१ भाद्र २०७९, बुधबार

Aug 17, 2022

बुटवल । सिद्धबाबा मन्दिरको दर्शन गर्न आएका दुई भारतीय नागरिकको तिनाउ खोलामा पौडि खेल्ने क्रममा बगाउँदा एक जनाको मृत्यु भएको छ भने अर्का एक जना बेपत्ता भएका छन् ।

भारतको यु.पि. दोहोरिया गोरखपुरका १८ वर्षका नन्द कुमार निसाद र सोही ठाउँकै १८ वर्षीय सनि कुमारलाई आइतबार पौडी खेल्ने क्रममा खोलाले बगाएको जिल्ला प्रहरीले कार्यालय पाल्पाका प्रहरी प्रवक्ता विरेन्द्र थापाले बताए । खोजि गर्ने क्रममा जिल्ला नन्द कुमार निसाद मृत अवस्थामा बुटवल–१९ लाफाचौर स्थित तिनाउ खोलामा भेटिएको थापाले जानकारी दिए ।

यस्तै सनि कुमारको खोजि भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ । उनीहरु भारतको यु.पि. दोहरिया गोरखपुरबाट पाल्पा सिद्दबाबा मन्दिर दर्शनको लागी ६० जनाको टोलीसँग सिद्धबाबा आएका थिए । दर्शन पश्चात तिनाउ गाउँपालिका–२ झोलुङ्गेपुल स्थित तिनाउ खोलामा पौडी खेल्ने क्रममा उनीहरुलाई खोलाले बगाएको प्रहरीले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

तिलोत्तमाको क्रिमसन अस्पतालमा बिरामीको मृत्यु भएपछि तनावग्रस्त अस्पतालमा जनशक्ति अभाव, बिरामीलाई सास्ती १ लाख २३ हजार उम्मेदवारले निर्वाचन खर्च बुझाएनन्, कारबाही प्रक्रिया सुरु वाइसीएल इन्चार्जसहित माओवादी केन्द्रका युवाहरु एमाले प्रवेश पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य घटाउन सकिँदैन : आयल निगम जन्मदिनको अवसरमा अनाथ आश्रममा भोजन दान तथा वृक्षारोपण रुपन्देहीको सैनामैनामा १२ दिने तीज महोत्सव हुने, करिब ५० लाख खर्च लाग्ने भारतीय ट्रकले जीपलाई ठक्कर दिँदा २ जनाको मृत्यु माओवादी केन्द्र गुल्मीको सचिवमा अशोक थापा चयन नवलपरासीबाट चिनी र खाद्यान्नसहित पिकअप गाडी नियन्त्रणमा सेयर बजार २५ अंकले ओरालाे भारतकी रजनी राईलाई नागरिकता दिलाउनेलाई अझै कारबाही भएन, प्रशासन माैन थप ८४८ जनामा कोरोना संक्रमण, १ को मृत्यु हँसिया हथौडा चिह्न प्रयोग गर्न प्रचण्ड र बाबुरामले दिए आयोगमा निवेदन युवाले हतार गर्दैमा १८ वर्षमा मन्त्री बनाइदिएर केही हुँदैनः ओली लुम्बिनीमा विद्युतको महशुल नतिर्ने साढे २७ हजार ग्राहकको लाइन काटियो लुम्बिनी प्रदेशका पूर्वमन्त्री यादव एमाले प्रवेश देउवाले १० जनालाई केन्द्रीय कार्यसमितिको सदस्यमा मनोनयन गरे राजस्व छली ल्याउँदै गरेकाे १५ लाखको विभिन्न सामानसहित दुई जना पक्राउ बुटवलको सडकबारे नगरप्रमुख पाण्डेयद्वारा सडक विभागको ध्यानाकर्षण