२७ श्रावण २०७९, शुक्रबार

Aug 12, 2022

बुटवल । बुटवल उपमहानगरपालिकाको तिनाउ करिडोरमा कार्यरत एक मजदुरको रहस्यमयी मृत्यु भएको छ । दाङको घोराही नगरपालिका–५ घर भई हाल बुवलको तिनाउ करिडोरमा काम गर्दै आएका ५२ वर्षीय रमेश डाँगीको मृत्यु भएको हो ।

बुटवल–११ देविनगर पुल मगर घाटको उत्तरतर्फ निर्माणस्थल कुरुवाको रुपमा काम गर्दै आएका डाँगीलाई मृत अवस्थामा भेटेपछि सँगै काम गर्ने तथा स्थानीयले प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । घटना बारे जानकारी पाए लगत्तै बुटवल देविनगर प्रहरी चौकीको टोली त्यस स्थानमा पुगेको छ । प्रहरीका अनुसार बुधबार साँझसँगै काम गर्ने साथीहरुसँग मदिरा सेवन गरेर सुतेका डाँगी आज विहान मृत अवस्थामा फेला परेका हुन् ।

तिनाउ करिडोर निर्माणको जिम्मा पाएको किरातेश्वर मैनाचुली÷अविसा जेभीको काम गर्दै आएका उनी निर्माणस्थलको क्याम्प कुरुवाका रुपमा काम गर्दै आएका थिए । घटना बारे थप अनुसन्धानका लागि बुटवलस्थित लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा शव पोष्र्टमार्टमका लागि लैजाने तयारी गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

साउदीबाट ९३ नेपालीलाई एक्जिट भिषा, ६० दिन भित्र देश छाड्नु पर्ने बढ्दै जनैको महत्व, गत वर्ष साढे १७ करोडको आयात देशैभर आज पनि वर्षाको सम्भावना, भोलि र पर्सी ठूलो पानी पर्ने आज रक्षाबन्धन तथा जनैपूर्णिमा मनाइँदै बुटवलको अन्तर्राष्ट्रिय सम्मेलन केन्द्र : कसले सञ्चालन गर्ने बारे अन्यौल अन्तर्राष्ट्रिय युवा दिवस : युवाका समस्या जस्ताको त्यस्तै अक्सफोर्डका विद्यार्थीलाई स्वागत तथा सम्मान ‘अमेरिका मेरो बुढा छ’ सार्वजनिक एकिकृत समाजवादीका अध्यक्ष नेपाललाई कोरोना संक्रमण गुल्मीको वार्षिक समीक्षा गोष्ठीमा जे देखियो… सामाजिक सञ्जालमार्फत महिलालाई सास्ति दिएको भन्दै एक जना पक्राउ सनराइज बैंकको लगानीमा चौतारी निर्माण एमालेले गठन गर्‍यो ओलीको नेतृत्वमा केन्द्रीय निर्वाचन परिचालन कमिटी लुम्बिनीका १० सहित ६३ पालिकाले अझै बजेट पेश गरेनन् चाउचाउपछि फिल्मी क्षेत्रमा रुपन्देहीको यशोदा समूह, चलचित्र ‘फूलबारी’ निर्माण गर्दै माओवादीबाट ३ पटक जितेका टोपबहादुरले एमालेबाट के गर्लान्? कोरोना संक्रमणबाट एकै दिन पाँच जानाको मृत्यु राप्रपा रुपन्देही उपाध्यक्ष गुप्ताद्वारा पदबाट राजीनामा (पत्रसहित) भुवन केसीको नियुक्ति प्रक्रिया बदरको माग गर्दै सर्वोच्चमा रिट दायर, सोमबार पेसी रुपन्देही ट्राफिक प्रहरीकाे अभियान : तीब्र गतिका सवारीलाई नियन्त्रण