२० माघ २०७९, शुक्रबार

Feb 3, 2023

गुल्मी। पत्रकार राजु पोख्रेलको असामयिक निधन भएको छ । पोखरेलको मंगलबार दिउँसोे गुल्मीस्थित घर मै रुखमा घाँस झार्ने क्रममा लडेर मृत्यु भएको हो ।

Advertisement

कार्य क्षेत्र नवलपरासी भएका ३४ वर्षिय पोखरेल परिवारजन भेट गर्नका लागि ५ दिनअघि मात्र धुर्कोट गाउँपालिका–४ जैसीथोक रौताडीस्ति घर आएका थिए । घर नजिकै रुखबाट लडेर गम्भीर घाईते पोखरेलको केहि बेर अघि तम्घास स्थित जिल्ला अस्पतालका डाक्टरले मृत घोषणा गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ ।

नवलपरासीको बर्दघाटमा रहेको दौंतरी एमफमका स्टेशन म्यानेजर रहेका पोखरेल क्रियाशिल पत्रकार थिए । उनी प्रेस सेन्टर नेपाल नवलपरासी ( पश्चिम ) का जिल्ला अध्यक्ष समेत हुन् ।

दुई कायकाल देखि प्रेस सेन्टर नवलपरासीको नेतृत्व सम्हालेका पोखरलेको दुखत निधन प्रति प्रेस सेन्टर नेपालको केन्द्रिय कार्यालयले शोक ब्यक्त गरेको छ । केन्द्रिय कार्यालय सदस्य मनोज घर्तीले ब्यक्तिगत र सिंङ्गो प्रेस सेन्टरको तर्फबाट शोक ब्यक्त गरेका छन् ।

यता गृहजिल्ला गुल्मी सहित लुम्बिनी प्रदेश भित्रका पत्रकारहरुले पनि पोखरेलको निधनप्रति समाजिक सञ्जालमार्फत शोक ब्यक्त गरेका छन् ।स्वर्गिय पत्रकार पोख्रेलका तीन भाई, चार दिदी ,बाबू–आमा र ७ वर्षीया छोरी छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनीमा हुने राम कथा ३ दिन पछि सर्यो : माघ २४ देखि प्रवचन, २१ गतेदेखि नै भण्डारा विरगाथाका सदस्यलाई सहकारी शिक्षा शहकारी सञ्चालकको मनपरीले बचतकर्ताको रकम जोखिममा वाट्सएपमा ‘नेपाली केटी’ एपको प्रयोग गरी लाखौ रकम ठगी गर्ने ८ जना पक्राउ माधव नेपाललाई भेट्न नारायणकाजी श्रेष्ठ एकीकृत समाजवादीको कार्यालयमा देशको अर्थतन्त्रमा सुधारको संकेत देखिएको छ : प्रधानमन्त्री लुम्बिनीबाट कुशिनगरसम्म बौद्धपरिपथ साईकल यात्रा शुरु बढ्दैछन् लागूऔषध दुर्व्यसनी शनिबार रुपन्देहीको तिलोत्तमामा रोटरीका सदस्य बीच ब्याडमिन्टन नेपाल एयरलाइन्सका टिकट अनलाइनबाटै काट्न सकिने शिक्षामा सुधारमार्फत् समृद्धिको जग बसाल्छौँ : प्रधानमन्त्री श्रममन्त्री अर्याल र मलेसियाका गृहमन्त्री नासुसनबीच भेटवार्ता गण्डकी प्रदेशसभाबाट दुईवटा अध्यादेश पारित पठान सफल हुँदा आमिर खान विस्थापित ! बैंकको चर्को ब्याजले बिस्थापित हुने अवस्थामा पुगेको ईट्टा व्यवसायीको चिन्ता कपिलवस्तुमा २१ लाखसहित तीन जना पक्राउ गाडी चलाउँदा चलाउँदै घनश्याम भुसाल बेहोस, सिभिल अस्पतालमा भर्ना सन्दीप लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा कैफियत प्रतिवेदन झिकाउन सर्वाेच्चको आदेश हेमन्त कान्छाको पिरतीमा विजय, निशा र चाहना सन्दिप लामिछानेलाई राष्ट्रिय टिममा राखेको विरोधमा सामाजिक सञ्जालमा