१ भाद्र २०७९, बुधबार

Aug 17, 2022

कपिलवस्तु । बुद्धभूमि नगरपालिकाका पूर्व मेयर तथा नेपाली काँग्रेसबाट बुद्धभूमि नगरपालिकाको मेयरका उम्मेदवार केशव कुमार श्रेष्ठले घरदैलो गर्दै ह्युम पाईप बाँडेको खुलासा भएको छ । नगरपालिका वडा नम्बर ४ गेल्वार ((साबिक बुड्ढी गाविस ) मा निर्वाचन आचार संहितको उल्लंघन गर्दै ह्युम पाइप बाँड्को फेला परेको छ ।

Advertisement

मेयर श्रेष्ठ वडा अध्यक्ष पवन कुमार थार सहित घरदैलो गर्दै जादै गर्दा गेल्वार टोलको एक घरलाई ह्युमपाईप बाँडेका थिए । नगरपालिकामा पटक पटक गोठ सुधार कार्यक्रममा माग गर्दा वडा अध्यक्ष थारुले कार्यकर्तालाई मात्र दिएको गुनासो गरेपछि पूर्व नगरप्रमुख श्रेष्ठले गोजीबाट चिर्कटोमा लिएर इमिलिया ह्युमपाइप उद्योगमा पठाएका थिए ।

नगरपालिकाले गोठ सुधार कार्यक्रमको लागि ५ जिउ गाई भैसीँ हुने प्रावधान राखे पनि २ जिउ भैसीँ भएका कार्यकर्तालाई गोठ सुधार कार्यक्रम दिए पछि मतदाता रिसाएका थिए । तिनै मतदाता फकाउन खेतमा जाने कुलोमा लगाउनको लागि ह्युम पाईप दिएका थिए । नगरपालिकाले रकम तिर्ने गरी ह्युम पाईप खसालिएको थियो ।

खसालिएको ह्युमपाईप हाल सम्म खेतमा रहेको छ । यता ह्युमपाईप उद्योध सञ्चालकले यस विषयमा जानकारी लिन खोज्दा कुनै उत्तर दिन खोजेका थिएनन् । मेयर श्रेष्ठले मददाता फकाउन नल र पाइप समेत दिने गरेको मतदाताले बताए । निर्वाचन आचार संहिताको दुरुपयोग गर्दै मेयर श्रेष्ठले ह्युमपाईप वितरण गर्नु निन्दनिय कार्य भएको बुद्धभूमि नगरपालिका वडा नम्वर २ का वडा अध्यक्ष भेषराज खनालले बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

तिलोत्तमाको क्रिमसन अस्पतालमा बिरामीको मृत्यु भएपछि तनावग्रस्त अस्पतालमा जनशक्ति अभाव, बिरामीलाई सास्ती १ लाख २३ हजार उम्मेदवारले निर्वाचन खर्च बुझाएनन्, कारबाही प्रक्रिया सुरु वाइसीएल इन्चार्जसहित माओवादी केन्द्रका युवाहरु एमाले प्रवेश पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य घटाउन सकिँदैन : आयल निगम जन्मदिनको अवसरमा अनाथ आश्रममा भोजन दान तथा वृक्षारोपण रुपन्देहीको सैनामैनामा १२ दिने तीज महोत्सव हुने, करिब ५० लाख खर्च लाग्ने भारतीय ट्रकले जीपलाई ठक्कर दिँदा २ जनाको मृत्यु माओवादी केन्द्र गुल्मीको सचिवमा अशोक थापा चयन नवलपरासीबाट चिनी र खाद्यान्नसहित पिकअप गाडी नियन्त्रणमा सेयर बजार २५ अंकले ओरालाे भारतकी रजनी राईलाई नागरिकता दिलाउनेलाई अझै कारबाही भएन, प्रशासन माैन थप ८४८ जनामा कोरोना संक्रमण, १ को मृत्यु हँसिया हथौडा चिह्न प्रयोग गर्न प्रचण्ड र बाबुरामले दिए आयोगमा निवेदन युवाले हतार गर्दैमा १८ वर्षमा मन्त्री बनाइदिएर केही हुँदैनः ओली लुम्बिनीमा विद्युतको महशुल नतिर्ने साढे २७ हजार ग्राहकको लाइन काटियो लुम्बिनी प्रदेशका पूर्वमन्त्री यादव एमाले प्रवेश देउवाले १० जनालाई केन्द्रीय कार्यसमितिको सदस्यमा मनोनयन गरे राजस्व छली ल्याउँदै गरेकाे १५ लाखको विभिन्न सामानसहित दुई जना पक्राउ बुटवलको सडकबारे नगरप्रमुख पाण्डेयद्वारा सडक विभागको ध्यानाकर्षण