२० माघ २०७९, शुक्रबार

Feb 3, 2023

कपिलवस्तु । ११३ औँ भिक्षु जयन्तीको अवसरमा नव कपिलबस्तु साहित्यिक समाजले प्रदान गर्ने साहित्यकार भवानी भिक्षु स्मृति पुरस्कार कपिलबस्तु तौलिहवाकि कवियत्रि शकुन्तला ज्ञवाली पौडेललाई भिक्षु जयन्ती कार्यक्रममा ११ हजार १११ रुपैयाँ नगदसहित प्रमाणपत्रबाट सम्मानित गरिएको छ ।

कार्यक्रममा जीवनाथ पाण्डेय (बाबा)ले लेखेको कृति कविता कोशेली विमोचन गरिएको छ । नगरपालिका कि उपप्रमुख सुनिता गुप्ताले भन्नू भएको कि साहित्यका को क्षेत्रमा नगरपालिकाले जे सहयोग गर्नु पर्छ त्यो गर्न तयार रहेको बताए । नगरपालिकालाई पहिले अब फरक र परिवर्तन हुनेछ ।

कपिलवस्तु साहित्य समाज को अध्यक्ष पशुपतिमणि त्रिपाठी को अध्यक्षता र प्रमुख अतिथि कपिलवस्तु नगरपालिका कि नव निर्वाचित उपप्रमुख सुनिता गुप्ता र संस्थापक अध्यक्ष हरिराज शर्मा को विशिष्ट अतिथिता मा सम्पन्न भएको छ । कार्यक्रम संचालन दामोदर पराजुलीले गरेका थिए।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनीमा हुने राम कथा ३ दिन पछि सर्यो : माघ २४ देखि प्रवचन, २१ गतेदेखि नै भण्डारा विरगाथाका सदस्यलाई सहकारी शिक्षा शहकारी सञ्चालकको मनपरीले बचतकर्ताको रकम जोखिममा वाट्सएपमा ‘नेपाली केटी’ एपको प्रयोग गरी लाखौ रकम ठगी गर्ने ८ जना पक्राउ माधव नेपाललाई भेट्न नारायणकाजी श्रेष्ठ एकीकृत समाजवादीको कार्यालयमा देशको अर्थतन्त्रमा सुधारको संकेत देखिएको छ : प्रधानमन्त्री लुम्बिनीबाट कुशिनगरसम्म बौद्धपरिपथ साईकल यात्रा शुरु बढ्दैछन् लागूऔषध दुर्व्यसनी शनिबार रुपन्देहीको तिलोत्तमामा रोटरीका सदस्य बीच ब्याडमिन्टन नेपाल एयरलाइन्सका टिकट अनलाइनबाटै काट्न सकिने शिक्षामा सुधारमार्फत् समृद्धिको जग बसाल्छौँ : प्रधानमन्त्री श्रममन्त्री अर्याल र मलेसियाका गृहमन्त्री नासुसनबीच भेटवार्ता गण्डकी प्रदेशसभाबाट दुईवटा अध्यादेश पारित पठान सफल हुँदा आमिर खान विस्थापित ! बैंकको चर्को ब्याजले बिस्थापित हुने अवस्थामा पुगेको ईट्टा व्यवसायीको चिन्ता कपिलवस्तुमा २१ लाखसहित तीन जना पक्राउ गाडी चलाउँदा चलाउँदै घनश्याम भुसाल बेहोस, सिभिल अस्पतालमा भर्ना सन्दीप लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा कैफियत प्रतिवेदन झिकाउन सर्वाेच्चको आदेश हेमन्त कान्छाको पिरतीमा विजय, निशा र चाहना सन्दिप लामिछानेलाई राष्ट्रिय टिममा राखेको विरोधमा सामाजिक सञ्जालमा