२४ माघ २०७९, मंगलवार

Feb 7, 2023

बुटवल । पश्चिमाञ्चल ट्रक व्यवसायी समितिले ढाक्रे ट्रान्सपोर्टमा तोडफोड गरेका छन्। व्यवसायी समितिले ओमसतिया गाउँपालिका–२ मा रहेको ट्रान्सपोर्टमा तोडफोड गरेका हुन्।

Advertisement

पश्चिमाञ्चल ट्रक व्यवसायी समितिका वरिष्ठ उपाध्यक्ष प्रताप कार्की, सेक्टर उपाध्यक्ष गणेश घिमिरे, महासचिव हरि कंडेल र सचिव अर्जुन भुसाल लगायत १०/१२ जनाको समूहमा आएको टोलीलेले आफ्नो ट्रान्सपोर्टमा तोडफोड गरेको ट्रान्सपोर्टका प्रोपराइटर रामप्रसाद पन्थीले बताए।

तोडफोडबाट सिसा, टेलिफोन, कुर्सी र सामानमा क्षति पुगेको प्रोपराइटर पन्थीले जानकारी दिए । उनीहरु राज्यको कानुन भन्दा पनि पश्च्मिाञ्चल ट्रक व्यवसायी माथि छ भन्दै ट्रान्सपोर्टमा तोडफोड गरेको उनले बताए । साथै उनीहरुले सोही ठाउँमै रहेको पौडेल ढुवानीका प्रोपाइन्टर गोपाल बहादुर क्षेत्री हातपात समेत गरेका थिए । ‘उहाँहरुले म माथि हातपात गर्नुका साथै ज्यान मार्ने धम्की समेत दिएर जानु भएको छ ।’–पौडेल ढुवानीका प्रोपराइटर क्षेत्रीले भने ।

पन्थीका अनुसार आइतबार मात्रै पश्च्मिाञ्चल ट्रक व्यवसायी समिति र उद्योग वाण्ज्यि संघका बीच भैरहवा–काठमाडौँको १० हजार टनको भाडा २८ हजार र विरगंज–काठमाडौँको त्यो भन्दा ३ हजार कम गर्ने सहमति भएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

चिकित्सक संघको अध्यक्षमा डा. अनिलबिक्रम कार्की निर्वाचित लुम्बिनीमा मोरारी वापूको कथा वाचन विवाद साम्य, चार बुँदे सहमतीसँगै वाचन शुरु अभिनेत्री निता ढुंगानाले सार्वजनिक गरिन् आफ्नो चलचित्रमा काम गर्ने भारतीय कलाकारको यस्ता तस्बिर बुटवल उपमहानगरस्तरीय चौथो राष्ट्रपति रनिङ्ग शिल्ड प्रतियोगिताका लागि संयोजक र उप-समितिहरु गठन पूर्वसांसद कर्मा घलेको निधन ज्ञानगँगामा १६ वर्ष मुनिका अन्तर विद्यालय छात्र ब्याटमिन्टन मृत्युको आयु ! मणिमुकुन्द रनिङशिल्ड भलिबल : उद्घाटन खेलमा पर्वत र नवलपुर विजयी गार्गी एकेडेमीमा खेलकूद सप्ताह सुरू भारतलाई हराउँदै नेपाल साफ यू-२० महिला च्याम्पियनसिपको फाइनलमा चुणामणि शर्माविरुद्ध ११ अर्ब हिनामिनाको मुद्दामा साक्षी झिकाउन आदेश शेरबहादुर देउवालाई विपक्षी दलको सुविधा नदिन माग गर्दै सर्वाेच्चमा रिट सेयर बजार ७६.६४ अंकले बढ्याे बिदा घटाउने तयारीमा सरकार तिलोत्तमा २ स्थित शंकरनगर दुर्गादत्त माविमा विज्ञान प्रदर्शनी टर्की भूकम्पमा परेका घानाका खेलाडी सम्पर्क‍विहीन मुखमा सर्प हालेर ‘स्टन्डवाजी’ गर्ने साँप उद्धारकर्मीको मृत्यु नाबालिका बलात्कार आरोपमा वडाध्यक्ष राजन श्रेष्ठ पुर्पक्षको लागि कारागार चलान टर्की भूकम्प : ३६ घन्टामा १०९ पराकम्प, तीनवटा ७.५ म्याग्निच्युडका काठमाडौंका मुख्य सडकमा बत्ती जडान गर्न महानगर र प्राधिकरणबीच सम्झौता