१२ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

May 26, 2022

पुर्तिघाट । कालीगण्डकी युथ क्लब पुर्तिघाट गुल्मीले आयोजना गरेको साबिक वडा स्तरीय भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि गल्याङ युवा क्लबले हात पारेको छ ।

Advertisement

क्लबले आफ्नो २७ औं वार्षिक उत्सबको अवसरमा आयोजना गरेको साबिक वडा स्तरीय भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि गल्याङ युवा क्लबले सित्तल चौपारी युवा क्लब बराचौर पर्तव लाई ३-० को सोझो सेट निकाल्दै उपाधी हात पारेको हो । बेस्ट अफ फाइभमा भएको फाइनल खेलमा गल्याङले बराचौरलाई २५-१५, २५-१९ र २५-२० को सोझो सेटमा आफ्नो जित निकालेको हो ।

उपाधीसँगै गल्याङ युवा क्लबले प्रथम पुरस्कार ६० हजार नगद, शिल्ड, मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेको छ । प्रतियोगितामा दोस्रो स्थान हासिल गरेको बराचौर पर्वतले ४० हजार नगद, शिल्ड, मेडल र प्रमाणपत्र पुरस्कार प्राप्त गरेको छ । त्यस्तै प्रतियोगितामा २ टिमले तेस्रो स्थान हासिल गरेका छन् । सरस्वती युथ क्लब लुङ्दी र मङ्गोलियन युथ क्लब मरिमले नगद २० हजार, शिल्ड, मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेका छने ।

गण्डकी प्रदेशको स्याङ्जा, बागलुङ, पर्वतसहित ४२ टिमको सहभागिता रहेको कार्यक्रम संयोजक बिक्रान्त श्रेष्ठले जानकारी दिए । प्रतियोगितामा वेस्ट स्पाइक सरस्वती युथ क्लब लुङ्दीका लोचन आलेले प्राप्त गरेका छन् । त्यस्तै वेस्ट ब्लकर बाग्लुङ खोलाखानी युवा क्लबका सुर्य जङ क्षेत्री, वेस्ट लिब्रो सित्तल चौपारी पर्वत बराचौरका सुदिप पुन, अनुशासित खेलाडी गल्याङका सुदिप राना र उत्कृष्ट खेलाडी गल्याङकै उमेश सेन्चुरीले प्राप्त गरेका छन् । उनीहरुलाई १ तोलाको चाँदिको मेडल प्रदान गरिएको खेल संयोजक नवीन थापाले जानकारी दिए । भलिबल प्रतियोगितासँगै विभिन्न साँस्कृतिक कार्यक्रमहरु प्रस्तुत गरिएको थियो ।  क्लबका अध्यक्ष सुमोद श्रेष्ठको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रमको संचालन  बिक्रान्त श्रेष्ठले गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

१५ वर्षीया छात्रालाई बलात्कार गरी फरार रहेका प्रिन्सीपल पाँच वर्षपछि पक्राउ हजुरआमाको हत्या गरेको अभियोगमा नाती पक्राउ निजगढमा अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल बनाउन सर्वोच्चले लगायो रोक ६८ हजार बढी विद्यार्थीले लुम्बिनीबाट एसएलसी दिदैँ तिलोत्तमामा खाँण ८४५ मतले अगाडि, अब ३ हजार मत गन्न बाँकी ओलीले नीति तथा कार्यक्रममा लिम्पियाधुरा, लिपुलेक खोजेपछि प्रकाशमानले दिए जवाफ निर्वाचन शान्तिपूर्ण र धाँधलीरहित सम्पन्न भाे: झलनाथ शुक्रबारबाट क्यूएफएक्ससहित देशभरका हलमा ‘कबड्डी-४’ सत्तारुढ गठबन्धनले नेपालको स्वतन्त्र र असंलग्नता परराष्ट्र नीति परित्याग गरेको हो : रावल दश महिनामा एक अर्ब २१ करोडको फेसमास्क नेपाल भित्रियो इपीजी प्रतिवेदन बुझ्न प्रधानमन्त्री देउवालाई ओलीको आग्रह विद्यालय जाँदै गरेकी बालिकामाथि बलात्कार प्रयास वाइडबडी र सुनकाण्ड छानबिन गर्न सरकारलाई ओलीको चुनौती आगोले जलेकी विरामीलाई छाडेर फर्कियो बुद्ध एयर, चर्को आलोचनापछि प्रस्टीकरण हवाइजहाजको टिकट पाउन पनि शक्ति केन्द्रको भर ३५ हजार ३४ जनप्रतिनिधि निर्वाचित, कुन दलले कति जिते ? परराष्ट्र नीतिलाई असन्तुलित र सत्ता स्वार्थमा संकुचित गरिएकाे ओली आराेप एमाले सत्यसँग लड्दैन, शक्तिसँग झुक्दैन : ओली विश्वव्यापी मन्दी आउन सक्ने विश्व बैंकको चेतावनी सरकारको नीति तथा कार्यक्रम चास्नीमा नडुबाएको जेरी जस्तो : ओली