२७ श्रावण २०७९, शुक्रबार

Aug 12, 2022

बुटवल ।बुटवलमा लामो समयदेखी मोटरसाईकल चोरी गर्ने मुख्य गिरोहलाई प्रहरीले प्रकाउ गरेको छ । दिउँसोमा पार्किङ्ग गरेर राखेका राखेका घर भित्र राखेका मोटरसाईकल दैनिक जसो चोरी गरेर हैरान भएको प्रहरीले शनिबार १२ जनालाई प्रकाउ गरेको हो । उनीहरुले विभिन्न ठाउँमा चोरी गरेर लुकाई छिपाई राखेका ९ बटा मोटरसाईकल समेत वडा प्रहरी कार्यालय बुटबलले फेला पारेको छ ।

Advertisement

बुटबलका विभिन्न ठाउँमा मोटरसाईकल चोरी गरी राप्ती पारी लगेर विक्रि बितरण र्गने गरेको प्रकाउ परेका व्यक्तिबाट खुलेको वडा प्रहरी कार्यालय बुटबलका प्रमुख प्रहरी निरीक्षक पुस्कर सिह ऐरीले बताए । बुटबल आसपासमा मोटरसाईकल चोरी भयो भन्ने सुचना पाएपछि टोली बनाएर खोजतास गर्दै थियाँै यसै क्रममा एउटा सूचनाको आधारमा चोरीमा संलग्नहरु दाङको गढवा गाउपालीका रहेको भन्ने प्रहरीलाई जानाकारी आएपछि प्रहरीले सोही सुचनाको आधारमा गढवा गाउँपालीका ६ मा गएर स्थानीय प्रहरीको सहयोगमा १२ जनालाई प्रकाउ गर्न सफल भएको प्रमुख ऐरीले बताए ।

प्रहरीका अनुसार खोजतलास गदै जादा चोरीमा संग्लनहरु एकआपसमा चोरी गरेर ल्याएका मोटरसाईकल कसरी बिक्रि गर्ने भन्ने बारे चौरमा बसेर छलफल भइरहेका बेला उनीहरु प्रकाउ परेकाहुन प्रकाउ पर्नेमा दाङको गढवा गाउँपालिका ६ बस्ने क्यानोन क्षत्री करण बस्नेत, बरुण कुमाल आन्नद परियार, नसिम धुनिया , आर एस सिह ठकुरी, शिवम यादब, लक्ष्मी बिष्ट र ओसिम पठान रहेका छन गढवा गाउँपालीका बडा नम्बर ५ बस्ने गोपाल चौधरी जिल्ला दाङ लमही उपमहानगरपालीका ३ बस्ने घनश्याम चौधरी राप्ती गाउँपालिका वडा नम्बर ८ बस्ने सुवास चौधरी लाई प्रहरीले प्रकाउ गरेर बुटबल ल्याएको हो ।

उनीहरुको साथबाट चोरी गरेका लु ५६ प रातो कालो रङ्गको २२० सिसिको पल्सर मोटरसाईकल, लु ५१ प ३९४१ नम्बरको निलो रङ्गको २२० सिसिको पल्सर, लु ४९ प ४८६० नम्बरको कालो रङ्गको २०० सिसिको पल्सर, लु २९ प ९२६५ नम्बरको २२० सिसिको पल्सर मोटरसाईकल, लु ५० प ६४२७ नम्बरको रातो कालो २२० सिसिको मोटरसाईकल, रा ६ प ८५३५ २०० सिसिको एन एक्स रा ५ प ९०७३ नम्बरको मोटरसाईकल, रा ४ प ४६६ नम्बरको निलो कालो पल्सर र नम्बर पिलेट नभएको १ सय ५० सिसिको पल्सर मोटरसाईल समेत फेला पारेको वडा प्रहरी कार्यालय बुटबलका प्रमुख पुस्कर सिह ऐरीले बताए ।

‘हामीलाई बुटबल क्षेत्रमा मोटरसाईकल चोरी गरेर हैरान थियो हामीले केही चोरीका क्लयु पाएका थियो लुम्बिनी प्रदेश प्रहरी प्रमुख नल प्रसाद उपाध्यायको जसरी हुन्छ समाउने भन्ने आदेस थियो इलाका प्रहरी कार्यालय गढवाको सहयोगमा लुकाई राखेका ९ बटा मोटरसाईकल १२ जना चोरीमा संग्लन व्यक्तिलाई समाउन सफल भयौँ ।’–उनले भने ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बढ्दै जनैको महत्व, गत वर्ष साढे १७ करोडको आयात देशैभर आज पनि वर्षाको सम्भावना, भोलि र पर्सी ठूलो पानी पर्ने आज रक्षाबन्धन तथा जनैपूर्णिमा मनाइँदै बुटवलको अन्तर्राष्ट्रिय सम्मेलन केन्द्र : कसले सञ्चालन गर्ने बारे अन्यौल अन्तर्राष्ट्रिय युवा दिवस : युवाका समस्या जस्ताको त्यस्तै अक्सफोर्डका विद्यार्थीलाई स्वागत तथा सम्मान ‘अमेरिका मेरो बुढा छ’ सार्वजनिक एकिकृत समाजवादीका अध्यक्ष नेपाललाई कोरोना संक्रमण गुल्मीको वार्षिक समीक्षा गोष्ठीमा जे देखियो… सामाजिक सञ्जालमार्फत महिलालाई सास्ति दिएको भन्दै एक जना पक्राउ सनराइज बैंकको लगानीमा चौतारी निर्माण एमालेले गठन गर्‍यो ओलीको नेतृत्वमा केन्द्रीय निर्वाचन परिचालन कमिटी लुम्बिनीका १० सहित ६३ पालिकाले अझै बजेट पेश गरेनन् चाउचाउपछि फिल्मी क्षेत्रमा रुपन्देहीको यशोदा समूह, चलचित्र ‘फूलबारी’ निर्माण गर्दै माओवादीबाट ३ पटक जितेका टोपबहादुरले एमालेबाट के गर्लान्? कोरोना संक्रमणबाट एकै दिन पाँच जानाको मृत्यु राप्रपा रुपन्देही उपाध्यक्ष गुप्ताद्वारा पदबाट राजीनामा (पत्रसहित) भुवन केसीको नियुक्ति प्रक्रिया बदरको माग गर्दै सर्वोच्चमा रिट दायर, सोमबार पेसी रुपन्देही ट्राफिक प्रहरीकाे अभियान : तीब्र गतिका सवारीलाई नियन्त्रण भैरहवाको मेडिकल कलेजमा विशिष्ट विशेषज्ञ सेवा थप