२५ श्रावण २०७९, बुधबार

Aug 10, 2022

भैरहवा । सिद्धार्थनगर नगर पालिका वडा नम्बर ५ को वडा कार्यालयले आफ्नो वडामा रहेका जेष्ठ नागरिक, एकल महिला तथा अपाङ्गहरुलाई सम्मान गरेको छ । मंगलबार भैरहवामा आयोजित एक कार्यक्रममा वडाले नियमित बजेटबाट उनिहरुलाई सम्मान गरेको हो ।

Advertisement

कार्यक्रम संयोजक बिनित बेरीवालका अनुसार वडामा बसोबास गर्ने ८४ जना जेष्ठ नागरिक, १८ जना एकल महिला तथा ४ जना जेष्ठ नागरिकलाई पोषण सामाग्री सहित सम्मान गरिएको हो ।

कार्यक्रममा बोल्दै सिद्धार्थनगर नगर पालिकाका प्रमुख ईश्तियाक अहमद खाँनले जेष्ठ नागरिकहरुको अनुभवले नगरको विकासमा महत्वपूर्ण योगदान गर्ने हुनाले आफु जेष्ठ नागरिकको सुझाव अनुसार नै चल्ने बताए । उनले नगरमा बसोबास गर्ने जेष्ठ नागरिक, एकल महिला तथा अपाङ्गहरुको सम्मान तथा उनिहरुलाई प्रत्यक्ष लाभ पुग्ने खालका योजना एवम कार्यक्रमहरु सञ्चालन गर्ने बताए ।

५ नम्बर का वडा अध्यक्ष पुरन प्रसाद श्रेष्ठको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रममा समाजसेवी ओमकार गौचन, नेपाली कांग्रेसका सिद्धार्थनगर सभापति कोशिश बहादुर खडका, क्षेत्रिय सभापति शुसिल गुरुङ्ग, नगर पालिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत तुलसीराम मरासीनी लगायतले बोलेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कुसुन्डामा भाषा संरक्षणकै चिन्ता चीनमा देखियो जनाबरबाट मानिसमा सर्ने नयाँ भाइरस लुम्बिनीमा दुई स्थानसहित सबै प्रदेशबाट स्मार्ट लाइसेन्स छपाइको तयारी आज र भोलि देशका केही स्थानमा हुन सक्छ भारी वर्षा नितिश कुमारले बिहारमा आज पुनः मुख्यमन्त्रीको सपथ लिँदै नेपालले केन्यासंग टी २० र एकदिवसीय शृंखला खेल्ने मोटरसाइकल चोरी गर्ने गिरोहका ६ जना पक्राउ मतदाता नामावलीमा दाबी बिरोधका लागि भदौ १२ देखि १९ गतेसम्मको अवधि बिदेशको कमाइले गाउँमा जग्गा किनेर बेसार खेती लामो समयदेखि प्रयोगविहिन लुम्बिनीका विद्युतीय गाडी दशैं अघिनै सञ्चालनमा आउने प्रहरी प्रशासनकै आडमा तस्करी : दिनभरि भण्डारण, रातभरि ढुवानी चौराहा–गोलपार्क सडकः निर्माणमा देखिएका अड्चन हटाउने निर्णय लुम्बिनी साँस्कृतिकमा मिलेन विवाद : भद्रगोल कार्यालय, मर्कामा सेवाग्राही बुटवलमा जग्गा नापजाँचको काम शुरु सदभावको प्रतिक मोर्हरम पर्व, धुमधामका साथ मनाईयो थप १०९० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि रुपन्देहीमा लगातार ३ पटक जितेका विष्णु पौडेललाई यसपटक कति चूनौती ? डिभिजन वन अधिकृतसहित ७ जना विरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा, २० लाख ४८ हजार बिगो दाबी ठेकेदारले ९ करोड बुझे, सडक निर्माण अलपत्र फोहोर बोक्ने साधनको तोडफोड जघन्य अपराध : बालेन साह