१२ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 26, 2022

भैरहवा । रुपन्देहीको दक्षिणी क्षेत्र मर्चवारमा शंकास्पद बिष्फोट भएको छ । बिष्फोटमा परि एक महिला घाइते भएकी छन् । मर्चवारी गाउँपालिका वडा नम्बर ५ बनियाँडिहामा ओम प्रकाश मिश्रको घरमा बिष्फोट हुँदा घर पूर्ण रुपमा क्षतिग्रस्त भएको छ । यस्तै बिष्फोटमा परि उनको श्रीमति ४५ वर्षीया जयमाला पाण्डे घाइते भएकी छिन्।

उनको हात, पाखुरा लगाएतको भाग जलेको र उपचारको लागी नजिकै स्वास्थ्य चौकी लगको पारिवारीक श्रोतले जानकारी दियो । बिष्फोट किन र कसरी भयो भन्ने बिषयमा स्थानिय प्रहरीले अनुसन्धान गरि रहेको जनाएको छ । स्थानीय तहको मतदान समेत भइरहेको समयमा बिष्फोट भएको हो । बिष्फोटबाट पाण्डेको घर ढलेको छ ।

भान्छा घरमा बिष्फोट भएको र यसको असर अन्य कोठाहरुमा समेत परेको छ । ग्याँस सिलिण्डर लिक भएर बिष्फोट हुन सक्ने प्रहरी चौकी वडवलियाबाट खटिएको टोलीको अनुमान रहेको छ । यता नेकपा एमालेबाट वडा अध्यक्षका उम्मेदवार समेत रहेका ओम प्रकाश पाण्डेका दाजु सोमनाथ पाण्डेले आफ्नो घरमा बम बिष्फोट गराइएको दावी गरेका छन् । “कुकर, ग्यास सिलिण्डर जस्ताको त्यस्तै छ, केही क्षति भएको छैन । प्रहरीले के आधारमा ग्यास पड्केको भन्छ ?” पाण्डेले भने “घरमा रहेको झ्याल फुटाइ बम बिष्फोट गराइएको हो।”

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

ओलीले नीति तथा कार्यक्रममा लिम्पियाधुरा, लिपुलेक खोजेपछि प्रकाशमानले दिए जवाफ निर्वाचन शान्तिपूर्ण र धाँधलीरहित सम्पन्न भाे: झलनाथ शुक्रबारबाट क्यूएफएक्ससहित देशभरका हलमा ‘कबड्डी-४’ सत्तारुढ गठबन्धनले नेपालको स्वतन्त्र र असंलग्नता परराष्ट्र नीति परित्याग गरेको हो : रावल दश महिनामा एक अर्ब २१ करोडको फेसमास्क नेपाल भित्रियो इपीजी प्रतिवेदन बुझ्न प्रधानमन्त्री देउवालाई ओलीको आग्रह विद्यालय जाँदै गरेकी बालिकामाथि बलात्कार प्रयास वाइडबडी र सुनकाण्ड छानबिन गर्न सरकारलाई ओलीको चुनौती आगोले जलेकी विरामीलाई छाडेर फर्कियो बुद्ध एयर, चर्को आलोचनापछि प्रस्टीकरण हवाइजहाजको टिकट पाउन पनि शक्ति केन्द्रको भर ३५ हजार ३४ जनप्रतिनिधि निर्वाचित, कुन दलले कति जिते ? परराष्ट्र नीतिलाई असन्तुलित र सत्ता स्वार्थमा संकुचित गरिएकाे ओली आराेप एमाले सत्यसँग लड्दैन, शक्तिसँग झुक्दैन : ओली विश्वव्यापी मन्दी आउन सक्ने विश्व बैंकको चेतावनी सरकारको नीति तथा कार्यक्रम चास्नीमा नडुबाएको जेरी जस्तो : ओली त्रिवि शिक्षण अस्पतालमा एमबीबीएसमा भर्ना गरिदिन्छु भन्दै १७ लाख ठगी विदेश पठाई दिन्छु भनि २५ लाख ठगी गर्ने एक जना पक्राउ निर्वाचनमा प्रतिपक्षी दलमाथि सरकार निर्मम ढंगले प्रस्तुत भएको ओलीको आरोप अस्वस्थ भएपछि ओलीले प्रतिनिधिसभामा बसेरै गरे सम्बाेधन प्युठानमा साइकल दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु