१९ असार २०७९, आईतवार

Jul 3, 2022

बुटवल । रुपन्देहीको तिलोत्तमा १६ को अध्यक्षमा नेपाली काँग्रेसका झविलाल भुसाल निर्वाचित भएका छन् । शनिबार विहान सम्पन्न मत गणनामा भुसालले १४७५ मत प्राप्त गर्दै विजयी हुन सफल भएका हुन् ।

स्थानीय तह निर्वाचन अन्तरगत यही बैशाख ३० गते सम्पन्न निर्वाचनमा प्रत्यासी उम्मेद्वार नेकपा एमालेका केशव सिंह चौधरीलाई ९ मतले पछि पार्दै भुसाल विजयी भए । निकटतम प्रतिद्वन्दी चौधरीले १४६६ मत प्राप्त गरेका थिए । यश।वडामा कूल ३२१८ मत खसेको थियो ।  

भुसालसँगै तिलोत्तमा १६ का लागि खुल्ला सदस्य, महिला सदस्य तथा दलित महिला सदस्य गरी सबै पदमा काँग्रेसका उम्मेद्वार विजयी भएका छन् । यस वडामा मत गणनाको समयमा निर्वाचन कर्मचारीले अनियमितता गरेको भन्दै विवाद भएपछि पुन गणना गरिएको थियो । 

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! पौडी खेल्ने क्रममा दुई भारतीय नागरिकको मृत्यु तत्कालीन नेकपाका बहुमत सदस्यको भेटवार्ता, के भयो कुराकानी ? सरसफाइका लागि कठोर नीति ल्याउँदै तुलसीपुर चट्याङ लागेर ३ बाख्रा र एक भैंसी मरे, एक महिला घाइते जन्ती हिँडेको ट्याक्टर दुर्घटना, १ जनाको मृत्यु फूलहरूलाई के हिउँद, के बर्खा (फोटोफिचर) बुटवल मण्डपको नाम फेर्ने उपमहानगरको निर्णयप्रति व्यवसायिक संघ-संस्थाहरुको असहमति, फिर्ता लिन माग तुलसीपुरका पानी मुहान क्षेत्रमा चुनढुगा उत्खननको तयारी, खानेपानी संस्थाको बिरोध एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल तिलोत्तमालाई युवामैत्री स्थानीय शासन घोषणा गर्न प्रतिबद्धता छोरी भएर जन्मिनु विडम्बना हो ! अर्थ मन्त्रालयले लुकायो बजेट भाषणको अघिल्लो दिनको सीसीटीभी फुटेज हस्ताक्षर किर्ते गरी छ्यालिस लाख रुपियाँ अपचलन गर्ने कर्मचारी पक्राउ पन्ध्र प्रतिशत दलित बालबालिका विद्यालयको पहुँच बाहिर पत्रकार पन्थीको ‘अन्ट्रान्सलेटेबल’ विश्वका १२ देशमा अमेजनमार्फत हार्डकभर र पेपरब्याकमा विपद्बाट हुने क्षति न्यूनिकरण गर देशको आर्थिक अवस्था गम्भीर संकटमा : प्रचण्ड सेयर बजारमा हरियाली बुटवलमा साइन्स-म्याथ ओलम्पियाड, कान्ति माविका शिशिर प्रथम