२७ श्रावण २०७९, शुक्रबार

Aug 12, 2022

बुटवल । नेपाल ट्रक यातायात व्यवसायी महासंघको १५ औं साधारण सभा तथा ७ औं अधिबेशनवाट पश्चिमाञ्चल यातयात समितिका पूर्व अध्यक्ष लोकराज पोखरेल वरिष्ठ उपाध्यक्ष र वर्तमान अध्यक्ष यम प्रसाद पाण्डे लुम्बिनी प्रदेश संयोजकमा चयन भएका छन् । काठमाडौमा शनिवार भएको निर्वाचनमा महासंघको नेतृत्वमा लुम्बिनी प्रदेशवाट ४ जना निर्वाचित भएका छन् ।

पोखरेल र पाण्डे संगै महासंघको उपाध्यक्षमा वाणगंगा यातयात समितिका अध्यक्ष विष्णु प्रसाद न्यौपाने र सचिवमा राप्ती ट्रक यातयात समितिका प्रशासन सचिव उमेश मजगैया निर्वाचित भएका छन् । त्यस्तै महासंघको अध्यक्षमा हिरालाल श्रेष्ठ, उपाध्यक्ष कृष्ण हरि जिसी, महासचिव राजेन्द्र कुमार वानिया, उपमहासचिव मेघराज सिग्देल, कोषाध्यक्ष ओमकृष्ण कार्की र सहकोषाध्यक्षमा राजन केसी निर्वाचित हुनु भएको निर्वाचन समितिले जनाएको छ ।

महासंघको प्रदेश १को संयोजकमा विध्यापति उपाध्याय मधेश प्रदेशमा ध्रुव अर्याल, वागमति प्रदेशमा अर्जुन सापकोटा,गण्डकीमा विकास थापा लुम्बिनीमा यम प्रसाद पाण्डे कर्णालिमा प्रकाश अधिकारी र सुदुरपश्चिम प्रदेशको संयोजकमा मेथ राज भटृ निर्वाचित भएका निर्वाचन समितिले जनाएको छ । त्यस अघि साधारण सभाले ओभरलोड नियन्त्रण, भारतीय गाडीहरुको नेपालमा निर्वाध आयातलाई नियन्त्रण गर्न सरकारसंग सहकार्य गर्ने र सरकारले तय गरेको ढुवानी भाडा व्यवहारमा कडाईका साथ पालना गर्न दवाव दिने निर्णय समेत गरेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

देशैभर आज पनि वर्षाको सम्भावना, भोलि र पर्सी ठूलो पानी पर्ने आज रक्षाबन्धन तथा जनैपूर्णिमा मनाइँदै बुटवलको अन्तर्राष्ट्रिय सम्मेलन केन्द्र : कसले सञ्चालन गर्ने बारे अन्यौल अन्तर्राष्ट्रिय युवा दिवस : युवाका समस्या जस्ताको त्यस्तै अक्सफोर्डका विद्यार्थीलाई स्वागत तथा सम्मान ‘अमेरिका मेरो बुढा छ’ सार्वजनिक एकिकृत समाजवादीका अध्यक्ष नेपाललाई कोरोना संक्रमण गुल्मीको वार्षिक समीक्षा गोष्ठीमा जे देखियो… सामाजिक सञ्जालमार्फत महिलालाई सास्ति दिएको भन्दै एक जना पक्राउ सनराइज बैंकको लगानीमा चौतारी निर्माण एमालेले गठन गर्‍यो ओलीको नेतृत्वमा केन्द्रीय निर्वाचन परिचालन कमिटी लुम्बिनीका १० सहित ६३ पालिकाले अझै बजेट पेश गरेनन् चाउचाउपछि फिल्मी क्षेत्रमा रुपन्देहीको यशोदा समूह, चलचित्र ‘फूलबारी’ निर्माण गर्दै माओवादीबाट ३ पटक जितेका टोपबहादुरले एमालेबाट के गर्लान्? कोरोना संक्रमणबाट एकै दिन पाँच जानाको मृत्यु राप्रपा रुपन्देही उपाध्यक्ष गुप्ताद्वारा पदबाट राजीनामा (पत्रसहित) भुवन केसीको नियुक्ति प्रक्रिया बदरको माग गर्दै सर्वोच्चमा रिट दायर, सोमबार पेसी रुपन्देही ट्राफिक प्रहरीकाे अभियान : तीब्र गतिका सवारीलाई नियन्त्रण भैरहवाको मेडिकल कलेजमा विशिष्ट विशेषज्ञ सेवा थप दिया मास्के भन्छिन्- ‘प्रकाश’ मा सीताकाे क्यारेक्टरले धेरै सिकायाे