१९ असार २०७९, आईतवार

Jul 3, 2022

बुटवल । तिलोत्तमा नगरपालिकाको मतगणना रोकिएको छ । कर्मचारीले बाहिर सार्वजनिक गर्ने बेलामा बास्तविक मत भन्दा एमालेको धेरै मत बताएपछि मतगणना रोकिएको नेपाली कांग्रेस तिलोत्तमा नगरपालिका–१६ का वडाध्यक्ष झविलाल भुसालले जानकारी दिए ।

मतगणनामा एमाले निकट कर्मचारी धेरै रहेको र जसरी पनि कांग्रेसलाई हराउन कर्मचारीले धाँधली गर्नं लागेको अध्यक्षका उम्मेद्वार भुसालले बताए । ‘वडा नम्बर १६ र २ को मतगणना भइरहेको थियो । कर्मचारीले एमालेको वास्तविक मत भन्दा धेरै मत टिपाएको भेटियो । कतिसम्म भने एमालेको १४ मतलाई कमर्चारीले ४१ मत बनाइदिए ।’–उनले भने । अहिले मतगणना स्थल बाहिर नेपाली कांग्रेसले नाराबाजी गरिरहेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! पौडी खेल्ने क्रममा दुई भारतीय नागरिकको मृत्यु तत्कालीन नेकपाका बहुमत सदस्यको भेटवार्ता, के भयो कुराकानी ? सरसफाइका लागि कठोर नीति ल्याउँदै तुलसीपुर चट्याङ लागेर ३ बाख्रा र एक भैंसी मरे, एक महिला घाइते जन्ती हिँडेको ट्याक्टर दुर्घटना, १ जनाको मृत्यु फूलहरूलाई के हिउँद, के बर्खा (फोटोफिचर) बुटवल मण्डपको नाम फेर्ने उपमहानगरको निर्णयप्रति व्यवसायिक संघ-संस्थाहरुको असहमति, फिर्ता लिन माग तुलसीपुरका पानी मुहान क्षेत्रमा चुनढुगा उत्खननको तयारी, खानेपानी संस्थाको बिरोध एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल तिलोत्तमालाई युवामैत्री स्थानीय शासन घोषणा गर्न प्रतिबद्धता छोरी भएर जन्मिनु विडम्बना हो ! अर्थ मन्त्रालयले लुकायो बजेट भाषणको अघिल्लो दिनको सीसीटीभी फुटेज हस्ताक्षर किर्ते गरी छ्यालिस लाख रुपियाँ अपचलन गर्ने कर्मचारी पक्राउ पन्ध्र प्रतिशत दलित बालबालिका विद्यालयको पहुँच बाहिर पत्रकार पन्थीको ‘अन्ट्रान्सलेटेबल’ विश्वका १२ देशमा अमेजनमार्फत हार्डकभर र पेपरब्याकमा विपद्बाट हुने क्षति न्यूनिकरण गर देशको आर्थिक अवस्था गम्भीर संकटमा : प्रचण्ड सेयर बजारमा हरियाली बुटवलमा साइन्स-म्याथ ओलम्पियाड, कान्ति माविका शिशिर प्रथम