२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022


तिलोत्तमा । स्थानीय तह २०७९ को निर्वाचन नजिकिँदै गर्दा नेकपा एमाले तिलोत्तमाले चुनावी प्रचार–प्रसारलाई तीब्र बनाएको छ । भर्खरै मात्रै घरदैलोको कार्यक्रम सकेको तिलोत्तमाले विभिन्न वार्डमा सोमबार मोटर साइकल रयाली सम्पन्न गरेको छ । सोही अन्तर्गत वाड नम्बर १ ले सोमबार वार्डका विभिन्न ठाऊँमा मोटर साइकल रयाली सम्पन्न गरेको छ ।

Advertisement

वार्ड नम्बर १ को प्रचारप्रसार कार्यालयबाट सुरू गरिएको रयाली विभिन्न ठाउँमा पुगेको थियो । हजारौं स्थानीयको उत्साहजनक सहभागितामा रयाली सम्पन्न गरिएको नेकपा एमाले तिलोत्तमा १ ले जनाएको छ । तिलोत्तमा नगरपालिकाका मेयर पदका उमेदवार मोहन चापागाईं र उपमेयर पदका उम्मेदवार जागेश्वरी देवी चौधरी सहित रयालीको आयोजना गरिएको थियो । तिलोत्तमाको वाड नम्वर १ मा वडा अध्यक्ष पदमा फर्सुराम गिरीले उमेदवारी दिएका छन् ।

वार्ड अध्यक्ष पदका उम्मेदवार गिरीले आफूले निर्वाचनमा जीत हासिल गरेमा तिलोत्तमा वाड नम्बर १ को हरेक विकासमा आफू दिन रात नभनी जनताको सेवामा खट्ने प्रतिवद्दता व्यक्त गरे। वितेको ५ वर्षको अवधिमा वाडको बजेटले भ्याएसम्मका विकास निर्माणका काम गरेको र अब फेरि जितेमा अपुरो र अधुरो काममलाई पूरा गर्नेतर्फ आफ्नो टिम सक्रिय रहने बताए । गिरीले सातै सूर्यमा मतदान गरि आफ्नो टिमलाई विजयी बनाउन सम्पूर्ण तिलोत्तमा बासीलाई आग्रह गरेका छन्।

त्यस्तै सदस्य पदका उमेदवारले पनि सबै टिम मिलेर वार्डको हितमा काम गर्ने अठोट गरेका छन् । महिला सदस्य पदमा गिता देवी न्यौपानेको उमेदवारी परेको छ । त्यसैगरी दलित महिला सदस्यमा हिरादेवी बिकले उमेदवारी दिएका छन्। त्यस्तै खुला सदस्य पदमा विष्णुप्रसाद पाण्डे र खुला सदस्य पदमै मिलन रानाले उम्मेदवारी दिएको नेकपा एमाले तिलोत्तमाले जनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि… चितवनमा दुई अर्ब लगानीमा क्यान्सर अस्पताल निर्माण ‘तिम्रै मान्छे हुम कर’ सार्वजनिक नेपाल समाजवादी पार्टीको लुम्बिनी इन्चार्जमा खनाल जापानको आधुनिक प्रविधि नेपालमा भित्र्याउनका लागि पहल गर्न प्रचण्डकाे आग्रह नेपाल खेलकूद महासंघ तिलोत्तमा ११ मा वडा कमिटि, अध्यक्षमा पुन आज कतिमा कारोबार भैरहेको छ सुनचाँदी ? ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने इजरायलद्वारा गाजा युद्धविरामको प्रस्ताव स्वीकार भूमि आयोगः सम्झौतामा स्थानीय तहहरुको वेवास्ता, भूमिहीनहरु निराश सत्ता गठबन्धनलाई सिट बाँडफाँट मिलाउन कति सहज? गरिब किन गरिब भए ! पुरानो सुनलाई टल्काउछौँ भन्दै ठगी गर्ने दुई भारतीय नागरिक पक्राउ सिट बाँडफाँटबारे छलफल गर्न सत्ता गठबन्धनको कार्यदलको बैठक बस्दै कर्णालीका चार ठाउँमा नयाँ सहर, पूर्वाधारको काम छैन सन्तोषजनक