१७ माघ २०७९, मंगलवार

Jan 31, 2023

दाङ । १४ वर्षकी बालिकालाई गर्भवती बनाउने युवकलाई दाङ ल्याउने तयारी भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङका प्रमुख एसपी सुरेश काफ्लेले जानकारी दिए । रोजगारीको शिलशीलामा मुस्ताङमा रहेका दाङको राप्ती गाउँपालिका ३ निवासी २२ वर्षका विकास घर्तीमगरलाई पीडितले दिएको बयानका आधारमा दाङ ल्याउने तयारी भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

Advertisement

अवैध गर्भबाट जन्मिएको नवजात शिशुको हत्या गरेको आरोपमा राप्ती गाउँपालिका वडा नम्बर ३ मसुरिया निवासी जोशीला परियार (नाम परिर्वतन) पक्राउ परेपछि घटनाको पोल खुलेको हो ।

स्तनपान गराउँदा नवजात शिशुको रुने क्रम नरोकिएपछि  मंगलबार साँझ हत्या गरेर घरको सेफ्टी टङ्की नजिकै फालेको अवस्थामा स्थानीयले बुधबार बिहान देखेपछि प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । सुत्केरी बालिकाको शारीरिक अवस्था नाजुक रहेकाले घोराहीको राप्ती विज्ञान प्रतिष्ठानमा उपचार भइरहेको छ ।

घरको अवस्था पनि दयनीय रहेको प्रहरीले बताएको छ । आरोपित बालिकाको घरमा दुई बहिनी र सुस्त मनस्थितिकी आमा मात्रै छन् । अवैध यौनसम्बन्धबाट रहेको शिशुलाई १५ वर्षीया आमाले जेठ ९ गते जन्म दिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो माओवादी स्थायी समिति बैठक बुधबार, गृहमन्त्रीबारे छलफल हुने कर्नाटक कन्सर्टमा कैलाश खेरमाथि आक्रमण चन्दा आतंक गर्ने जनतान्त्रिक मुक्ति मोर्चाका संयोजकसहित ४ जना कपिलवस्तुमा पक्राउ नेपाली सिनेमा फेस्ट २०२३ मा अनुमतिविना महापुरुष समावेश गरेपछि षट्कोण आर्ट्सको आपत्ति फागुन २५ मा राष्ट्रपतिको निर्वाचन लाफा बी लेबल भलिबलको उपाधी न्यू होराईजनललाई, आयोजक दोस्रो राष्ट्रिय सहमतिको स्वप्निल राजनीति भोटेकोशीको बगाममा टेलिकमको टावर, पहिलोपटक फोन र इन्टरनेटको सेवा अभियुक्त लक्ष्मी महतो कोइरीको बचाउमा उत्रियो एमाले र कोइरी समाज अमेरिकी उपविदेश मन्त्रीले भेटिन् प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई बुटवलको बुद्धनगरदेखि नहरपूर जोड्ने सडक निर्माणको काम शुरु सुकुम्बासी बस्ती हटाउन मेयर बालेनले मागे प्रधानमन्त्रीसँग सहयोग सहिदहरूको सपना पूरा गर्न सबै एकजुट होऔँ : प्रधानमन्त्री पेट्रोल छर्केर आगो लगाउँदा श्रीमती गम्भीर घाइते, छोराको मृत्यु सूचनाको हकसम्बन्धी विषयमा प्रधानमन्त्रीले छलफल गर्दै बन्दीपुर क्षेत्रका होर्डिङबोर्ड हटाइँदै कार र ट्याक्सी ठोक्किँदा दुई जनाको मृत्यु