११ आश्विन २०७८, सोमबार

Sep 27, 2021

मंसिर ४,
ग्लोबल आवाज
काठमाण्डौं । अन्ततः वर्तमान सरकारको मन्त्री परिषद् पुर्नगठन भएको छ । पहिलेदेखिै मन्त्री हेरफेर हुने भनिएपनि बुधबार साँझ राष्ट्रपति कार्यालयले नयाँ मन्त्रीहरुको नामावली सार्वजनिक गरेको छ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले केही मन्त्रीलाई हटाएका छन् भने केहीलाई नयाँ नियुक्त गरेका छन् । जस अनुसार घनश्याम भुसालसँगै लेखराज भट्ट, हृदेश त्रिपाठी ,बसन्त नेम्वाङ , पार्वत गुरुङ ,नवराज रावत , रामविर मानन्धर, रामेश्वर राय यादव र मोतीलाल दुगड नयाँ मन्त्री हुन । मन्त्री लाल बाबू पण्डित , गोकर्ण बिष्ट , रघुबिर महासेठ,चक्रपाणी खनाल,मात्रिका यादव, थममाया थापा र राज्यमन्त्रीहरु धन बहादुर बुढा र राम कुमारी चौधरी भने सरकारबाट बाहिरिएका छन् । नव नियुक्त मन्त्रीहरुको सपथग्रहण भने भोली बिहीबार बिहान हुनेछ ।

यस्तो छ नयाँ मन्त्रीहरुको नामावली !

नयाँ मन्त्रीहरु

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एमाले विधान महाधिवेशनको तयारी पूरा कांग्रेसको स्थानीय नेतृत्व : अधिकांश युवा र जनप्रतिनिधि नेपाल-भारत सीमा बन्द हुँदा पर्यटन क्षेत्र मारमा राजनीतिक दलसम्बन्धी अध्यादेश खारेज पर्वतीय पर्यटनको प्रवर्द्धनमा पर्वतारोहण संघको सहयोग महत्वपूर्णः प्रधानमन्त्री देउवा तोकिएकै समयमा कांग्रेसको महाधिवेशन हुन्छ : नेता लेखक समावेशी विकासमा विश्व बैंकको जोड सम्झँदा कहाली लाग्ने १४ जनाले दर्दनाक ज्यान गुमाएका ७ घटना बीपी कोइराला राष्ट्रिय पुरस्कार स्थापना गर्ने सरकारको निर्णय गोरखापत्र संस्थानको कार्यकारी अध्यक्षमा सुवेदी भारतीय सहित तीनको शङ्कास्पद मृत्यु प्रदेश-१ मा थपिए ३२७ मा संक्रमित, ४ जनाको मृत्यु सुदूरपश्चिम प्रदेशमा थप ४० जनामा कोरोना संक्रमण, एकको मृत्यु जितिया पर्वको अवसरमा सार्वजनिक विदा भैरहवास्थित भिम अस्पतालका स्वास्थ्यकर्मी पुन: आन्दोलनमा रुपन्देहीका पर्यटन व्यवसायीद्वारा २४ घण्टा व्यवसाय सञ्चालन गर्न पाउनुपर्ने माग पत्रकार पन्त सम्मानित ५० लाख धरौटीमा छुटे शर्मा नेप्सेमा उच्च अङ्कको गिरावट, कारोबार रकम समेत घट्यो पर्यटकको आगमनले उत्साहित हुँदै व्यवसायी