१९ असार २०७९, आईतवार

Jul 3, 2022


भैरहवा । गौतमबुद्ध अन्तरास्ट्रिय बिमानस्थलमा अवतरण गर्ने क्रममा जजीरा एयरलाईन्स संग चरा ठोक्किएको छ । चरा ठोक्किए संगै सावधानी अपनाउदै राती नै फिर्ता जानु पर्ने जजीराले अहिले सम्म उडान गरेको छैन । जजीरा एयरलाईन्सको जहाज अहिले सम्म बिमानस्थलमै रहेको बिमानस्थलले जानकारी दिएको छ ।

Advertisement

गौतमबुद्ध अन्तरास्ट्रिय बिमानस्थलका प्रवक्ता श्याम किशोर साहका अनुसार हवाई जहाजको बाहिरी भागमा रगत देखिन्छ तर रनवेमा कतै चरा देखिन्न । “पाईलटहरुले अवतरणको क्रममा चरासंग ठोक्किएको आशंका गरेका छन । तर रनवेमा देखिनु पर्ने चरा देखिएन ।” साहले भने “चरा कतै ईन्जिनमा त गएन भनेर जहाज यहि होल्ड भएको छ ।”

१ सय २१ जना यात्रु बोकेर आएको जजीरा एयरलाईन्स राती पौने २ बजे चरासंग ठोकिए पनि सबै सकुशल रहेका छन । काठमाण्डौंबाट प्राविधिक आएर ईन्जिनको चेकजाँच गरे पछि मात्र जजीराले यहाबाट उडान भर्न सक्ने साहले जनाए ।

जेठ २ गते देखी गौतमबुद्ध अन्तरास्ट्रिय बिमानस्थलमा नियमित उडान गरिरहेको जजीरा एयरलाईन्सले साताको ३ उडान गरिरहेको छ । सोमबार, बुधबार र शुक्रबार उडान गरिरहेको जजीराले निकट भविष्यमा दैनिक उडानको तयारी समेत गरेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! पौडी खेल्ने क्रममा दुई भारतीय नागरिकको मृत्यु तत्कालीन नेकपाका बहुमत सदस्यको भेटवार्ता, के भयो कुराकानी ? सरसफाइका लागि कठोर नीति ल्याउँदै तुलसीपुर चट्याङ लागेर ३ बाख्रा र एक भैंसी मरे, एक महिला घाइते जन्ती हिँडेको ट्याक्टर दुर्घटना, १ जनाको मृत्यु फूलहरूलाई के हिउँद, के बर्खा (फोटोफिचर) बुटवल मण्डपको नाम फेर्ने उपमहानगरको निर्णयप्रति व्यवसायिक संघ-संस्थाहरुको असहमति, फिर्ता लिन माग तुलसीपुरका पानी मुहान क्षेत्रमा चुनढुगा उत्खननको तयारी, खानेपानी संस्थाको बिरोध एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल तिलोत्तमालाई युवामैत्री स्थानीय शासन घोषणा गर्न प्रतिबद्धता छोरी भएर जन्मिनु विडम्बना हो ! अर्थ मन्त्रालयले लुकायो बजेट भाषणको अघिल्लो दिनको सीसीटीभी फुटेज हस्ताक्षर किर्ते गरी छ्यालिस लाख रुपियाँ अपचलन गर्ने कर्मचारी पक्राउ पन्ध्र प्रतिशत दलित बालबालिका विद्यालयको पहुँच बाहिर पत्रकार पन्थीको ‘अन्ट्रान्सलेटेबल’ विश्वका १२ देशमा अमेजनमार्फत हार्डकभर र पेपरब्याकमा विपद्बाट हुने क्षति न्यूनिकरण गर देशको आर्थिक अवस्था गम्भीर संकटमा : प्रचण्ड सेयर बजारमा हरियाली बुटवलमा साइन्स-म्याथ ओलम्पियाड, कान्ति माविका शिशिर प्रथम