२० जेष्ठ २०८०, शनिबार

Jun 3, 2023

मंसिर १२,
ग्लोबल आवाज

Advertisement

बुटवल । रुपन्देहीको बुटवल सुख्खानगर अवस्थित अक्सफोर्ड कलेजका विद्यार्थीहरुले फुड फेस्टिवल मनाएका छन् । कलेजमा बिएजएम/बिआइएम अध्ययनरत बिद्यार्थीहरुले १५ बढी परिकार बनाएर खुवाएका हुन् ।

अक्सफोर्ड कलेजका बिबिएस, बिएडमा अध्ययनरत बिद्यार्थीहरु, प्राधापकहरु, व्यवस्थापन समितिका पदाधिकारी, सदस्यहरु, अक्पोर्ट एकेडमी अन्तर्गतकासम्पुर्ण बिद्यार्थीहरु, आमन्त्रित बाह्य कलेजका प्राधापकहरु तथा बिद्यार्थीको उल्लेख्य सहभागिता रहेको कुरा बिएचएम/बिआइएम कार्यक्रमका संयोजक ओमबहादुर खत्रीले जानकारी दिए । बिद्यार्थीहरुको ब्यवहारिक शिक्षालाई अभिवृद्धि गर्ने हेतुले आयोजना गरिएको कार्यक्रम भव्य र सभ्य ढंगबाट सम्पन्न भएको र त्यसका लागि विद्यार्थी, प्राध्यापक, क्याम्पस प्रमुख एवम् कलेज प्रशासन बिचमा देखिएको सहकार्यले महत्वपुर्ण भूमिका निर्वाह गरेको संयोजक खत्रीले बताए ।

खाना महोत्सवमा बजार मूल्यभन्दा न्यून मूल्यमा खानाका परिकारहरु उपलब्ध गराइएको कार्यक्रम संयोजक तथा बिआइएम तेस्रो सत्रका छात्रा सुधा पाण्डेले जानकारी दिइन् । कलेजका क्याम्पस प्रमुख मनोज मरासिनीले खाना महोत्सव सफल पारेकोमा आयोजक बिद्यार्थी, शिक्षक तथा कलेज परिवारलाई धन्यवाद दिँदै आगामी दिनमा बिबिएम र बिएडतर्फका विद्यार्थीहरुका लागि पनि विभिन्ने व्यवहारिक शिक्षालाई वढावा दिने बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बिश्वका केन्द्रिय बैंक बिच सुन किन्ने प्रतिस्पर्धा सुरु, १७६ प्रतिशतले बढ्यो खरिद सार्वजनिक जग्गाका घरटहरा हटाएर १५ सैयाको अस्पताल बनाउन सुरु उडिसा रेल दुर्घटनाः राज्य शोकको घोषणा, गोवा-मुम्बई रेल उदघाटन स्थगित यस्तो ६ वटा जीवनशैली, जसले घटाउँछ यौन क्षमता कुन बार कुन रंगको पहिरन लगाउँदा शुभ हुन्छ ? बास्तुबारे जान्नुहोस् !! प्रधानमन्त्री प्रचण्ड आज दिउँसो ४ बजे स्वदेश फर्कने आजको मौसमः अत्याधिक गर्मी हुने भएकाले सतर्कता अपनाउन अनुराेध रेशमको कथा पश्चिम नवलपरासीमा पिकअपको ठक्करबाट एक जनाको मृत्यु, दुई गम्भिर घाईते पाल्पाको दाेभान माध्यमिक विद्यालयमा एक दिवसीय अभिभावक शिक्षा गुल्मीमा सरकारी छात्रवृत्तिमा पढेका चिकित्सकले नै लिन्छन् दोहेरो, त्यहोरो सुविधा एमालेका ६ सचिवले पाए प्रदेश इन्चार्जको जिम्मेवारी, लुम्बिनीमा पद्मा अर्याल तिलाेत्तमाकाे आनन्दवन शंकरनगर खानेपानीले दिएको कम्पाेष्ट बिनकाे प्रयाेग प्रभावकारी भएन बुटवलमा अवैध मलको कारोबार : अनुगमन टोली पुग्दा ‘मुख्य सप्लायर्स’ सुव एग्रोभेटका सञ्चालक टाप भानु माविमा अन्तरक्रिया सम्पन्न नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरणविरुद्ध सर्वाेच्चमा रिट दर्ता, आइतबार पेसी डोटीमा शंकास्पद वस्तु फेला बच्चा जन्माउन नसक्दा महिलाकाे मृत्यु गुल्मीको मुसिकोटमा विपन्न परिवारका छोराछोरी यसरी बन्दै छन् इन्जिनीयर कार्यकर्ता पढाउन थाले माओवादी नेता