१९ असार २०७९, आईतवार

Jul 3, 2022

बुटवल । रूपन्देहीको तिलोत्तमामा क्रियाशील भलवारी जेसीजले गण्डकी प्रदेश अन्तर्गत मुस्ताङ् जिल्लाको एक विद्यालयमा सहयोग कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ ।

Advertisement

आफ्ना व्यक्तिगत भ्रमण वा जेसीजका भ्रमण; भलवारी जेसीजले देशका विभिन्न जिल्लामा कार्यक्रम गर्ने क्रममा शनिबार मुक्तिक्षेत्र गाउँपालिकास्थित जन-नर्मल माध्यमिक विद्यालयमा सहयोग गरेको हो ।

भलवारी जेसीज वर्ष २०२२ का अध्यक्ष किशोर पंगेनीले आफ्नो मुस्ताङ् भ्रमणका क्रममा शाखाका तर्फबाट खाद्यान्न सहित तीस हजार रूपियाँ बराबरको सहयोग गरेका हुन् ।

आन्तरिक पर्यटन पवद्र्धनका लागि कास्की, म्याग्दी, मुस्ताङ् तथा चितवनको भ्रमण गर्ने क्रममा भलवारी जेसीजको टोलीले मुक्तिक्षेत्रको घुसाङ्मा पुग्दा सो विद्यालयको अवस्था कमजोर पाएको भन्दै सहयोग गरेको हो ।

भलवारी जेसीजका प्रथम महिला आस्था पंगेनी र वर्ष २०२२ का उपाध्यक्ष मीनप्रसाद तिवारीको उपस्थितिमा विद्यालयका प्रधानाध्यापक श्यामकुमार गुरूङ्लाई रकम हस्तान्तरण गरिएको त्यहाँबाट मुना ज्ञवालीले जानकारी दिए ।

हिमाली भेगमा भएकोले विभिन्न गाउँबाट आई त्यहीँ बसोबास गरी पढ्ने विद्यार्थी समेत अधिक संख्यामा रहेको र नेपाल सरकारले त्यस्ता विद्यार्थीमध्ये ४० जनाको लागि अनुदान दिने गरेकोमा अन्य विद्यार्थीका लागि दान तथा सहयोगमा भर परिरहेको प्रधानाध्यापक गुरूङ्ले गुनासो गरे । सो विद्यालयमा हाल १ सय २० जना विद्यार्थी अध्ययनरत छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! पौडी खेल्ने क्रममा दुई भारतीय नागरिकको मृत्यु तत्कालीन नेकपाका बहुमत सदस्यको भेटवार्ता, के भयो कुराकानी ? सरसफाइका लागि कठोर नीति ल्याउँदै तुलसीपुर चट्याङ लागेर ३ बाख्रा र एक भैंसी मरे, एक महिला घाइते जन्ती हिँडेको ट्याक्टर दुर्घटना, १ जनाको मृत्यु फूलहरूलाई के हिउँद, के बर्खा (फोटोफिचर) बुटवल मण्डपको नाम फेर्ने उपमहानगरको निर्णयप्रति व्यवसायिक संघ-संस्थाहरुको असहमति, फिर्ता लिन माग तुलसीपुरका पानी मुहान क्षेत्रमा चुनढुगा उत्खननको तयारी, खानेपानी संस्थाको बिरोध एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल तिलोत्तमालाई युवामैत्री स्थानीय शासन घोषणा गर्न प्रतिबद्धता छोरी भएर जन्मिनु विडम्बना हो ! अर्थ मन्त्रालयले लुकायो बजेट भाषणको अघिल्लो दिनको सीसीटीभी फुटेज हस्ताक्षर किर्ते गरी छ्यालिस लाख रुपियाँ अपचलन गर्ने कर्मचारी पक्राउ पन्ध्र प्रतिशत दलित बालबालिका विद्यालयको पहुँच बाहिर पत्रकार पन्थीको ‘अन्ट्रान्सलेटेबल’ विश्वका १२ देशमा अमेजनमार्फत हार्डकभर र पेपरब्याकमा विपद्बाट हुने क्षति न्यूनिकरण गर देशको आर्थिक अवस्था गम्भीर संकटमा : प्रचण्ड सेयर बजारमा हरियाली बुटवलमा साइन्स-म्याथ ओलम्पियाड, कान्ति माविका शिशिर प्रथम