२० माघ २०७९, शुक्रबार

Feb 3, 2023

बुटवल । रुपन्देहीको शुद्धोधनकी एक किशोरी सम्पर्कविहिन भएकी छिन् । लिटिल फ्लावर स्कूलमा कक्षा ९ मा अध्ययनरत शुद्धोधन गाउँपालिका–३ की १६ वर्षीया संगम काफ्ले सम्पर्कविहीन भएकी हुन् ।

Advertisement

आइतबार बिहान स्कुल गएकी उनी अहिलेसम्म परिवारको सम्पर्कमा नआएको उनका अंकल कृष्ण काफ्ले जानकारी दिए । ‘बिहान स्कुल पढ्न भनेर घरबाट गएकी थिई । स्कूलमा बुझ्दा दिनभर नै स्कूलमै थिई । घर आउने क्रममा घर नआएर कहाँ गई अहिलेसम्म केही जानकारी छैन् ।’–उनका अंकल काफ्ले भने ।

उमेरले १६ वर्ष र कक्षा ९ मा अध्ययन गर्ने भएपनि उनको आनी-बानी भने सानो बच्चाको जस्तो भएको कृष्ण काफ्ले जानकारी दिए ।‘ १६ वर्षकी भएपनि उसको आनी-बानी सानो बच्चा बच्चीको जस्तै थियो । कसैले फकाएर केही गर्यो की भन्ने हामीलाई शंका छ ।’–उनले भने ।

अमुवामा रहेको न्यू कामना ईँटा उद्योगको सिसिटिभि फुटेज हेर्दा एक अपरिचित व्यक्तिको साइकलको पछाडि बसेर गएको देखिएपनि ती व्यक्तिको पहिचान गर्न नसकिएको उनका अंकल काफ्लेले जानकारी दिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनीमा हुने राम कथा ३ दिन पछि सर्यो : माघ २४ देखि प्रवचन, २१ गतेदेखि नै भण्डारा विरगाथाका सदस्यलाई सहकारी शिक्षा शहकारी सञ्चालकको मनपरीले बचतकर्ताको रकम जोखिममा वाट्सएपमा ‘नेपाली केटी’ एपको प्रयोग गरी लाखौ रकम ठगी गर्ने ८ जना पक्राउ माधव नेपाललाई भेट्न नारायणकाजी श्रेष्ठ एकीकृत समाजवादीको कार्यालयमा देशको अर्थतन्त्रमा सुधारको संकेत देखिएको छ : प्रधानमन्त्री लुम्बिनीबाट कुशिनगरसम्म बौद्धपरिपथ साईकल यात्रा शुरु बढ्दैछन् लागूऔषध दुर्व्यसनी शनिबार रुपन्देहीको तिलोत्तमामा रोटरीका सदस्य बीच ब्याडमिन्टन नेपाल एयरलाइन्सका टिकट अनलाइनबाटै काट्न सकिने शिक्षामा सुधारमार्फत् समृद्धिको जग बसाल्छौँ : प्रधानमन्त्री श्रममन्त्री अर्याल र मलेसियाका गृहमन्त्री नासुसनबीच भेटवार्ता गण्डकी प्रदेशसभाबाट दुईवटा अध्यादेश पारित पठान सफल हुँदा आमिर खान विस्थापित ! बैंकको चर्को ब्याजले बिस्थापित हुने अवस्थामा पुगेको ईट्टा व्यवसायीको चिन्ता कपिलवस्तुमा २१ लाखसहित तीन जना पक्राउ गाडी चलाउँदा चलाउँदै घनश्याम भुसाल बेहोस, सिभिल अस्पतालमा भर्ना सन्दीप लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा कैफियत प्रतिवेदन झिकाउन सर्वाेच्चको आदेश हेमन्त कान्छाको पिरतीमा विजय, निशा र चाहना सन्दिप लामिछानेलाई राष्ट्रिय टिममा राखेको विरोधमा सामाजिक सञ्जालमा