१६ असार २०७९, बिहीबार

Jun 30, 2022

गुल्मी । गुल्मीको सत्यवती गाउँपालिकामा गत ८ वर्षदेखि ब्लड क्यान्सर पीडित एक महिलाको आफन्तजनले जीवन रक्षाको लागि आर्थिक सहयोगको अपिल गरेका छ्न ।
सत्यवती गाउँपालिका वडा नम्बर ३ ठूलो लुम्पेक निवासी दल बहादुर बिश्वकर्माकी श्रीमती यमुना विश्वकर्मा विगत ८ वर्षदेखि ब्लड क्यान्सरबाट पिडित भएको र उपचारका लागि घरको आर्थिक अवस्था कम्जोर भएकोले सबै सङँ सहयोगको अपिल गर्नु परेको परिवारजनले बताएका छन् ।


भारत हुँदै हाल वि.पि कोइराला मेमोरियल क्यान्सर अस्पताल भरतपुरमा उपचार भईरहेको छ । आर्थिक अवस्था कमजोर र हाल उपचार गर्दागर्दै उपचार खर्च नै नभएकोले सम्पूर्ण मनकारीहरुलाई उनको जीवन रक्षाको लागि आर्थिक सहयोग गरिदिनु हुन हार्दिक अनुरोध गर्दछु । उनका श्रीमान दल बहादुर बि.कको यस्तो अपिल रहेको छ । उनले सहयोग गर्न चाहानु हुने महानुभावहरुका लागि निम्न फोन र खाता नम्बरहरु उपलब्ध गराएका छन् ।

९८४०९५२९२३र९८१००६२३६१
दल बहादुर बि.क.का खाता नं. दुबै
कुमारी बैंक ०४५०१३८२३०९००००१ एसबिआइ बैंक २१०१५२४१४०१२४२

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कसरी लाग्छ हैजा ? यी हुन् लक्षण र रोकथामका उपाय सुनको मूल्य प्रतितोला तीन सय रुपैयाँले घट्यो दक्षिण कोरियामा २०२३ का लागि श्रमिकको तलब ५ प्रतिशतले वृद्धि सयपत्री हाइड्रोपावरको आईपीओ भर्ने समय थप ट्रक र मोटरसाइकल ठोक्किँदा एक जनाको मृत्यु राजस्थानमा धार्मिक तनावः मोदीलाई धम्की, इन्टरनेट सेवा बन्द रुपन्देहीको सैनामैनाका एक युवा मृत अवस्थामा फेला फुटबलर भरत र नवयुग एनएसी प्रतियोगिता खेल्न अमेरिका प्रस्थान डाइभर्सन निर्माणपछि खुल्यो पूर्व–पश्चिम राजमार्ग, कस्ताे छ अन्य सडककाे अवस्था ? मध्यअसारसम्म लुम्बिनीमा ३३ प्रतिशत मात्र रोपाईं आज पनि देशभर वर्षाको सम्भावना श्रीमान १० वर्ष वेपत्ता भए श्रीमतीलाई एकल भत्ता दिने प्रस्ताव रोटरी क्लब भैरहवाद्वारा तिलोत्तमास्थित विद्यापिठका विद्यार्थीलाई कम्प्युटर तथा झोला वितरण एमाले निकट युवा संघको धान राेपाइँमा कुटाकुट बुटवलमा जंगली च्याउ खाँदा ६ जना बिरामी, अवस्था गम्भीर असारे–१५ः ‘हिलोमा रमाउनेहरुको दाउ–१७’ काठमाडौंमा १४ जनामा हैजाको संक्रमण पुष्टि निजगढमा अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल बनाउने बाटो खुला [सर्वोच्चको आदेशको पूर्णपाठसहित] ‘धान दिवस’ मनाइने नेपालमा विभिन्न देशबाट वर्षेनि भित्रिन्छ अर्बौंको धान चट्याङ लागेर एकैदिन ७ जनाको मृत्यु, ३ जना घाइते