१४ माघ २०७९, शनिबार

Jan 28, 2023

बुटवल। बुटवल उपमहानगरपालिका मतगणना स्थलमा पत्रकारलाई फोटो, भिडियो खिच्न रोक लगाईएको छ ।

निर्वाचन अधिकृत लेखनाथ पौड्यालले माथिको आदेश भन्दै पटकपटक आग्रह गर्दा पनि पत्रकारलाई प्रवेश रोक लगाएका हुन। नेपाल टेलिभिजनलाई मात्र खिच्ने स्वीकृति रहेको गेटमा खटिएका प्रहरी जवानले बताए। हिमालय टिभि प्रदेश उपप्रमुख ललित पाण्डेले अधिकृत पौड्याललाई फोन गरेर स्वीकृति मागेपनि विभिन्न बहानामा रोकेको गुनासो गरे।

शुक्रबार राति अबेरबाट शुरु भएको मतगणना स्थलमा पछिल्लो समय वडा नं १ को ९ सय मत गनेर सकिएको छ। गणकहरुको संख्या, दलका प्रतिनिधिहरुको कमिका कारण मतगणना ढिलाई भएको उनले बताए। यसैगरि उपमेयर पदमा धेरै मत बदर रहेको उनले बताए।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रहरी हुँ भन्दै ठगी गर्ने एक जना पक्राउ यस्तो रहनेछ आजको मौसम सर्वोच्चको फैसलाले रविको रफ्तारमा रोक एसईई परीक्षा चैत १७ गतेदेखि (तालिकासहित) रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब