२७ श्रावण २०७९, शुक्रबार

Aug 12, 2022

बुटवल । मानव अधिकार तथा शान्ति समाजले लागू औषध दुर्व्यसनविरुद्धको अन्तराष्ट्रिय दिवस मनाएको छ । दिवसको अवसरमा रुपन्देही शाखाले बुटवल उपमहानगरमा रहेका स्कलर्स होम एकेडेमी र लुम्बिनी बोर्डिङ स्कूलका विद्यार्थीहरुलाई लागुऔषध विरुद्ध सचेतना कार्यक्रम सम्पन्न गरेको हो ।

समाजले आइतबार दुबै विद्यालयका कक्षा ९ र १० का विद्यार्थी तथा शिक्षकहरू बीचमा लागू औषध विरुद्ध छलफल तथा सचेतना जगाएको समाजका रुपन्देही अध्यक्ष डिपि खनालले बताए ।

मानव अधिकार तथा शान्ति समाज केन्द्रीय सभापति गोबिन्द खनाल प्रमुख वक्ता रहेको कार्यक्रममा शाखाका जिल्ला सचिव कपिल ज्ञवाली , कोषाध्यक्ष सबिता खनाल, सहसचिव कृष्ण पाण्डे ,कास सिता भटराई ,लिला लुइँटेल लगाएतको सहभागिता रहेको थियो । कार्यक्रममा १५० भन्दा बढी विद्यार्थीको उपस्थिति रहेको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बढ्दै जनैको महत्व, गत वर्ष साढे १७ करोडको आयात देशैभर आज पनि वर्षाको सम्भावना, भोलि र पर्सी ठूलो पानी पर्ने आज रक्षाबन्धन तथा जनैपूर्णिमा मनाइँदै बुटवलको अन्तर्राष्ट्रिय सम्मेलन केन्द्र : कसले सञ्चालन गर्ने बारे अन्यौल अन्तर्राष्ट्रिय युवा दिवस : युवाका समस्या जस्ताको त्यस्तै अक्सफोर्डका विद्यार्थीलाई स्वागत तथा सम्मान ‘अमेरिका मेरो बुढा छ’ सार्वजनिक एकिकृत समाजवादीका अध्यक्ष नेपाललाई कोरोना संक्रमण गुल्मीको वार्षिक समीक्षा गोष्ठीमा जे देखियो… सामाजिक सञ्जालमार्फत महिलालाई सास्ति दिएको भन्दै एक जना पक्राउ सनराइज बैंकको लगानीमा चौतारी निर्माण एमालेले गठन गर्‍यो ओलीको नेतृत्वमा केन्द्रीय निर्वाचन परिचालन कमिटी लुम्बिनीका १० सहित ६३ पालिकाले अझै बजेट पेश गरेनन् चाउचाउपछि फिल्मी क्षेत्रमा रुपन्देहीको यशोदा समूह, चलचित्र ‘फूलबारी’ निर्माण गर्दै माओवादीबाट ३ पटक जितेका टोपबहादुरले एमालेबाट के गर्लान्? कोरोना संक्रमणबाट एकै दिन पाँच जानाको मृत्यु राप्रपा रुपन्देही उपाध्यक्ष गुप्ताद्वारा पदबाट राजीनामा (पत्रसहित) भुवन केसीको नियुक्ति प्रक्रिया बदरको माग गर्दै सर्वोच्चमा रिट दायर, सोमबार पेसी रुपन्देही ट्राफिक प्रहरीकाे अभियान : तीब्र गतिका सवारीलाई नियन्त्रण भैरहवाको मेडिकल कलेजमा विशिष्ट विशेषज्ञ सेवा थप