार्थीहरुले फुड फेस्टिवल मनाएका छन् । कलेजमा बिएजएम/बिआइएम अध्ययनरत बिद्यार्थीहरुले १५ बढी परिकार बनाएर खुवाएका हुन् ।

अक्सफोर्ड कलेजका बिबिएस, बिएडमा अध्ययनरत बिद्यार्थीहरु, प्राधापकहरु, व्यवस्थापन समितिका पदाधिकारी, सदस्यहरु, अक्पोर्ट एकेडमी अन्तर्गतकासम्पुर्ण बिद्यार्थीहरु, आमन्त्रित बाह्य कलेजका प्राधापकहरु तथा बिद्यार्थीको उल्लेख्य सहभागिता रहेको कुरा बिएचएम/बिआइएम कार्यक्रमका संयोजक ओमबहादुर खत्रीले जानकारी दिए । बिद्यार्थीहरुको ब्यवहारिक शिक्षालाई अभिवृद्धि गर्ने हेतुले आयोजना गरिएको कार्यक्रम भव्य र सभ्य ढंगबाट सम्पन्न भएको र त्यसका लागि विद्यार्थी, प्राध्यापक, क्याम्पस प्रमुख एवम् कलेज प्रशासन बिचमा देखिएको सहकार्यले महत्वपुर्ण भूमिका निर्वाह गरेको संयोजक खत्रीले बताए ।

खाना महोत्सवमा बजार मूल्यभन्दा न्यून मूल्यमा खानाका परिकारहरु उपलब्ध गराइएको कार्यक्रम संयोजक तथा बिआइएम तेस्रो सत्रका छात्रा सुधा पाण्डेले जानकारी दिइन् । कलेजका क्याम्पस प्रमुख मनोज मरासिनीले खाना महोत्सव सफल पारेकोमा आयोजक बिद्यार्थी, शिक्षक तथा कलेज परिवारलाई धन्यवाद दिँदै आगामी दिनमा बिबिएम र बिएडतर्फका विद्यार्थीहरुका लागि पनि विभिन्ने व्यवहारिक शिक्षालाई वढावा दिने बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रुपन्देहीको ओमसतिया अध्यक्षमा एमालेका यादव विजयी एमाले अध्यक्ष ओली अस्वस्थ बुटवलको कालिकानगरमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा गुल्मीका ४० वर्षीय ज्ञवालीको मृत्यु रुपन्देहीको मायादेवी अध्यक्षमा पुनः कांग्रेसका चौधरी तिनाउ नदिमा डुबेर बुटवलका ८ वर्षिय रिदमको मृत्यु अर्घाखाँचीको सन्धिखर्कमा एमालेसँग गठबन्धन पराजित मतगणना सकिएका चितवनका तीनवटै पालिकामा एमाले विजयी नेप्से झिनो अंकले सुधार बुद्धका ज्ञान बाँड्दै बुटवल लेडि जेसिज पोखरामा मतगणनाका क्रममा विवाद, एमालेको नाराबाजी भरतपुरमा रेनुलाई १९ सय ६ मतको अग्रता गठबन्धनलाई पराजित गर्दै देवदह नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका ध्रुव खरेल विजयी भारतसँगको असमान व्यापार सम्बन्ध सच्याऔँ : बाबुराम भट्टराई निर्वाचन आयोगले दियो बढीमा पाँच दिनभित्र मतगणना कार्य सम्पन्न गर्न निर्देशन कालिकाका शिक्षकका लागि पुनर्ताजगी तालिम बुटवलमा बम बिस्फोट गराउने ३ जना पक्राउ युवाको हातमा सर्दै स्थानीय सरकारको साँचो बालेन साहले पाएको मत दलप्रतिको आक्रोश : हरिबोल गजुरेल विद्युत् प्राधिकरण टाट पल्टिने अवस्थामा जाँदै छ : योगेश भट्टराई भैरहवामा विजय जुलुसमा हिँडेकाे मिनी ट्रक दुर्घटना : २४ जना घाइते, ६ गम्भीर