२४ माघ २०७९, मंगलवार

Feb 7, 2023

मंसिर ४,
ग्लोबल आवाज
काठमाण्डौं । अन्ततः वर्तमान सरकारको मन्त्री परिषद् पुर्नगठन भएको छ । पहिलेदेखिै मन्त्री हेरफेर हुने भनिएपनि बुधबार साँझ राष्ट्रपति कार्यालयले नयाँ मन्त्रीहरुको नामावली सार्वजनिक गरेको छ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले केही मन्त्रीलाई हटाएका छन् भने केहीलाई नयाँ नियुक्त गरेका छन् । जस अनुसार घनश्याम भुसालसँगै लेखराज भट्ट, हृदेश त्रिपाठी ,बसन्त नेम्वाङ , पार्वत गुरुङ ,नवराज रावत , रामविर मानन्धर, रामेश्वर राय यादव र मोतीलाल दुगड नयाँ मन्त्री हुन । मन्त्री लाल बाबू पण्डित , गोकर्ण बिष्ट , रघुबिर महासेठ,चक्रपाणी खनाल,मात्रिका यादव, थममाया थापा र राज्यमन्त्रीहरु धन बहादुर बुढा र राम कुमारी चौधरी भने सरकारबाट बाहिरिएका छन् । नव नियुक्त मन्त्रीहरुको सपथग्रहण भने भोली बिहीबार बिहान हुनेछ ।

यस्तो छ नयाँ मन्त्रीहरुको नामावली !

नयाँ मन्त्रीहरु

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अभिनेत्री निता ढुंगानाले सार्वजनिक गरिन् आफ्नो चलचित्रमा काम गर्ने भारतीय कलाकारको यस्ता तस्बिर बुटवल उपमहानगरस्तरीय चौथो राष्ट्रपति रनिङ्ग शिल्ड प्रतियोगिताका लागि संयोजक र उप-समितिहरु गठन पूर्वसांसद कर्मा घलेको निधन ज्ञानगँगामा १६ वर्ष मुनिका अन्तर विद्यालय छात्र ब्याटमिन्टन मृत्युको आयु ! मणिमुकुन्द रनिङशिल्ड भलिबल : उद्घाटन खेलमा पर्वत र नवलपुर विजयी गार्गी एकेडेमीमा खेलकूद सप्ताह सुरू भारतलाई हराउँदै नेपाल साफ यू-२० महिला च्याम्पियनसिपको फाइनलमा चुणामणि शर्माविरुद्ध ११ अर्ब हिनामिनाको मुद्दामा साक्षी झिकाउन आदेश शेरबहादुर देउवालाई विपक्षी दलको सुविधा नदिन माग गर्दै सर्वाेच्चमा रिट सेयर बजार ७६.६४ अंकले बढ्याे बिदा घटाउने तयारीमा सरकार तिलोत्तमा २ स्थित शंकरनगर दुर्गादत्त माविमा विज्ञान प्रदर्शनी टर्की भूकम्पमा परेका घानाका खेलाडी सम्पर्क‍विहीन मुखमा सर्प हालेर ‘स्टन्डवाजी’ गर्ने साँप उद्धारकर्मीको मृत्यु नाबालिका बलात्कार आरोपमा वडाध्यक्ष राजन श्रेष्ठ पुर्पक्षको लागि कारागार चलान टर्की भूकम्प : ३६ घन्टामा १०९ पराकम्प, तीनवटा ७.५ म्याग्निच्युडका काठमाडौंका मुख्य सडकमा बत्ती जडान गर्न महानगर र प्राधिकरणबीच सम्झौता कर्णाली सरकारको निर्णय- १ फागुनमा जनयुद्ध दिवस मनाउने र सार्वजनिक बिदा दिने टर्की भुकम्प: ८ नेपाली सम्पर्कमा हुदाँ ३ जना सम्पर्क बाहिर