१४ माघ २०७९, शनिबार

Jan 28, 2023

बुटवल । घोराही उपमहानगरपालिकामा गठबन्धनबाट नेकपा माओवादी केन्द्रले सुरुवाती अग्रता लिएको छ । माओवादी केन्द्रबाट मेयरको उम्मेदवार बनेका हेमराज शर्मा (डायमण्ड)ले १७२ मत ल्याउँदै सुरुवाती अग्रता कायम गरेका हुन् ।

एमालेबाट उम्मेदवार बनेका नरुलाल चौधरीले १४५ मत ल्याएका छन् । उपप्रमुखमा गठबन्धनको तर्फबाट कांग्रेसका उम्मेदवार भुपबहादुर डाँगीले १६७ मत ल्याएका छन् । एमालेबाट उपप्रमुखकी उम्मेदवार हुमा डिसीले १४७ मत ल्याएकी छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रहरी हुँ भन्दै ठगी गर्ने एक जना पक्राउ यस्तो रहनेछ आजको मौसम सर्वोच्चको फैसलाले रविको रफ्तारमा रोक एसईई परीक्षा चैत १७ गतेदेखि (तालिकासहित) रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब