१७ माघ २०७९, मंगलवार

Jan 31, 2023


बुटवल । बुटवल उपमहानगर पालिकाको नगरसभा आगामी असार ८ गते हुने भएको छ । दोस्रो पटक जननिर्वाचित प्रतिनिधिहरु आएपछि बुधबार बसेको पहिलो कार्यपालिका बैठकले नगरसभा सम्बन्धि निर्णय गरेको हो ।

यही जेष्ष्ठ मसान्तभित्र उपमहानगरका १९ वटै वडामा बजेट सिलिङ पठाएर सोही अनुसार योजना संकलनको काम गरिने नगर प्रमुख खेलराज पाण्डेले जानकारी गराए । कार्यपालिकाको बैठकपछि पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै पाण्डेले असार १ गतेभित्र वडाका योजनाहरु संकलन गर्ने तथा नगरको बजेटबाट सम्भवहुने योजनाहरुलाई सोही अनुसार सम्बोधन गर्ने तथा प्रदेश र संघीय सरकारको बजेट अनुदानका योजनाहरुका बारेमा समेत योजना निर्माण गरिने उल्लेख गरे ।

कार्यपालिका बैठकले नगरको भवन सरसफाइका लागि तत्कालको जनशक्ति र स्रोत साधनले असम्भव देखिएकाले सार्वजनिक टेन्डर आह्वान गर्ने निर्णय गरेको छ । आधुनिक भवनको संरचना र नयाँ प्रविधि अनुसार भवन सफाइका लागि उपकरण तथा जनशक्तिको व्यवस्थापन सार्वजनिक बोलपत्र आह्वान गरी उक्त बोलपत्र अनुसार आउने कम्पनी वा व्यक्तिलाई जिम्मा लगाउने निर्णय भएको नगरप्रमुख पाण्डेले जानकारी दिए । यसैगरी बुधबारको बैठकले विभिन्न विषयगत समितिहरुका संयोजक तोक्नुका साथै बुटवल–११ देविनगर स्थितीत वडा कार्यालय नजिकै ‘विपी–पुष्पलाल पार्क’ निर्माण गर्ने निर्णय गरेको छ

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो माओवादी स्थायी समिति बैठक बुधबार, गृहमन्त्रीबारे छलफल हुने कर्नाटक कन्सर्टमा कैलाश खेरमाथि आक्रमण चन्दा आतंक गर्ने जनतान्त्रिक मुक्ति मोर्चाका संयोजकसहित ४ जना कपिलवस्तुमा पक्राउ नेपाली सिनेमा फेस्ट २०२३ मा अनुमतिविना महापुरुष समावेश गरेपछि षट्कोण आर्ट्सको आपत्ति फागुन २५ मा राष्ट्रपतिको निर्वाचन लाफा बी लेबल भलिबलको उपाधी न्यू होराईजनललाई, आयोजक दोस्रो राष्ट्रिय सहमतिको स्वप्निल राजनीति भोटेकोशीको बगाममा टेलिकमको टावर, पहिलोपटक फोन र इन्टरनेटको सेवा अभियुक्त लक्ष्मी महतो कोइरीको बचाउमा उत्रियो एमाले र कोइरी समाज अमेरिकी उपविदेश मन्त्रीले भेटिन् प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई बुटवलको बुद्धनगरदेखि नहरपूर जोड्ने सडक निर्माणको काम शुरु सुकुम्बासी बस्ती हटाउन मेयर बालेनले मागे प्रधानमन्त्रीसँग सहयोग सहिदहरूको सपना पूरा गर्न सबै एकजुट होऔँ : प्रधानमन्त्री पेट्रोल छर्केर आगो लगाउँदा श्रीमती गम्भीर घाइते, छोराको मृत्यु सूचनाको हकसम्बन्धी विषयमा प्रधानमन्त्रीले छलफल गर्दै बन्दीपुर क्षेत्रका होर्डिङबोर्ड हटाइँदै कार र ट्याक्सी ठोक्किँदा दुई जनाको मृत्यु