१९ असार २०७९, आईतवार

Jul 3, 2022

बुटवल । तिलोत्तमा नगरपालिकाका प्रमुख रामकृष्ण खाँणले हाल लिदै आएको करको दरमा कुनै परिवर्तन नगर्ने निर्णय कार्यपालिका बैठकको सर्वसम्मत निर्णय भएको बताएका छन्। गत असार ५ गते बसेको नगर कार्यपालिकाको बैठकले हालको करको दर रेटमा कुनैपनि परिवर्तन नगर्ने सर्वसम्मत् निर्णय गरेपनि कतिपय मिडियाहरुमा गलत समाचार सम्प्रेषण भएको भन्दै उनले त्यसबारे स्पष्ट पारेका हुन्।

नगरप्रमुख खाँणले विहिबार विज्ञप्ती जारी गर्दै कार्यपालिका बैठकमा सर्वसम्मत निर्णय भएको विषयलाई केहि मिडियामा र व्यक्तिहरुले कुनै पार्टी विशेषलाई आरोप लगाएर समाचार सम्प्रेषण गरेको भन्दै त्यसबारे नगरपालिकाको ध्यानाकर्षण भएको बताएका छन्।‘आर्थिक वर्ष ०७९र०८० मा कुनैपनि करका दर परिवर्तन नगर्ने विषय कार्यपालिका बैठकमा सर्व सम्मत निर्णय भएकोमा विभिन्न अनलाईन मिडिया तथा सामाजिक संजालमा सामूहिक निर्णय विपरितका समाचार र टिप्पणीहरु सम्प्रेशित र प्रकाशित भएकोमा तिलोत्तमा नगर कार्यपालिका बैठकको गम्भिर ध्यानाकर्षण भएको छ।’ खाणद्वारा जारी विज्ञप्तीमा भनिएको छ।

विज्ञप्तीमा करका दरहरु परिवर्तन नगर्ने विषय नेपाली कांग्रेस र नेकपा एमालेको तर्फवाट निर्वाचित सबै कार्यपालिकाका जनप्रतिनिधिको सर्वसम्मत निर्णय भएको समेत उल्लेख गरेका छन्। एमालेका निर्वाचित जनप्रतिनिधिले नगर प्रमुखको अध्यक्षतामा बसेको कार्यपालिकाको सिंगो बैठकले गरेको सर्वसम्मत् निर्णयलाई एमालेको दवावमा स्वीकार गरिएको भन्दै समाचार सार्वजनिक भएको र कांग्रेसका नेताले समेत सामाजिक सञ्जालमा भ्रमपूर्ण सूचना लेखेपछि आपत्ती जनाउँदै आएका थिए।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! पौडी खेल्ने क्रममा दुई भारतीय नागरिकको मृत्यु तत्कालीन नेकपाका बहुमत सदस्यको भेटवार्ता, के भयो कुराकानी ? सरसफाइका लागि कठोर नीति ल्याउँदै तुलसीपुर चट्याङ लागेर ३ बाख्रा र एक भैंसी मरे, एक महिला घाइते जन्ती हिँडेको ट्याक्टर दुर्घटना, १ जनाको मृत्यु फूलहरूलाई के हिउँद, के बर्खा (फोटोफिचर) बुटवल मण्डपको नाम फेर्ने उपमहानगरको निर्णयप्रति व्यवसायिक संघ-संस्थाहरुको असहमति, फिर्ता लिन माग तुलसीपुरका पानी मुहान क्षेत्रमा चुनढुगा उत्खननको तयारी, खानेपानी संस्थाको बिरोध एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल तिलोत्तमालाई युवामैत्री स्थानीय शासन घोषणा गर्न प्रतिबद्धता छोरी भएर जन्मिनु विडम्बना हो ! अर्थ मन्त्रालयले लुकायो बजेट भाषणको अघिल्लो दिनको सीसीटीभी फुटेज हस्ताक्षर किर्ते गरी छ्यालिस लाख रुपियाँ अपचलन गर्ने कर्मचारी पक्राउ पन्ध्र प्रतिशत दलित बालबालिका विद्यालयको पहुँच बाहिर पत्रकार पन्थीको ‘अन्ट्रान्सलेटेबल’ विश्वका १२ देशमा अमेजनमार्फत हार्डकभर र पेपरब्याकमा विपद्बाट हुने क्षति न्यूनिकरण गर देशको आर्थिक अवस्था गम्भीर संकटमा : प्रचण्ड सेयर बजारमा हरियाली बुटवलमा साइन्स-म्याथ ओलम्पियाड, कान्ति माविका शिशिर प्रथम