१२ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 26, 2022

भैरहवा । स्थानीय तह निर्वाचन अन्र्तगत सिद्धार्थनगर नगर पालिकामा नेपाली कांग्रेसले अग्रता लिएको छ । कांग्रेसलाई पछ्याउदै राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी दोश्रोमा रहेको छ ।

Advertisement

यस अघि निर्वाचित नेकपा एमाले भैरहवामा तेश्रो स्थानमा रहेको छ । यस्तै जनता समाजवादी पार्टी चौथो स्थानमा रहेको छ । राति १ बजेदेखिवडा नम्बर १ बाट मतगणना सुरु भएको छ ।

वडा नम्बर १ को पक्लिहवा बुथ अन्र्तगत ७ सय ९२ मत गणना गर्दा प्रमुख पदका लागी नेपाली कांग्रेसले ३ सय ९१ मत गरेको छ भने राप्रपाले १ सय ६५, नेकपा एमालेले ६२ र जसपाले ५३ मत प्राप्त गरेको छ । उप–प्रमुख पदको लागी गठबन्धनबाट नेकपा माओवादी केन्द्रले १ सय २७ मत प्राप्त गर्दा जनता समाजवादी पार्टीले १ सय ४४ मत प्राप्त गरेको छ ।

यस्तै राप्रपाले १ सय ७ र एमालेले ८६ मात प्राप्त गरेको छ । वडा अध्यक्षमा पनि नेपाली कांग्रेले ठूलो अग्रता लिएको छ । कांंग्रेसले ४ सय १६ मत प्राप्त गर्दा जसपाले १ सय ६५ मत सहित उसलाई पछ्याएको छ । राप्रपाले ४३, एमालेले ४८ र माओवादीले ८ मत प्राप्त गरेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कम उमेरमै सफलतातर्फ लम्किँदै परिश्ना १५ वर्षीया छात्रालाई बलात्कार गरी फरार रहेका प्रिन्सीपल पाँच वर्षपछि पक्राउ हजुरआमाको हत्या गरेको अभियोगमा नाती पक्राउ निजगढमा अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल बनाउन सर्वोच्चले लगायो रोक ६८ हजार बढी विद्यार्थीले लुम्बिनीबाट एसएलसी दिदैँ तिलोत्तमामा खाँण ८४५ मतले अगाडि, अब ३ हजार मत गन्न बाँकी ओलीले नीति तथा कार्यक्रममा लिम्पियाधुरा, लिपुलेक खोजेपछि प्रकाशमानले दिए जवाफ निर्वाचन शान्तिपूर्ण र धाँधलीरहित सम्पन्न भाे: झलनाथ शुक्रबारबाट क्यूएफएक्ससहित देशभरका हलमा ‘कबड्डी-४’ सत्तारुढ गठबन्धनले नेपालको स्वतन्त्र र असंलग्नता परराष्ट्र नीति परित्याग गरेको हो : रावल दश महिनामा एक अर्ब २१ करोडको फेसमास्क नेपाल भित्रियो इपीजी प्रतिवेदन बुझ्न प्रधानमन्त्री देउवालाई ओलीको आग्रह विद्यालय जाँदै गरेकी बालिकामाथि बलात्कार प्रयास वाइडबडी र सुनकाण्ड छानबिन गर्न सरकारलाई ओलीको चुनौती आगोले जलेकी विरामीलाई छाडेर फर्कियो बुद्ध एयर, चर्को आलोचनापछि प्रस्टीकरण हवाइजहाजको टिकट पाउन पनि शक्ति केन्द्रको भर ३५ हजार ३४ जनप्रतिनिधि निर्वाचित, कुन दलले कति जिते ? परराष्ट्र नीतिलाई असन्तुलित र सत्ता स्वार्थमा संकुचित गरिएकाे ओली आराेप एमाले सत्यसँग लड्दैन, शक्तिसँग झुक्दैन : ओली विश्वव्यापी मन्दी आउन सक्ने विश्व बैंकको चेतावनी