१९ असार २०७९, आईतवार

Jul 3, 2022

परासी । पश्चिम नवलपरासीको सुस्ता गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेसले अध्यक्ष र उपाध्यक्ष जितेको छ। यसअघि त्यहाँ एमालले दुवै पद जितेको थियो। निर्वाचित अध्यक्ष टेकनारायण उपाध्यायले एमालेका रामप्रसाद पाण्डेलाई २ सय ७५ मत अन्तरले पराजित गरे। उपाध्यायले ६२ सय ७० ल्याउँदा पाण्डेले ५९ सय ९८ मत ल्याएका छन्।

उपाध्यक्षमा गीता चौधरीले इन्द्रकुमारी थरुनीलाई ६ सय २१ मत अन्तरले पराजित गर्दै विजयी भइन्। गिताले ६६ सय ५ ल्याउँदा इन्द्रकुमारीले ५९ सय ८४ मत ल्याएकी छन्। ५ वटा वडा रहेको पालिकामा वडा नं। १ मा नेपाली कांग्रेसका अशोककुमार चौधरी विजयी भएका छन्। वडा नं। २ मा एमालेका कृष्णलाल मुखिया र वडा नं। ३ मा एमालेका हरिलाल दुषाद वडाध्यक्षमा विजयी भएका छन्। वडा नं। ४ मा नेपाली कांग्रेसका नलीबहादुर गुरुङ र वडा नं। ५ मा नेपाली कांग्रेसका प्रभुनाथ अहिर वडाध्यक्षमा विजयी भएका छन्।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! पौडी खेल्ने क्रममा दुई भारतीय नागरिकको मृत्यु तत्कालीन नेकपाका बहुमत सदस्यको भेटवार्ता, के भयो कुराकानी ? सरसफाइका लागि कठोर नीति ल्याउँदै तुलसीपुर चट्याङ लागेर ३ बाख्रा र एक भैंसी मरे, एक महिला घाइते जन्ती हिँडेको ट्याक्टर दुर्घटना, १ जनाको मृत्यु फूलहरूलाई के हिउँद, के बर्खा (फोटोफिचर) बुटवल मण्डपको नाम फेर्ने उपमहानगरको निर्णयप्रति व्यवसायिक संघ-संस्थाहरुको असहमति, फिर्ता लिन माग तुलसीपुरका पानी मुहान क्षेत्रमा चुनढुगा उत्खननको तयारी, खानेपानी संस्थाको बिरोध एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल तिलोत्तमालाई युवामैत्री स्थानीय शासन घोषणा गर्न प्रतिबद्धता छोरी भएर जन्मिनु विडम्बना हो ! अर्थ मन्त्रालयले लुकायो बजेट भाषणको अघिल्लो दिनको सीसीटीभी फुटेज हस्ताक्षर किर्ते गरी छ्यालिस लाख रुपियाँ अपचलन गर्ने कर्मचारी पक्राउ पन्ध्र प्रतिशत दलित बालबालिका विद्यालयको पहुँच बाहिर पत्रकार पन्थीको ‘अन्ट्रान्सलेटेबल’ विश्वका १२ देशमा अमेजनमार्फत हार्डकभर र पेपरब्याकमा विपद्बाट हुने क्षति न्यूनिकरण गर देशको आर्थिक अवस्था गम्भीर संकटमा : प्रचण्ड सेयर बजारमा हरियाली बुटवलमा साइन्स-म्याथ ओलम्पियाड, कान्ति माविका शिशिर प्रथम