१६ माघ २०७९, सोमबार

Jan 30, 2023

नवलपुर । नवलपुर जेसीजले वृक्षरोपण तथा सरसफाई कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । कावासोती ३ जेसीज सचिवालय अगाडि जेसीज पार्कमा संस्थाको आयोजनामा वृक्षरोपण कार्यक्रम सम्पन्न गरिएको हो ।

Advertisement

दिवसका अवसरमा ‘वान प्लान्ट माई वन रेसपोन्सिविलिटि’ भन्ने नाराका साथ विभिन्न प्रजातिका १५ वटा विरुवा रोपिएको छ । कार्यक्रम नवलपुर जेसीज वर्ष २०२२ की अध्यक्ष राधिका भुसालको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको हो । नवलपुर जेसीज वर्ष वर्ष २०१७ का अध्यक्ष एवम् नेपाल जेसीज वर्ष २०१९ का राष्ट्रिय उपाध्यक्ष कृष्ण प्रसाद अर्याल प्रमुख अतिथि रहनुभएको वृक्षारोपण कार्यक्रममा विमल कुमार जोशीको संयोजकत्वमा भएको थियो ।

कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अतिथि अर्यालले वातावरण इश्वरको देन रहेको बताउदै हामीले बचाउनुपर्ने प्रकृति हामीले विभिन्न बाहानामा जानेर नजानेर दुषित गराउदै प्रतिकुल बनाउदै गइरहेकाले यसलाई आफ्नो स्वरुपमा फकाउर्नेक्रममा यो वृक्षरोपण कार्यक्रमले मद्घत गर्ने बताए ।

नेपाल जेसीजको १७२ वटै शाखालाई सर्कुलेशन भए बमोजिम “‘वान प्लान्ट माई वन रेसपोन्सिविलिटि’” भन्ने मुल नाराका साथ उक्त कार्यक्रम नवलपुर जेसीज लगायत देशैभरका जेसीजले कार्यक्रमको आयोजना गरेका छन् । नवलपुर जेसीजका मानार्थ सदस्य टंक प्रसाद लुइटेल,पुर्व अध्यक्ष नारायण प्रसाद न्यौपाने, स्थानियवासी एवम् जेसीज पदाधिकारीहरुक लगायतको कार्यक्रममा उपस्थित रहेको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो माओवादी स्थायी समिति बैठक बुधबार, गृहमन्त्रीबारे छलफल हुने कर्नाटक कन्सर्टमा कैलाश खेरमाथि आक्रमण चन्दा आतंक गर्ने जनतान्त्रिक मुक्ति मोर्चाका संयोजकसहित ४ जना कपिलवस्तुमा पक्राउ नेपाली सिनेमा फेस्ट २०२३ मा अनुमतिविना महापुरुष समावेश गरेपछि षट्कोण आर्ट्सको आपत्ति फागुन २५ मा राष्ट्रपतिको निर्वाचन लाफा बी लेबल भलिबलको उपाधी न्यू होराईजनललाई, आयोजक दोस्रो राष्ट्रिय सहमतिको स्वप्निल राजनीति भोटेकोशीको बगाममा टेलिकमको टावर, पहिलोपटक फोन र इन्टरनेटको सेवा अभियुक्त लक्ष्मी महतो कोइरीको बचाउमा उत्रियो एमाले र कोइरी समाज अमेरिकी उपविदेश मन्त्रीले भेटिन् प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई बुटवलको बुद्धनगरदेखि नहरपूर जोड्ने सडक निर्माणको काम शुरु सुकुम्बासी बस्ती हटाउन मेयर बालेनले मागे प्रधानमन्त्रीसँग सहयोग सहिदहरूको सपना पूरा गर्न सबै एकजुट होऔँ : प्रधानमन्त्री पेट्रोल छर्केर आगो लगाउँदा श्रीमती गम्भीर घाइते, छोराको मृत्यु सूचनाको हकसम्बन्धी विषयमा प्रधानमन्त्रीले छलफल गर्दै बन्दीपुर क्षेत्रका होर्डिङबोर्ड हटाइँदै कार र ट्याक्सी ठोक्किँदा दुई जनाको मृत्यु