१९ असार २०७९, आईतवार

Jul 3, 2022

युएई । नेपालका सातै प्रदेशमा निशुल्क एम्बुलेन्स सेवा संचालनका लागि युएईमा बृहत् सांक्कृतिक कार्यक्रम आयाेजना हुने भएकाे छ । ड्रिम हाई नेपाल ईभेन्ट म्यानेजमेन्ट कम्पनीको आयोजनामा आगामी अगष्ट २१ तारिख दुबईको वर्ड ट्रेड सेन्टरमा आयोजना हुने कार्यक्रमको नाम ‘नेपाल ईभ टुरिजम टुर दुबई – २०२२’ दिइएको छ।

Advertisement

साे कार्यक्रममा महानायक राजेश हमालसहितको सहभागीतामा दर्जन ख्यातिप्राप्त कलाकारहरूले प्रस्तुति दिने बताइएकाे छ । अझैपनि देशका ग्रामिण ठाउँमा एम्बुलेन्स सेवाकाे पहुँच नभएकाे भन्दै मानवीय सेवाको उद्देश्य राखि नेपाल बाहिर विभिन्न देशमा यस्ता कार्यक्रम आयाेजना गरिएकाे ड्रिम हाई संचालक बिकाश खतिवडाले जानकारी दिए । कला संस्कृतिकाे प्रबर्द्धन गर्दै युवाहरूलाइ समेत सामाजिक कार्यमा प्रेरणा दिनका लागि कार्यक्रम आयाेजना गरिएकाे उनकाे भनाई छ । नेपालमा खतिवडा सहित कमल जिसि र बिजय बस्यालले यस अभियानकाे सुरूवात गरेका छन् ।

कार्यक्रमलाई दुबईमा अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली कलाकार समाज (ईनास) ले संयोजन गरिरहेको छ । महानायक राजेश हमालसहित नेपालका १० प्रसिद्ध कलाकारहरुले एकैसाथ युएईमा पहिलोपटक प्रस्तुति दिन गइरहको ईनास युएईका अध्यक्ष एमडी बोहराले जानकारी दिए ।

चर्चित नायिका स्वस्तिमा खड्का, केकी अधिकारी, गायक शिव परियार, सन्दीप क्षेत्री, खेम सेञ्चुरी, गायिका सुनिता दुलाल, मोडल अञ्जली अधिकारी, तेरिया मगर र गायिका स्मिता दाहालको प्रस्तुति रहने आयोजकले जानकारी दिएको छ।

दुबईको वर्ल्ड ट्रेड सेन्टरमा अवस्थित ५ हजार दर्शक अट्ने हलमा आयोजना हुने कार्यक्रमका लागि प्लाटिनम, गोल्ड, सिल्भर र ब्रन्ज गरी ४ प्रकारका टिकटको व्यवस्था गरिएको छ । कार्यक्रममा सहभागीता जनाउनेहरुका लागि युएईका सबै राज्यबाट नि:शुल्क बसको व्यवस्था गरिएको बताइएको छ।

अन्तर्राष्ट्रिय स्तरमा नेपालको पर्यटन प्रवर्द्धन, कला संस्कृतिको सम्वर्द्धन तथा प्रचारप्रसारका लागि ड्रिम हाई नेपालले ‘नेपाल ईभ : टुरिज्म टुर’ नाम दिएर यो कार्यक्रम भारतसहित जापान, हङकङ, कतार, मलेसिया र बेलायतमा आयोजना गरिएकाे छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! पौडी खेल्ने क्रममा दुई भारतीय नागरिकको मृत्यु तत्कालीन नेकपाका बहुमत सदस्यको भेटवार्ता, के भयो कुराकानी ? सरसफाइका लागि कठोर नीति ल्याउँदै तुलसीपुर चट्याङ लागेर ३ बाख्रा र एक भैंसी मरे, एक महिला घाइते जन्ती हिँडेको ट्याक्टर दुर्घटना, १ जनाको मृत्यु फूलहरूलाई के हिउँद, के बर्खा (फोटोफिचर) बुटवल मण्डपको नाम फेर्ने उपमहानगरको निर्णयप्रति व्यवसायिक संघ-संस्थाहरुको असहमति, फिर्ता लिन माग तुलसीपुरका पानी मुहान क्षेत्रमा चुनढुगा उत्खननको तयारी, खानेपानी संस्थाको बिरोध एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल तिलोत्तमालाई युवामैत्री स्थानीय शासन घोषणा गर्न प्रतिबद्धता छोरी भएर जन्मिनु विडम्बना हो ! अर्थ मन्त्रालयले लुकायो बजेट भाषणको अघिल्लो दिनको सीसीटीभी फुटेज हस्ताक्षर किर्ते गरी छ्यालिस लाख रुपियाँ अपचलन गर्ने कर्मचारी पक्राउ पन्ध्र प्रतिशत दलित बालबालिका विद्यालयको पहुँच बाहिर पत्रकार पन्थीको ‘अन्ट्रान्सलेटेबल’ विश्वका १२ देशमा अमेजनमार्फत हार्डकभर र पेपरब्याकमा विपद्बाट हुने क्षति न्यूनिकरण गर देशको आर्थिक अवस्था गम्भीर संकटमा : प्रचण्ड सेयर बजारमा हरियाली बुटवलमा साइन्स-म्याथ ओलम्पियाड, कान्ति माविका शिशिर प्रथम