२० माघ २०७९, शुक्रबार

Feb 3, 2023

बुटवल । बुटवल उपमहानगरपालिका–११ का नवनिर्वाचित जनप्रतिनिधिहरुलाई हात्तिसुढ टोल विकास समितिले सम्मान गरेको छ । टोल विकास समितिले आइतबार एक कार्यक्रमको आयोजना गरि सम्मान गरेको हो ।

Advertisement

कार्यक्रममा एमालेको तर्फबाट बुटवल–११ निर्वाचित वडा अध्यक्ष रामचन्द्र क्षेत्री, सद्स्यहरु नहकुल शाही,माया दर्नाल र युवराज रानालाई सम्मानको निम्ति कार्यक्रममा बोलाईए पनी अनुपस्थित रहेका थिए । वडाबाट निर्वाचित अन्य सदस्य तथा कार्यपालिका सदस्यहरु मात्रै सहभागि रहेका थिए ।

कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अतिथि जितबहादुर मल्लले बुटवल–११ बाट निर्वाचित सबैलाई सम्मानका लागि बोलाउँदा एमालेबाट निर्वाचित जनप्रतिनिधि नआउनु दुःखद भएको बताए । कार्यक्रममलाई जनता समाजवादी पार्टी जसपा, मगरात राष्ट्रिय समन्वय समिति नेपालका वरिष्ठ उपाध्यक्ष एवं विपत्त व्यवस्थापन लुम्बिनी प्रदेशका अध्यक्ष हरि घर्तिमगर, एकीकृत समाजवादीका नेता इन्द्र बहादुर राई, राष्ट्रिय जनमोर्चाका नेता टान बहादुर जिसी र माओवादी केन्द्रका यादव प्रसाद अधिकारीले आ–आफ्ना विचार राखेका थिए ।

यस्तै सोही कार्यक्रममा भिनसेन श्रेष्ठ अध्यक्ष रहेको समितिलाई बिघटनगरी राधादेवी अधिकारीको अध्यक्षमा नयाँ नेतृत्व चयन गरिएको छ । जसको उपाध्यक्षमा दिलप्रसाद श्रेष्ठ, र बसन्त गौचन, सचिवमा प्रवीगा कुमार काफ्ले, सहसचिवमा सन्तोष बहादुर थापा र कोषाध्यक्षमा अनिता तामाङ चयन भएका छन् ।

सदस्यहरुमा धन बहादुर बिक, नारायण प्रसाद खनाल, रत्ना सिंह क्षेत्री, लिला केसी, लक्ष्मी परियार, तिल कुमारी सिजाली, रिमा बिक, बसन्ती बिक, भगवती पाठक, श्याम कार्की चयन भएको छन् । साथै टोल विकास समितिको सल्लाहाकारको रुपमा सरस्वती गलामी, रोल बहादुर राना, शशि जंग शाह, सुनिल न्यौपाने, मोहन पाण्डे र जसमती (तारा) बि.क. रहेका छन्।

साथै बैठकले सरस्वती गलामीको अध्यक्षमा आमा समूह गठन गरेको छ । यस्तै बैठकले फोरहमैला व्यवस्थापनका लागि हुम बहादुर वि.क.को अध्यक्षमा समिति गठन गरेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनीमा हुने राम कथा ३ दिन पछि सर्यो : माघ २४ देखि प्रवचन, २१ गतेदेखि नै भण्डारा विरगाथाका सदस्यलाई सहकारी शिक्षा शहकारी सञ्चालकको मनपरीले बचतकर्ताको रकम जोखिममा वाट्सएपमा ‘नेपाली केटी’ एपको प्रयोग गरी लाखौ रकम ठगी गर्ने ८ जना पक्राउ माधव नेपाललाई भेट्न नारायणकाजी श्रेष्ठ एकीकृत समाजवादीको कार्यालयमा देशको अर्थतन्त्रमा सुधारको संकेत देखिएको छ : प्रधानमन्त्री लुम्बिनीबाट कुशिनगरसम्म बौद्धपरिपथ साईकल यात्रा शुरु बढ्दैछन् लागूऔषध दुर्व्यसनी शनिबार रुपन्देहीको तिलोत्तमामा रोटरीका सदस्य बीच ब्याडमिन्टन नेपाल एयरलाइन्सका टिकट अनलाइनबाटै काट्न सकिने शिक्षामा सुधारमार्फत् समृद्धिको जग बसाल्छौँ : प्रधानमन्त्री श्रममन्त्री अर्याल र मलेसियाका गृहमन्त्री नासुसनबीच भेटवार्ता गण्डकी प्रदेशसभाबाट दुईवटा अध्यादेश पारित पठान सफल हुँदा आमिर खान विस्थापित ! बैंकको चर्को ब्याजले बिस्थापित हुने अवस्थामा पुगेको ईट्टा व्यवसायीको चिन्ता कपिलवस्तुमा २१ लाखसहित तीन जना पक्राउ गाडी चलाउँदा चलाउँदै घनश्याम भुसाल बेहोस, सिभिल अस्पतालमा भर्ना सन्दीप लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा कैफियत प्रतिवेदन झिकाउन सर्वाेच्चको आदेश हेमन्त कान्छाको पिरतीमा विजय, निशा र चाहना सन्दिप लामिछानेलाई राष्ट्रिय टिममा राखेको विरोधमा सामाजिक सञ्जालमा