२७ श्रावण २०७९, शुक्रबार

Aug 12, 2022

बुटवल । पाल्पामा टिपर दुर्घटनामा हुँदा १ जना घाइते भएका छन् । शुक्रबार दिउँसो गुल्मीबाट पाल्पातर्फ आउँदै गरेको लु २ ख १३५२ नम्बरको टिपर पाल्पाको तानसेन नगरपालिका–१४, कमलपोखरी भन्ने स्थानमा दुर्घटनामा परेको थियो ।

दुर्घटनाबाट टिपरका चालक गुल्मी छत्रकोट गाउँपालिका–२ का ३० वर्षीय शंकर पन्थ घाइते भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाका प्रहरी प्रवक्ता विरेन्द्र थापाले ग्लोबल आवाजलाई जानकारी दिए ।

लगातारको वर्षाका कारण टिपर चिफलेर टिपर सडकबाट ३०० मिटर तल खसेको उनले जानकारी दिए । घाइते पन्थको मिशन अस्पतालमा पाल्पामा उपचार भइरहेको छ । उनी खतरा मुक्त रहेको अस्पताल स्रोतले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बढ्दै जनैको महत्व, गत वर्ष साढे १७ करोडको आयात देशैभर आज पनि वर्षाको सम्भावना, भोलि र पर्सी ठूलो पानी पर्ने आज रक्षाबन्धन तथा जनैपूर्णिमा मनाइँदै बुटवलको अन्तर्राष्ट्रिय सम्मेलन केन्द्र : कसले सञ्चालन गर्ने बारे अन्यौल अन्तर्राष्ट्रिय युवा दिवस : युवाका समस्या जस्ताको त्यस्तै अक्सफोर्डका विद्यार्थीलाई स्वागत तथा सम्मान ‘अमेरिका मेरो बुढा छ’ सार्वजनिक एकिकृत समाजवादीका अध्यक्ष नेपाललाई कोरोना संक्रमण गुल्मीको वार्षिक समीक्षा गोष्ठीमा जे देखियो… सामाजिक सञ्जालमार्फत महिलालाई सास्ति दिएको भन्दै एक जना पक्राउ सनराइज बैंकको लगानीमा चौतारी निर्माण एमालेले गठन गर्‍यो ओलीको नेतृत्वमा केन्द्रीय निर्वाचन परिचालन कमिटी लुम्बिनीका १० सहित ६३ पालिकाले अझै बजेट पेश गरेनन् चाउचाउपछि फिल्मी क्षेत्रमा रुपन्देहीको यशोदा समूह, चलचित्र ‘फूलबारी’ निर्माण गर्दै माओवादीबाट ३ पटक जितेका टोपबहादुरले एमालेबाट के गर्लान्? कोरोना संक्रमणबाट एकै दिन पाँच जानाको मृत्यु राप्रपा रुपन्देही उपाध्यक्ष गुप्ताद्वारा पदबाट राजीनामा (पत्रसहित) भुवन केसीको नियुक्ति प्रक्रिया बदरको माग गर्दै सर्वोच्चमा रिट दायर, सोमबार पेसी रुपन्देही ट्राफिक प्रहरीकाे अभियान : तीब्र गतिका सवारीलाई नियन्त्रण भैरहवाको मेडिकल कलेजमा विशिष्ट विशेषज्ञ सेवा थप