१२ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 26, 2022

तिलोत्तमा । देशभर आज एक साथ स्थानीयतहको निर्वाचन भएको छ ।निर्वाचन आयोगले मत दिनका लागि तोकेको बिहान ७ बजेदेखि अपराह्न ५ बजेसम्मको अवधि तोकिएके थियो यद्यपी केहि स्थानमा राति अबेरसम्म मतदान चलेको थियो । त्यस्तै केहि जिल्लाका केन्द्रमा मतदान स्थगित भएको छ ।

Advertisement

स्थानीय तहको निर्वाचन २०७९ को मतदान प्रक्रिया तिलोत्तमा नगरपालिकामा शान्तिपूर्ण रूपमा सम्पन्न भएको छ । बिहानको केही समय वर्षाको कारण निर्वाचन प्रभावित भएपनि त्यसपछिको समयमा भने शान्तिपूर्ण र सौहार्दपूर्ण वातावरणमा सम्पन्न भएको हो । यद्यपि दिउँसोको समयमा भने केही क्षण मतदातालाई प्रभावित पारेको थियो ।

मतदाताको कूल संख्या ८५७४७ रहेको तिलोत्तमा नगरपालिकामा ६४७२८ मत खसेको छ । एमालेको मानिने तिलोत्तमा नगरपालिकाको वाड नम्बर १ मा ४०७७ मत खसेको छ ।

त्यसैगरी वाड नम्बर २ मा ७१ प्रतिशत मत खसेको छ । कूल ५१४४ मतदाता रहेको सो वाडमा ३६५४ मत खसेको जनाइएको छ । नगरको वाड नम्बर ३ मा ४११५ मत खसेको छ ।

त्यसैगरी वाड नम्बर ४ मा ३४४४ मत खसेको जनाइएको छ । उता शहरीकरण बढ्दै गइरहेको वाड नम्बर ५ मा ३३६२ मत , वाड नम्बर ६ मा ५०४७ मत ,वाड नम्बर ७ मा ४९७० मत , त्यसैगरी वाड नम्बर ८ मा ३४६८ मत खसेको छ ।

त्यसैगरी वाड नम्बर ९ मा ३५२० मत , सबैको नजरमा परिरहेको वाड नम्बर १० मा २६९१ मत , वाड नम्बर ११ मा ५३९१ मत , वाड नम्बर १२ मा २७७८ , वाड नम्बर १३ मा २९७१ मत खसेको छ ।

यसतै गरि वा नम्बर १४ मा ४७६२ , १५ मा ३०६४ ,१६ मा ३२१८ र वाड नम्बर १७ मा ४१९६ गरि जम्मा ६४७२८ मत खसेको हो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

६८ हजार बढी विद्यार्थीले लुम्बिनीबाट एसएलसी दिदैँ तिलोत्तमामा खाँण ८४५ मतले अगाडि, अब ३ हजार मत गन्न बाँकी ओलीले नीति तथा कार्यक्रममा लिम्पियाधुरा, लिपुलेक खोजेपछि प्रकाशमानले दिए जवाफ निर्वाचन शान्तिपूर्ण र धाँधलीरहित सम्पन्न भाे: झलनाथ शुक्रबारबाट क्यूएफएक्ससहित देशभरका हलमा ‘कबड्डी-४’ सत्तारुढ गठबन्धनले नेपालको स्वतन्त्र र असंलग्नता परराष्ट्र नीति परित्याग गरेको हो : रावल दश महिनामा एक अर्ब २१ करोडको फेसमास्क नेपाल भित्रियो इपीजी प्रतिवेदन बुझ्न प्रधानमन्त्री देउवालाई ओलीको आग्रह विद्यालय जाँदै गरेकी बालिकामाथि बलात्कार प्रयास वाइडबडी र सुनकाण्ड छानबिन गर्न सरकारलाई ओलीको चुनौती आगोले जलेकी विरामीलाई छाडेर फर्कियो बुद्ध एयर, चर्को आलोचनापछि प्रस्टीकरण हवाइजहाजको टिकट पाउन पनि शक्ति केन्द्रको भर ३५ हजार ३४ जनप्रतिनिधि निर्वाचित, कुन दलले कति जिते ? परराष्ट्र नीतिलाई असन्तुलित र सत्ता स्वार्थमा संकुचित गरिएकाे ओली आराेप एमाले सत्यसँग लड्दैन, शक्तिसँग झुक्दैन : ओली विश्वव्यापी मन्दी आउन सक्ने विश्व बैंकको चेतावनी सरकारको नीति तथा कार्यक्रम चास्नीमा नडुबाएको जेरी जस्तो : ओली त्रिवि शिक्षण अस्पतालमा एमबीबीएसमा भर्ना गरिदिन्छु भन्दै १७ लाख ठगी विदेश पठाई दिन्छु भनि २५ लाख ठगी गर्ने एक जना पक्राउ निर्वाचनमा प्रतिपक्षी दलमाथि सरकार निर्मम ढंगले प्रस्तुत भएको ओलीको आरोप